Paliwo powoduje korozje?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
dzisiaj sciagnolem zbiornik paliwa,bo na benzynce nie chcial jezdzic,zbiornik zgnity,pompa zatarta paliwo w ziemie(20 l.okolo)paliwo hujowe czy polska motoryzacja?jestem zly!!!ma ktos zbiornik?moze byc do gaznika
  
 
Zbiornik nowy kosztuje 50-60 zł. Na szrocie nawet nie kupuj. A co do korozji to spójrz tylko do dowodu rejestracyjnego tam wszystko jest wyjaśnione... FSO POLONEZ i wszystko jasne ale Poldki i tak THE BEST
  
 
co do tematu- no powoduje dlatego radze uważać podczas tankowania!!a jeśli już sie wyleje-powycierać widziałem już poldki z dziurą na wylot dookoła wlewu !!
  
 
michas zbiornik do gli kosztuje w sklepie okolo400pln,na gieldzie w gliwicach 200 pompa okolo 350 mac jego byla!!!
  
 
hmm z tego co ja się orientuje to paliwo chyba nie powoduje korozji, ewentualnie jakieś dodatki na lipnych stacjach, a rdza jest z wilgoci, bo wilgoć się w baku pojawia przy odparowywaniu paliwa!!
  
 
jamkupilem bak od gli za 40 zl z pompa bo nie dalo sie jej odkrecic i powiedzialem facetowi ze jak ulamie srubki to nie biore
  
 
dam ci za niego 100 a i paliwo do Rumi mi sie wroci,piernicze zaloze od gaznika,wywierce pospawam moze sie uda
  
 
Paliwo chyba korozji nie robi ale kto wie co za gówno tam dolewją żeby wiecej zarobić przecież ostatnio o tym głośno było.
  
 
no ja wiem co widziałem dlatego teraz po każdym tankowaniu spawdzam czy nie ma wilgoci
  
 
Cytat:
2003-10-11 23:16:58, Alan28 pisze:
dam ci za niego 100 a i paliwo do Rumi mi sie wroci,piernicze zaloze od gaznika,wywierce pospawam moze sie uda


To jakbyś jechał do Rumi to bedziesz przez Gdynie leciał, więc może wziąłbys te oponki szerokie o których kiedys rozmawialiśmy co
  
 
Znałem typa który wcale nie lał benzyny i mu zbiornik zgnił
  
 
a u mnie zgniły kiedyś te taśmy trzymające i bak odpadł
  
 
Cytat:
2003-10-15 07:07:42, michasmaniak pisze:
a u mnie zgniły kiedyś te taśmy trzymające i bak odpadł

dobrze ze nie resory w kazdym razie kupilem nowy zbiornik(od gle)pompe zdobylem psim targiem i autko gotowe na przyjscie ochlodzenia na vpower dziala