Do zarządu moderatorów i klubowiczy co z KLUBEM - Strona 1.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Marcin, wiele już było napisane co z klubem dalej. Na dzień dzisiejszy i później więcej od siebie nie mogę dać, pracę mam, czas mam i dla klubu go znajdę ale na zlot nie pojadę. Bez obrazy na nikogo bo bardzo bym chciał. DLa czego tak mało nas jeździ?
Walcie kalendarz, zróbmy zlot z innymi klubami forda to będzie nas więcej.
  
 
ale to już nie chodzi nawet ilu nas jeździ tylko oto czy nie można było tego uniknąć co dalej z klubem ?no i może warto pomyśleć nad twoim pomysłem
  
 
A ja to widzę tak: czas leci, lat nie ubywa, za to dzieci przybywa, więc może sęk w tym, że nie bawi nas już to, co parę lat wcześniej. Zróbmy przynajmniej wrześniowe zloty w jakimś mieście, pozwiedzajmy rynki, starówki, stare miasta, napijmy się piwa w knajpie, zagrajmy w kręgle, chodźmy do aquaparku, na imprezę, itp...
Zlotowicze mieszkający w danym mieście lub w okolicach mogliby polecić coś fajnego i pewnie frekwencja by była większa, bo wielu osobom odpadłaby kasa z nocleg. Tylko żeby nikt nie jęczał, że ktoś sobie pod domem robi zlot, bo to nie o to chodzi....
Jeśli młodych stażem nie przybywa, to zmieńmy formułę sami dla siebie
  
 
ja na razie nie bede sie wypowiadal bo nie mam dostepu do swojego kompa tylko pisze w pracy ale z malym opozneniem napisze co o caym FEFKu mysle a w szczegolnosci o jego czlonkach bo przeciez ,,klub to nie samochody tylko ludzie"A tlumaczyc to ma sie Zarząd bo mnie zostawili samego jak palanta - lepek nie bedzie bo za malo ludzu, dyplomy Bolek nie zrobil,plakietki brak, baner nie dostarczony, nikomu nic sie nie chce, o @rwa ale sie rozpisalem, wszystkim wszystko przeszkadza,- jest takie ruskie powiedzenie ze chujowomu tancoru wsiegda jajca mieszajut a po polsku to ze zlej baletnicy przeszkadza rąbek spodnicy. Wam tez wiecznie cos przeszkadz. Zrobcie sobie maly rachunek sumienia i przestancie byc wiecznymi malkoltentami


[ wiadomość edytowana przez: michno45 dnia 2014-09-23 11:22:57 ]
  
 
Czytam,czytam ciężko mi to idzie ,może czas wreszcie raz a porządnie zamknąć to całe nieszczęsne stowarzyszenie aby ktoś wkrótce nie zawołał odchodząc jak kiedyś w GKS-ie Katowice :ostatni gasi światło ...taka bida pozostała. Może już czas zrobić jeden zlot w roku a porządny (zamiast trzech) ,zacząć spotykać się na większych spotach lepiej częściej niż wcale...A ten zlot niestety było odwołać nie chować głowy w piach! Zmieńmy wreszcie wygląd tej strony na jakiś nowszy jak inne fora fordowskie (pamiętam że FETP kilka razy stronę stawiał chyba na różnych serverach zanim doszli do ładu i dali rady)
Nowe wątki można śmiało napisać od nowa na każdy temat z działu technicznego nawet kopiując posty .tylko trzeba chcieć ...
A myślę że są jeszcze ludzie którym się będzie chciało rozruszać to towarzystwo raz jeszcze
  
 
Cytat:
2014-09-23 21:58:06, thomas77 pisze:
A myślę że są jeszcze ludzie którym się będzie chciało rozruszać to towarzystwo raz jeszcze


Zgłaszasz swoja kandydaturę?
  
 
a ja mam to w dupie

W 3 wątkach jest pisane co ludzie by chcieli zrobić, a Zarząd jedyne co zrobił to wyskoczył ze zlotem w oderwaniu od kalendarza zlotowego.
A konkurs się w tym roku nie odbył, bo zapadła taka decyzja, bo wiadomo, że nie będzie chętnych czy może jakoś tak wyszło?
Ale w sumie nie potrzebuję poznać odpowiedzi na to pytanie
  
 
temat został odblokowany bo jak widać zarząd oprócz Michna się nie wypowiada może sympatycy będą mieli coś sensownego do powiedzenia,ja proszę o przesłanie mi na priv jakie mamy stowarzyszenie czy przenosimy na zwykłe ?czy zamykamy ?podjadę do mojego radcy i on wytłumaczy mi co z tym fantem zrobić,jak będzie potrzeba pokieruje nas i nawet pisma napisze .Jak nikt nie chce się tym zając ja z swojej strony to załatwię na dniach tylko ludzie coś z tym trzeba zrobić anie wiecznie chować głowę w piasek ,oferuje wam pomoc w pozałatwianiu spraw co do reszty będziemy się zastanawiać razem co dalej ale zacznijmy to ogarniać a nie czekać aż samo zdechnie czekam na info.ps liczę na bardzo szybkie decyzje panowie i panie
  
 
pozbywamy się stowarzyszenia.
  
 
i o to walczyliśmy teraz oby od słów do czynu
  
 
w piątek mam spotkanie i będę wiedział co i jak wiec napisze wiec jak dobrze zrozumiałem chcemy pozbyć się stowarzyszenia tak?
  
 
Dżizas, to może zbierzecie się kiedykolwiek do kupy, żeby Was było na tyle,by to wszystko rozwiązać albo by ogarnąć statut - to jedyny warunek.

Jak przyszło co do czego, to było na trzydziestu paru klubowiczy może 10...
Najlepiej by było, byście nie wpłacali składek dla samej idei, bo potem jest tylko mnóstwo problemów. Jeśli wiesz, że możesz być na Walnym - wpłacaj, jeśli nie - daruj sobie, bo potem mamy tylko związane ręce. Dzięki temu wyłoni się grono "obecnych", szast prast i działamy.
  
 
no tak ale sprawy jak to można rozwiązać można już załatwić i stosowne pisma uszykować czy nie ?
  
 
ja jestem za likwidacją stowarzyszenia bo to wam tylko ręce plącze, co roku jest problem z wyborem zarządu bo nie ma chętnych, a jak już się ktoś zgłosi z litości to później są do niego pretensje że jest tak jak jest a nie inaczej.

gdybyście jednak pozostali przy jakimkolwiek stowarzyszeniu to proponuję wprowadzić taki zapis jaki ma Polski Związek Wędkarski:
Cytat:
Walne zgromadzenie członków koła jest władne do podejmowania uchwał w pierwszym terminie, przy obecności powyżej 1/2 uprawnionych do głosowania, lub w drugim terminie, bez względu na liczbę uczestników zgromadzenia.

str. 15 § 53 pkt. 8
http://www.pzw.org.pl/pliki/prezentacje/3/wiadomosci/14423/pliki/statut_pzw.pdf

skończyłyby się problemy z niedostateczną frekwencją na walnych

  
 
Cytat:
2014-09-24 13:49:26, S3ci0r pisze:
ja jestem za likwidacją stowarzyszenia bo to wam tylko ręce plącze, co roku jest problem z wyborem zarządu bo nie ma chętnych, a jak już się ktoś zgłosi z litości to później są do niego pretensje że jest tak jak jest a nie inaczej. gdybyście jednak pozostali przy jakimkolwiek stowarzyszeniu to proponuję wprowadzić taki zapis jaki ma Polski Związek Wędkarski: str. 15 § 53 pkt. 8 http://www.pzw.org.pl/pliki/prezentacje/3/wiadomosci/14423/pliki/statut_pzw.pdf skończyłyby się problemy z niedostateczną frekwencją na walnych



To mamy, ale trzeba zmienić zapis o rozwiązniu i zmianie statutu, ale to jest znowu odwlekanie. Niech "widma" nie płacą składki na 2014 i tyle.
  
 
rozumiem że widma mają nie płacić składki na 2015r.?
  
 
jeny proste robić listę kto z klubowiczy będzie na walnym i te osoby niech wpłaca składkę i po problemie potem będą mogli jak zechcą wspomóc klub wpłacić i po problemie
  
 
a najlepiej składki zbierać na walnym, kto przyjedzie i zapłaci bedzie mógł decydować
  
 
Cytat:
2014-09-24 14:37:42, S3ci0r pisze:
a najlepiej składki zbierać na walnym, kto przyjedzie i zapłaci bedzie mógł decydować



Tak sobie też pomyślałam
  
 
Cytat:
2014-09-24 07:45:04, djtados pisze:
Zgłaszasz swoja kandydaturę?



Na twojego zastępcę zawsze