Oma będzie miała siostrę :-) - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Uuuuu...
To Ci pojechał Bogdanie...

Wpierdol klubowy szykuje się jak nic
  
 
Cytat:
2014-07-30 17:12:21, DeeJay pisze:
Dopiero teraz, ale sam się niedawno dowiedziałem. Otóż ten "śmiech na sali" jest w RS TDi. W TSI dymi się z dwóch rur - tutaj akurat jest prawdziwy dual sport. Zatkało kakało ?


Cudownie

Cieszę się ..choć i martwię, że jednak oddaliłeś się od mercedesa

TSI ...to całkiem inaczej brzmi

Aaaaaaa....jak blisko masz ASO ??....bo od razu proponuję szukać mieszkanie gdzieś w bezpośredniej okolicy
  
 
Kolega ma audi tt 2.0 fsi 200KM i powiem ci, że siwy dym.... Skrzynia automat dsg... Póki co nie stoi w serwisie.
  
 
Cytat:
2014-07-31 00:01:14, leszek_espero pisze:
Kolega ma audi tt 2.0 fsi 200KM i powiem ci, że siwy dym....


Aż tak olej pali?

-----------------
czasem tu zaglądam
  
 
Faktycznie silniki TFSI miały kilka bolączek - TSI to co innego.
Chyba że mowa o 1,8 TSI, które ma łańcuch i wadliwy napinacz
2,0 TSI jest na pasku i to chyba najbardziej udana jednostka VW.
  
 
Cytat:
2014-07-30 21:15:24, kisztan pisze:
Uuuuu... To Ci pojechał Bogdanie... Wpierdol klubowy szykuje się jak nic



Nie kuś, bo auto odbieram w Katowicach
  
 
I to pewnie w środę
Pierwsze oficjalne foty:






Fajna, co ?
  
 
Cytat:
2014-08-01 17:12:55, DeeJay pisze:
... Fajna, co ? ..



Das Auto ??

coby było tak po chcrześcijańsko-polsku ...to musiałbym Ci powiedzieć , ze trochę taka pedalska



  
 
Cytat:
2014-08-01 20:07:56, bogdan1 pisze:
Das Auto ?? coby było tak po chcrześcijańsko-polsku ...to musiałbym Ci powiedzieć , ze trochę taka pedalska



To jeszcze nic - Grzesiu pewnie stwierdzi, że to straszny dziwkowóz
A co do pedrylozji - jedziemy razem po nią do Katowic - mam nadzieję, że nikt nie będzie miał żadnych skojarzeń
  
 
Cytat:
2014-08-03 16:16:52, DeeJay pisze:
To jeszcze nic - Grzesiu pewnie stwierdzi, że to straszny dziwkowóz A co do pedrylozji - jedziemy razem po nią do Katowic - mam nadzieję, że nikt nie będzie miał żadnych skojarzeń



skojarzenia ?? .ależ wcaleee

....przecie jesteśmy zajebiście tolerancyjnym narodem


tylko tera tak: Grześ gada , że to auto jest dziwkarskie..a kolor ma pedalski , to ktoś Ty?
  
 
Powiem Ci tak .... To kiedy planujesz ja sprzedac ? Bo zaklepuje pierwsze miejsce w kolejce do zakupu
  
 
Cytat:
2014-08-05 11:34:12, kylos pisze:
Powiem Ci tak .... To kiedy planujesz ja sprzedac ? Bo zaklepuje pierwsze miejsce w kolejce do zakupu



Ok, będę pamiętał
Na zachętę Ci dodam, że Oma naklepie więcej kilometrów do kwietnia 2015, niż Octa
  
 
Cytat:
2014-08-05 11:34:12, kylos pisze:
Powiem Ci tak .... To kiedy planujesz ja sprzedac ? Bo zaklepuje pierwsze miejsce w kolejce do zakupu


Jestem drugi
  
 
Cytat:
2014-08-05 17:35:42, DeeJay pisze:
Na zachętę Ci dodam, że Oma naklepie więcej kilometrów do kwietnia 2015, niż Octa



trzymam za slowo i rozumiem za kwiecien 2015 to data sprzedazy? wiec ile mam przygotowac prosze na priv i przed podaniem ceny przypomian ze samochod roczny traci polowe wartosci a powaznie to zanim wystawisz czekam na wiadomosc bo juz sie za identyczna ogladalem

[ wiadomość edytowana przez: kylos dnia 2014-08-06 00:15:25 ]
  
 
Na razie to dajcie ją jutro odebrać
A co do ceny rocznego auta - spadek o 30%
  
 
I jeszcze -10% za kolor
Gdyby był czerwony to zawsze być kobicie jakiejś opchnął. A tak to musisz czekać na jakiegoś pedzia, przepraszam metroseksualistę
  
 
Siostrzyczki w komplecie
Ale ślicznoty

  
 
Piekne a to zdjecie juz zrobione pod Allegro ? pojda w komplecie ?
  
 
Cytat:
2014-08-07 18:58:37, DeeJay pisze:
Siostrzyczki w komplecie Ale ślicznoty



ZŻERA MNIE taka piękna polska ZAWIŚĆ ! /i nie tylko mnie .. bo zamiast lawiny wpisów w wątku tylko Kol. kylos z rozpędu się odezwał przypadkiem /

za chu..a pana NIE napiszę , ze Gratuluję i oby sprawiała Ci masę FRAJDY zapoomnij!

Na pewno kradłeś, zajmowałeś się paserką i ciulałeś urząd skarbowy i inne zusy czcigodne ...itp itd..

No i wiem dlaczego tak po cichu i tajniacku odbierałeś auto! /niby spoko , oficjalnie było ...ale najpierw zmieniłeś dzień odbioru a potem nabrałeś wódy w usta i odezwałeś się dopiero na swoim terenie ... Cykora miałeś , że grupa śląska (która w jakiejś tam formie ciągle żywa) ...z zazdrości by Ci od razu podpaliła tego błękitnego (?) ..grzmota nowego!
  
 
Cytat:
2014-08-08 15:12:06, bogdan1 pisze:
ZŻERA MNIE taka piękna polska ZAWIŚĆ ! /i nie tylko mnie .. bo zamiast lawiny wpisów w wątku tylko Kol. kylos z rozpędu się odezwał przypadkiem / za chu..a pana NIE napiszę , ze Gratuluję i oby sprawiała Ci masę FRAJDY zapoomnij! Na pewno kradłeś, zajmowałeś się paserką i ciulałeś urząd skarbowy i inne zusy czcigodne ...itp itd..



Ja ciągle myślę co by tu napisać, żeby mu dowalić, ale nie będę jeszcze DeeJaya dobijał... niech Mu wystarczy, że będzie jeździł skodą...
pfff... prawdziwy lans tylko w daewoo


Pozdr.