[yezXR3i] Audi A3 - wykres i spalanie - czyli diesel power - Strona 2.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jak bedzie wykres to pokaz ogarnij to wnetrze i nie bedzie tak razilo w oczy poprostu.

moje zdanie jest takie, ze nie lubie vw i nic tego nie zmieni !

tylko czemu ktos go sprzedal ?
  
 
Może sprzedał bo mu się znudził lub chciał lepsze, większe. Ludzie nie tylko sprzedają auta bo się psują
  
 
Szczerze mówiąc nie wnikałem w powody sprzedaży. Natomiast historia auta jest pewna, od początku było w A3 Clubie i nawet mam kontakt z pierwszym właścicielem który to go sprowadził do Polski i zmodził Nawet padła propozycja odkupienia z jego strony
  
 
Cytat:
Nawet padła propozycja odkupienia z jego strony



hehe dobra ściema
  
 
Wracajac do wnetrza - ten flok w niczym nie przeszkadza - to te fotele tam nie pasuja i one powinny zrobic wylot na rzecz czegos ciemnego, a czy to materialowego czy skorzanego to mniejsza z tym - powinny byc czarne.
  
 
w A3 i ogólnie w wagach półośka nie jest mocowana na śruby do skrzynki? Pewnie tam urywa? Jak problem to bym kombinował coś z rozwiązaniami z samochodów z podobnym momentem. Czyli pozostaje chyba S3 jakieś albo tt w turbo. Ewentualnie VR6? Czy tam już inna skrzynia całkiem?
  
 
Jak się jeździć nie umie to się urywają.
  
 
Skrzynia stock z 90ps siedzi.. planuje kiedyś zmianę hebli na S3 to może wtedy cos pokombinuje narazie trwa test spalania :p
  
 
Dla niewierzących pomiar z GPS'u - tyle narazie mogę zaoferować:

  
 
Że tak zapytam - co to za programik na smartfona? Potestowałbym kilka fur do których mam dostęp
  
 
ulysse speedometer, dostępny za free na android markecie. Tylko im lepszy smartfon tym lepiej program działa Np na moim Galxy Ace łączył się bardzo długo i świrował, teraz na Core Plus zupełnie inna rozmowa.

jescze dorwałem apkę RaceDroid Pro - nie testowałem ale wygląda ciekawie.
  
 
Na moim S3 powinno dobrze śmigać Potestuję obie apki i przy okazji kilka samochodów Dzięki
  
 
A co do kwestii spalania to wygląda to tak:


1) zalane do pierwszego wybicia na stacji BLISKA, temperatura powietrza 25st C - wczoraj
2) pokonanie ilości kilometrów 164,4 jak widać na zdjęciu, tryb? Ogólnie po okolicy - w pracy pokonane 100km jeżdżąc od klienta do klienta, czasem przyciskając troszkę, ale rozsądnie - normalny tryb jazdy. Potem krótkie przegonienie do 200km/h, 4 x test 0-180km/h, przejażdżka 10 km w 4 osoby, na spokojnie, potem wypad na zakupy ok 50km normalnej jazdy. Cały czas włączona klimatyzacja, w międzyczasie również z racji temperatury (do37st) postoje na włączonym silniku i klimie - w sumie ok 45min do godziny.
3) zalane do pierwszego wybicia na tej samej stacji, tym samym pistoletem, temperatura 23st C - dziś.

Prosty rachunek - średnie spalanie wynosi około 6,5 litra ropy na 100 kilometrów.

Dziękuję.
  
 
No i wykres..
  
 
Z tymi przyspieszeniami to szału nima bo na podobnej aplikacji prawie seryjnym RSem miałem poniżej 7 sekund
  
 
Cytat:
2014-06-12 22:13:47, lukirs pisze:
Z tymi przyspieszeniami to szału nima bo na podobnej aplikacji prawie seryjnym RSem miałem poniżej 7 sekund


Nowy RS miał 8,7 s do setki a po latach napewno jest tylko gorzej.
Kolega ma naprawde fajną sztukę a wy szukacie dziury w całym.Myślę że nie przemawia przez was zazdrość bo furka kolegi jest naprawde fajna i mało pali.
  
 
też tak myślę jak kupił by vipera też by było żle
  
 
Całkiem zacnie. Masz wszystko czego by od diesela można oczekiwać.
  
 
Cytat:
2014-06-12 23:34:23, danek7902 pisze:
Nowy RS miał 8,7 s do setki a po latach napewno jest tylko gorzej. Kolega ma naprawde fajną sztukę a wy szukacie dziury w całym.Myślę że nie przemawia przez was zazdrość bo furka kolegi jest naprawde fajna i mało pali.


Przeczytaj co Lukasz napisal raz jeszcze, a pozniej jeszcze raz itd az zrozumiesz jego wypowiedz
  
 
no spalanie całkiem ładne jak na cykl miejski