Automat szarpie Toyota Corolla 1,8 prod. w Canadzie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam forumowiczów Toyoty !
Zwracam się z prośbą o polecenie mi dobrego serwisu który naprawi mi automatyczną skrzynię w mojej Corolli. Problem jest taki że szarpie przy włączaniu biegu , bardziej przy wstecznym . Szarpie też przy przyśpieszaniu .
Byłem w serwisie w Zduńskiej Woli gdzie wymienili olej i filtr ale to nic nie pomogło .Na samym początku już wydawało mi się że będzie dobrze ale po przejechaniu pewnego odcinka znowu to samo , po prostu było dobrze dopóki olej się nie rozgrzał. Tak właśnie zauważyłem wcześniej że jak ruszałem po zimnej nocy jakiś czas było dobrze dopóki olej się nie rozgrzał. Jeśli chodzi o serwis w Zduńskiej Woli to sympatyczna obsługa ale odniosłem wrażenie że z automatami nie mieli do czynienia a nie chciałbym aby uczyli się dopiero na mojej Corolli.

Proszę pomóżcie
  
 
Mysle ze problem jest bardziej zlozony.
Jest akcja na wymiane komputerow ktore powoduja problemy z przelaczaniem biegow co prowadzi do uszkodzenia skrzyni.
Trzeba odczytac kod bledu i sprawdzic po Vinie czy sie miesci na wymiane.Czasami po wymianie Ecu problem znika ,a czasem jest juz za pozno i skrzynia tez do wymiany.Podaj Vin na priv to sprawdze.

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
No i serwis stwierdził , po sprawdzeniu odpowiedniej pompy że źle jest wysterowywana przez komputer silnika , czyli komputer silnika do wymiany. Tylko 3,5 tys, zł. W związku z tym mam pytanie czy Polsce jest możliwe dostać taki komp. Może ktoś wie ?