[RS2000] wymiana hamulców czyli jakie najlepsze - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
miałem mikody gt nienacinane i przy klockach ebc green staff (ok 300pln) wymiekly szybciej niz klocki. ostra jazda, Hamowanie rewelacja ale głównie dzieki klockom. teraz jezdze na trw tarcza klocek i do seryjnej jazdy rs w zupełności wystarczy ale juz ciezko zblokowac kolo przy wiekszej predkosci kilka razy z rzedu, bo puchna. z tylu jak macie tarczobebny to polecam zestaw tarcze /szczeki trw a klocki najlepoiej podchodza z textar albo grender czy jakos tak.. reszta ma za waskie okladziny na klocku i kulawo tarcza wyglada.
mozna tez z mdo v6 po malych przeróbkach
  
 
Cytat:
2014-07-12 01:06:05, darek4488 pisze:
Napisałem, że nie wiadomo o co gościowi chodzi, bo się jeszcze nie wysłowił i nie da mu się pomóc, dopóki tego nie zrobi. Klocki z linka numer 1 nie pasują. Kupiłem je kiedyś, dokładnie te same, od tego samego sprzedawcy i odesłałem, bo to nie są klocki do RS2000. Są odrobinę większe, mają inny kształt i za duże uszy. Reszta spoko, choć przewody w oplocie da się taniej i to z dowolnymi końcówkami i w dowolnym kolorze. Sam sobie kilka dni temu kupiłem. Ja się już chwilę bujam na EBC Turbo Groove + Ferodo DS2500 i mimo, że czas oczekiwania na takie produkty w Polsce jest taki, że krew zalewa to zestawik bardzo sobie chwalę, bo przy małych prędkościach i na zimno jest jak seria, a nie udało mi się jeszcze tego przegrzać (w przeciwieństwie do Green Stuff).



No a do czego są hamulce? po prostu do normalnej jazdy, a wam sie nie zdarzy raz w tygodniu polecieć dwie paki a potem hamowanie żeby sie wcisnąć przed gościa przy wyprzedzaniu? jak macie tak pisać to wyjdźcie na dwór i sie przewietrzcie. Prosiłem o zestaw tarcz i klocków a nie o zalenie sie. sory ale jestem szczery
  
 
kolego ale po co się unosisz ktoś chce pomóc a ty wylatujesz z tekstem żeby się przewietrzyć.Po prostu chcemy wiedzieć czego oczekujesz od przyszłych hebli.Do normalnej jazdy jak to określiłeś moim zdaniem wystarczy seria i tyle.Bez sensu jest w tym układzie pchać tysiące w heble.Co do mikody miałem w ciężarówce i też nigdy mnie nie zawiodła.Teraz z przodu w esie też chyba jest mikoda nacinana i wiercona polecam.
  
 
Cytat:
2014-07-12 01:06:05, darek4488 pisze:
Ja się już chwilę bujam na EBC Turbo Groove + Ferodo DS2500



Rozsądny zestaw, trzeba pamiętać że w tych klockach potrafi ,,od rdzewieć,, / odkleić się okładzina.
Przetestowane wielokrotnie organo-leptycznie.

Sprawne zatrzymywanie się z poważnych prędkości na czas -
jest zależna od wielu czynników w aucie!

A kto i co zamontuje zależy od ,,fantazji sponsora i jego portfela,, .
  
 
Cytat:
2014-07-12 08:35:09, stefan1307 pisze:
No a do czego są hamulce? po prostu do normalnej jazdy, a wam sie nie zdarzy raz w tygodniu polecieć dwie paki a potem hamowanie żeby sie wcisnąć przed gościa przy wyprzedzaniu? jak macie tak pisać to wyjdźcie na dwór i sie przewietrzcie. Prosiłem o zestaw tarcz i klocków a nie o zalenie sie. sory ale jestem szczery


przewietrzyłem się, i powiem cie, że nie nie zdarza mi sie raz ani w tygodniu ani w miesiącu ani półroczu lecieć ,,dwóch pak'' wciskając się przed kogoś przy wyprzedzaniu,i możesz mi wierzyć albo nie, ale nie jestem jedynym człowiekiem na ziemi który tego nie robi
  
 
Ok, jednak pojde do sklepu, dzieki,temat do zamkniecia
  
 
To jak juz pójdziesz,to zapytaj sie w jakiej cenie ma tarcze od focusa st 300mm(pasuja do esa bez zadnych przeróbek) , a na alegro znajdz zaciski od mondeo mk3 jakiego kolwiek ,(tez pasuje bez problemu),wtedy masz spokój i bezpieczenstwo.
  
 
Zapomniałeś dodać, że felgi muszą to pomieścić
  
 
Na niektóre 15 wchodzi 300mm

co do hamulców zestaw TRW załatwi sprawę.tanio i dobrze...

co do nawiercanych tarcz mikoda już po pierwszym upalaniu po dotarciu zaczęła pękać i odbarwiać się wokół otworów.swap na 278mm załatwił sprawę do teraz.
  
 
Cytat:
2014-07-12 18:59:54, darek4488 pisze:
Zapomniałeś dodać, że felgi muszą to pomieścić



A po co , nie pamietam by dobierało sie hamulce do felg, przewaznie jest na odwrót.
  
 
No i po co kota ogonem odwracacie. Jak tylko napisałem, że jak kupisz jedno to musisz kupić drugie.