[K] Sonde lambda

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kupię sondę lambda do espero. Dzisiaj byłem na regulacji gazu i okazało się, że sonda raz działa a raz nie - gubi się wskazanie. Planuję w przyszłym tygodniu wyjazd i przydała by się sprawna sonda, żeby wyregulować gaz i nie zbankrutować na paliwie
Najlepiej ze Śląska, żebym mógł podjechać
Jeszcze jutro będę dzwonił po sklepach, czy gdzieś jest w normalnych cenach, bo jak na auto którego używam okazyjnie, to dużo na nie wydaje

Pozdr.
  
 
Sprawa nieaktualna - dzisiaj odbieram w sklepie w Mikołowie
  
 
Cytat:
2014-07-04 10:30:18, robertkaluza pisze:
Sprawa nieaktualna - dzisiaj odbieram w sklepie w Mikołowie



moim zdaniem ..to jedynie słuszne wyjście (znaczy... nówka )
  
 
Nowa lambda zdążyła już paść (stałe wskazanie około 0,3V). Paragon gdzieś się zapodział, zresztą nie mam już siły, żeby reklamować.

Zrezygnowany kupiłem używkę sondy na allegro za 15zł z opla astry. Okazało się, że to BOSCH i co najważniejsze- działa - już nie ma tego smrodu niespalonego paliwa z rury wydechowej - jak byłem na przeglądzie to powłączałem wszystkie alarmy w stacji kontroli


Pozdrawiam
  
 



...takie coś kupiłeś ?



...oryginał z filoetowym kabelkiem i luźną metalową osłonką bezcenne...




Jeśli to co kupiłeś wygląda(ło) inaczej ...to z pewnością nie była to sonda lambda, tylko ...jakaś parówka albo kiełbasa śląska...
może gratis do tego czegoś dostałeś smalec ...i zastanawiałeś się do czego Ci to ? (.....bynajmniej nie do wkręcenia)

...jeśli tak to niepotrzebnie się trudziłeś z wymianą; od razu trzeba było użyć tego smalcu do posmarowania i dać psu do zeżarcia


Jeśli uważasz, ze nie mam racji to sam już zdążyłeś się przekonć czy tej racji nie miałem...


Pozdro !


  
 
Cytat:
2015-06-18 21:40:04, nawigator5 pisze:
...takie coś kupiłeś ?



Niestety nie. Nie mogłem nigdzie (allegro, sklepy w okolicy) dostać oryginału.
Zobaczymy ile pośmiga ta oplowska

Pozdr.