Oma będzie miała siostrę :-) - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2014-08-08 15:12:06, bogdan1 pisze:
No i wiem dlaczego tak po cichu i tajniacku odbierałeś auto! /niby spoko , oficjalnie było ...ale najpierw zmieniłeś dzień odbioru a potem nabrałeś wódy w usta i odezwałeś się dopiero na swoim terenie ... Cykora miałeś , że grupa śląska (która w jakiejś tam formie ciągle żywa) ...z zazdrości by Ci od razu podpaliła tego błękitnego (?) ..grzmota nowego!



Chyba się zakochałem w sprzedawczyni, więc może do Was będę zaglądał częściej
A co do reszty - pracuję legalnie na etacie

A poważnie - dzięki
  
 
Gratuluję ch*** fury. Cholera miało nie być gratulacji tylko zazdrość - znowu mi nie wyszło... A zresztą Deaewoo, Opel, Skoda śmiech na sali. Powinno być M-power/AMG-coupe + złote łańcuchy i film dołujący Froga

A tak na serio to kiedy wpadasz na spota do Warszawki? Pojeździmy, popijemy, spanie się znajdzie - u mnie zawsze jedno podwójne wolne.

PS szkoda że nie ma TypeR Basis bo macie katalogowo podobne osiągi.

-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..
  
 
Cytat:
2014-08-07 12:49:28, slayter pisze:
I jeszcze -10% za kolor Gdyby był czerwony to zawsze być kobicie jakiejś opchnął. A tak to musisz czekać na jakiegoś pedzia, przepraszam metroseksualistę


A właśnie, ten kolor to tak wybierałeś, żeby Ci do torebki pasował, czy jak...
Swoją drogą fajna fura, gratulacje
  
 
Cytat:
2014-08-08 22:01:20, lucas48 pisze:
Gratuluję ch*** fury. Cholera miało nie być gratulacji tylko zazdrość - znowu mi nie wyszło... A zresztą Deaewoo, Opel, Skoda śmiech na sali. Powinno być M-power/AMG-coupe + złote łańcuchy i film dołujący Froga A tak na serio to kiedy wpadasz na spota do Warszawki? Pojeździmy, popijemy, spanie się znajdzie - u mnie zawsze jedno podwójne wolne. PS szkoda że nie ma TypeR Basis bo macie katalogowo podobne osiągi.


Zaproś Michała na palenie gumy ! ..już widzę jak ochoczo napina do Wwy ...(tyle , że omegom z bagażem starych opon )

a typeR co ? poszedł na żyletki ?

P.S. ostatnio wiozłem AMG ..nie odróżniam ich ale był Duży Długi , czarny i matowy ...uwierzcie mi , że wiozłem tysiące aut ale tak OGROMNYCH TARCZ HAMULCOWYCH to jeszcze mi sie nie zdarzyło na własne oka ujrzeć! -stawiam ze były większe niż koła w eResie DeeJaya
  
 
Cytat:
2014-08-09 00:42:37, leszek_espero pisze:
A właśnie, ten kolor to tak wybierałeś, żeby Ci do torebki pasował, czy jak...


stawiam , że raczej do balerinek Lauren Ralph-a /marka też nie bez przyczyny taka..patrz początek nazwy czyli niespełnione marzenie Michała zaspokoił nieco inną wersją wypasu



[ wiadomość edytowana przez: bogdan1 dnia 2014-08-09 13:23:54 ]
  
 
Cytat:
2014-08-09 13:13:40, bogdan1 pisze:
stawiam , że raczej do balerinek Lauren Ralph-a /marka też nie bez przyczyny taka..patrz początek nazwy czyli niespełnione marzenie Michała zaspokoił nieco inną wersją wypasu [ wiadomość edytowana przez: bogdan1 dnia 2014-08-09 13:23:54 ]





[ wiadomość edytowana przez: leszek_espero dnia 2014-08-09 15:38:22 ]
  
 
Cytat:
2014-08-09 00:45:04, bogdan1 pisze:
a typeR co ? poszedł na żyletki ?


Aż tak źle nie było, po prostu poszedł w świat...

-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..
  
 
ście sie koloru uczepili a lepiej zeby byl butelkowo zielony z palety espero? czy pomaranczofy forda? mi sie podoba i wypraszam sobie palenie gumy bo stoje w kolejce po odkup , a czy ktos sie zainteresowal osiagami lub komfortem jazdy? tylko kolor i kolor, a ogolnie wiadome jest ze niebieskie sa najszybsze i bez dyskusji!!!
  
 
Kolor od początku miał taki być i żaden inny.
Osiągi urywają dupę - nie da się tego opisać - jedyne co może w jakimś stopniu pokazać to elastyczność. Jeżeli komuś się wydawało jadąc bardzo mocnym 2,0 dieslem, że jest elastyczny - to uwierzcie że NIE JEST.
A spalanie ? Właśnie jak w dieslu - przejechałem na razie 600 km dosyć dynamicznie (20% miasto) delektując się osiągami - 7,2
  
 
To przyjemności z jazdy

Super, że w manualu. Przymierzam się zamienić New Beetle na The Beetle i co jakiś czas ujeżdżam 2.0L TSI DSG i ten automat przy tym silniku do jest dramat. W trybie normalnym biegi zmienia jak żółw. Żeby coś z silnika wyciągnąć wrzucasz na Sport wtedy można jeździć, ale znowu skrzynia żyłuje obroty do maksimum. Porażka. Za to sam silniczek miodzio. W The Beetle brzmi prawie jak bokser.

Kolor Skodzinki świetny. Niech się sprawuje.
Ojciec na początku roku się przymierzał do RS'a, ale jak mu powiedzieli, że w przyszłym roku produkcja ruszy to mało śmiechem nie parsknął.
  
 
Cytat:
2014-08-12 20:47:31, the_undertaker pisze:
Ojciec na początku roku się przymierzał do RS'a, ale jak mu powiedzieli, że w przyszłym roku produkcja ruszy to mało śmiechem nie parsknął.



Ja jak zamawiałem to dostałem info, że produkcja w lutym 2015
A tu miła niespodzianka.

BTW - Po zatankowaniu jeżdżę tylko po mieście, co prawda w miarę spokojnie, ale nie często stoję w korkach - spalanie nie chce przekroczyć 8 litrów