Spotkanie w Bydgoszczy!!!! - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Boshee! To co Ty masz za fele, że potrzebujesz całą sobote na ich załozenie?
  
 
Wiesz mi że ma D U Ż E
  
 
Panowie, może jeżeli jakiś spocik, to w marcu? Jak już będę miał własny pojazd (czyli rower)? A jeżeli teraz, to ewentualnie może u mnie w chałupie? Ja mieszkam w domu jednorodzinnym, więc mam jakby co dosyć dużo miejsca żeby u mnie zrobić taki spocik (Pan Grzegorz2107 może to potwierdzić, bo kiedyś był u mnie). I co Wy na to?
  
 
Miły! Masz rzeczywiście dużo miejsca, ale na ewentualne popisy braci ładziarzy nie jest przygotowany Twój dom , rodzina i sąsiedzi...Nie myślę źle o naszych kolegach z klubu, jednak zdecydowanie lepiej będzie spotkać się tak żeby nikogo swoją obecnością nie krępować...
  
 
A to tez prawda, tym bardziej że na ulicach mojego kochanego osiedla (Miedzyń), ewentualne szaleństwa groziłyby uszkodzeniem zawieszenia.


[ wiadomość edytowana przez: mily_byd dnia 2004-02-06 20:20:43 ]
  
 
Miły ostatnie moje szaleństwa skończyły się w Piotrkowie z urwanym wachaczem co prawda Bydgoszcz jest blizej ale raz mi wystarczy ?
  
 
No to jaki mniej wiecej bedzie ten termin

ps.
a tak wogule to ile sie mniej wiecej autek zjedzie
  
 
A może by tak połączyć spoty...

SPOT - BYDGOSZCZ, 15.02.2004

Lutowy spot kujawsko-pomorski

Byłoby na pewno miło, a i frekwencja by się zrobiła ciekawsza

Co Wy na to?
  
 
Cytat:
2004-02-07 01:32:22, Race_D pisze:
A może by tak połączyć spoty...

SPOT - BYDGOSZCZ, 15.02.2004

Lutowy spot kujawsko-pomorski

Byłoby na pewno miło, a i frekwencja by się zrobiła ciekawsza

Co Wy na to?

Ja odpadam...Będę pracował.




  
 
To Panowie łączymy spoty czy nie? Mi to jest obojętne, postaram się dostosować do każdego terminu.
  
 
Mi tam pasuje - możemy sie spotkać z chłopakami z FSO...
A co na to reszta ekipy?
  
 
Miły! Wsiadasz w 8, czy tam 3, poten na r.fordońskim przesuadasz sie na 65 i juz jesteś w Fordonie... A potem jeszcze tylko z 1,5km z przystanku przez most i odrazu pod most
He he - ruch to zdrowie
  
 
Simon, w sumie to mój problem polega na tym, że nie mam swojego pojazdu (roweru) i muszę komunikacją miejską. Głównie chodzi o to że nie chce mi się. No ale raz to mogę się przejechać komunikacją, bo rower będzie już niedługo.
Aha, a rzecz to pytanie takie: gdzie dokładnie jest ten plac nad wisłą? To jak się domyślam jest na osiedlu Nad Wisłą, a konkretnie to na jakiej jest ulicy? Bo 65 o ile dobrze kojarzę wjeżdża w Kaliskiego, czyli by chyba trzeba wysiąść jeszcze w Brdyujściu i pieszo do Fordonu. Także dokładnie to gdzie mamy się spotkać? Jak tam trzeba dojść?
  
 
Panowie na moje może byc 15 razem z FSO pytanie jak inni . ps. tylko popołudniu żebym odespał sobotnią noc
  
 
Cytat:
2004-02-08 19:57:48, mily_byd pisze:
Simon, w sumie to mój problem polega na tym, że nie mam swojego pojazdu (roweru) i muszę komunikacją miejską. Głównie chodzi o to że nie chce mi się. No ale raz to mogę się przejechać komunikacją, bo rower będzie już niedługo.
Aha, a rzecz to pytanie takie: gdzie dokładnie jest ten plac nad wisłą? To jak się domyślam jest na osiedlu Nad Wisłą, a konkretnie to na jakiej jest ulicy? Bo 65 o ile dobrze kojarzę wjeżdża w Kaliskiego, czyli by chyba trzeba wysiąść jeszcze w Brdyujściu i pieszo do Fordonu. Także dokładnie to gdzie mamy się spotkać? Jak tam trzeba dojść?



65 staje przed samym, noo prawie przed samym mostem... Musisz poprostu na drugą stronę mostu sie przejść... Bo z tego co rozumiem z mapki na str. FSO to spotkanie ma być na placu przygotowanym pod most pontonowy na drugim brzegu Wisły
  
 
Cytat:
2004-02-08 19:57:48, mily_byd pisze:
Simon, w sumie to mój problem polega na tym, że nie mam swojego pojazdu (roweru) i muszę komunikacją miejską. Głównie chodzi o to że nie chce mi się. No ale raz to mogę się przejechać komunikacją, bo rower będzie już niedługo.
Aha, a rzecz to pytanie takie: gdzie dokładnie jest ten plac nad wisłą? To jak się domyślam jest na osiedlu Nad Wisłą, a konkretnie to na jakiej jest ulicy? Bo 65 o ile dobrze kojarzę wjeżdża w Kaliskiego, czyli by chyba trzeba wysiąść jeszcze w Brdyujściu i pieszo do Fordonu. Także dokładnie to gdzie mamy się spotkać? Jak tam trzeba dojść?



65 staje przed samym, noo prawie przed samym mostem... Musisz poprostu na drugą stronę mostu sie przejść... Bo z tego co rozumiem z mapki na str. FSO to spotkanie ma być na placu przygotowanym pod most pontonowy na drugim brzegu Wisły
  
 
Cytat:
2004-02-08 19:57:48, mily_byd pisze:
Simon, w sumie to mój problem polega na tym, że nie mam swojego pojazdu (roweru) i muszę komunikacją miejską. Głównie chodzi o to że nie chce mi się. No ale raz to mogę się przejechać komunikacją, bo rower będzie już niedługo.
Aha, a rzecz to pytanie takie: gdzie dokładnie jest ten plac nad wisłą? To jak się domyślam jest na osiedlu Nad Wisłą, a konkretnie to na jakiej jest ulicy? Bo 65 o ile dobrze kojarzę wjeżdża w Kaliskiego, czyli by chyba trzeba wysiąść jeszcze w Brdyujściu i pieszo do Fordonu. Także dokładnie to gdzie mamy się spotkać? Jak tam trzeba dojść?



65 staje przed samym, noo prawie przed samym mostem... Musisz poprostu na drugą stronę mostu sie przejść... Bo z tego co rozumiem z mapki na str. FSO to spotkanie ma być na placu przygotowanym pod most pontonowy na drugim brzegu Wisły
  
 
Simon, a Ty jesteś z jakiego osiedla?
  
 
Ja mieszkam w Fordonie... jakieś 2km od miejsca spotkania
  
 
Siemanko ja jestem za i na pewno będe w niedziele o ile się nic nie zmieni !!!!!
pozdrawiam Mopej