Jest ktoś z okolic Rybnika, Knurowa itp?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
Gdzie w tej okolicy sprawdzic zawieszenie?? Poleccie coś. Moze Rencar W Wielopolu (Rybniku)?? Mam stuki w zawieszeniu ale nie potrafie określic czy to z przodu czy z tyłu. Chciałbym sprawdzic amozrtyzatory.

  
 
Jastrzębie wita... na stacji w takiej wioseczce Biertutowy czy jakos tak w DIAKARZE (DIA-KAR) byly do niedawna bezplatne przeglady zawiechy tzn badanie komputerowe amorkow + szarpaki + hamulce .... ogolnie pozytywne badanko. U mnie wyszla pelna sprawnosc. Z Rybnika do tej wioseczki jest doslownie rzut kamieniem - +-10km. (stacja jest w miare nowa, ma dobry i raczej niestary sprzet...) Jesli chcesz moge sie dowiedziec czy jezcze jest ta PROMOCJA!.
  
 
no było by zajeiscie, jakbys sie dowiedział
  
 
Potwierdzona informacja. Badanka nadal sa promocyjne bezplatne. Badanie komputerowe zawiechy, szarpaczki.. .gratis. DIA-KAR obok Plusa w Radlinie w zasadzie...kolo firmy budowlanej Wimar.
  
 
Wielkie dzieki podjade i sprawdze
Pozdrawiam
  
 
to ja tez sie musze tam przejechac, ciezko mi jest samemu zlokalizowac stuki moze tam cos wykryja, jak juz bede wiedziec to sam zakupie czesci w "tanim" sklepie klubowym i wymienie i bede sie cieszyc bezstukowa jazda
  
 
Nigdy nie byłem w tym mieście. A zobaczywszy rybnik zdjęcia byłem pod wrażeniem. I bardzo chciałam je odwiedzić. Myślę, żeby zrobić to w najbliższy weekend.