Do oceny:)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witajcie-jestem z klubu the fiat and the furiousi mam do Was prosbe,zebyscie ocenili moja gablotke
po ktorce moge ja opisac:
rok produkcji 1983
skrzynia 4
silnik 1500-splanowana glowica,wiekszy dolot i sportowe swiece NGK
opony przod 175/70,tyl 205/65-czekaja na mnie felgi z caro plusaa reszta na zdjeciachzycze milego ogladania
zdjatka w profilu.
  
 
Wygląda poprawnie, żeby nie powiedziec ładnie
Brak kalameczek z tyłu, lotka, spojler z przodu itp. Wszystko zrobione ze smakiem, nie ma odób choinkowych i aż się prosi o inny silniczek
  
 
Ogolnie ql tylko albo z przodu zaloz zderzak chrom albo z tylu zdejmij

No i felgi bym na bialo dal ale tak tez jest oki

pozdr
  
 
zderzak z tylu pojdzie won-ale to po zimie-tyl bedzie tez zieniony-ale to na razie tajemnica
dziekuje za mile slowa
pozdrowka
  
 
Za wąski - prosi się o dystanse
  
 
Tak będzie prościej ocenić autko...





Od siebie mogę dodać tyle:
-najważniejsze że zadbany
-przednia dokładka ok,ale...
-lepiej wygląda ze zderzakiem
-tylny spojler FUJ
-brak klamek:mnie się nie podoba,ale podobać ma się Tobie
-czarne lampy:kiepsko widoczne...
-naklejka na przedniej szybie FUJ
-poza tym OK,oby tak dalej!
Fiacik zyskuje BARDZO dużo po załozeniu jakichś ładnych felg,Twój aż się o to prosi.Pozdrawiam i gratuluję "pomarańczki" .
  
 
Ja tez nie lubie usuwania klamek ale z przodu moim zdaniem usuniecie tych z tylu robi fajne wrazenie

pozdr
  
 
klameczki zniuknely-ale tak mi sie podoba
naklejeczka-zniknie jak tylko zacznie sie zima
spojler z tylu zalozylem -skoro jest juz niech zostanie
zderzaka nie zaloze z przodu bo z tylu tez zniknie,wiec nie bedzie za bardzo wspolgralo ze soba(tak jak teraz)
felgi beda od caro plusa-gwiazdy piecioramienne z zakrzywionymi odnurzami
dzieki za wszystkie opinie
  
 
siemka
krupek dzieki za ocene mojego poldzia
to moze ja ocenie twojego fiatexa
co do przodu nic dodac nic ujac
wem ze mnie wyklniecie ale ja usunolbym wszystkie chromy i wszedzie tam dalbym czarny mat poprostu ja nie nawidze chromu klamki jak juz miec to moze by cos pokombinowac z klamkami z audi one by dawaly ladny efekt
tyl poczekam az skonczysz i bedziemy rozmawiali

a jak sie bawic na maxa to - poszerzyc go ale blacha a nie zywica - nastepnie maska cos ala fiat 131 abarth - nastepnie tyl ususnac zderzak i na gladko czyli mocowania zaspawac
fele powiedzmy 8x13 ats classic i zyci nie umierac no i podstawa u mnie max gleba (ale tego nie sluchaj ja mam zboczenie pod tym wzgledem)

pozdrawiam
cichy
  
 
Chromu raczej bym nie usuwał z takiego autka. To w zasadzie klasyk. Nie będę powtarzał opini przedmówców, więc powiem krótko. Moja ocena:
  
 
wygląda jak fura Spajka, tyle, że Spajkowa jest ładniejsza i już nie ma zderzaka z tyłu Ogólnie autko poprawne...
  
 
Beny, czy mowilem Ci juz ze bardzo Cie lubie...
  
 
Zrób coś z tyłem. Taki spoiler jak dla mnie nie pasuje do fiata, pomyśl nad czerwonymi albo białymi lampami. Zderzak won. Przód mi sie podoba.

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Cytat:
2003-10-13 13:58:36, SPAjK pisze:
Beny, czy mowilem Ci juz ze bardzo Cie lubie...



TOTAL OT:

a pamiętasz co mamy sobie nawzajem zrobić jak się spotkamy z okazji tego, że mi się powiodło???
  
 
Cytat:
2003-10-12 22:33:21, thaniel pisze:
Ogolnie ql tylko albo z przodu zaloz zderzak chrom albo z tylu zdejmij

No i felgi bym na bialo dal ale tak tez jest oki

pozdr


Nic dodać - nic ująć....
A może jakiś zgrabny plastikowy na tył....
  
 
Plastik na tył do fiata????? Chyba sie na łby ... pozamieniałeś! Moze jeszcze taki z caro który jest za szeroki i za krótki do 125? Oblookaj jakiegokolwiek fiata z plastikowymi zderzakami. (np samara/caro) Jak to wygląda? Urżnięte i przykręcone. Proponuję stronkę wiejski tuning.

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Cytat:
2003-10-13 15:16:36, BENY pisze:
Cytat:
2003-10-13 13:58:36, SPAjK pisze:
Beny, czy mowilem Ci juz ze bardzo Cie lubie...



TOTAL OT:

a pamiętasz co mamy sobie nawzajem zrobić jak się spotkamy z okazji tego, że mi się powiodło???



  
 
Cytat:
2003-10-13 18:48:11, Mokry pisze:
Cytat:
2003-10-13 15:16:36, BENY pisze:
Cytat:
2003-10-13 13:58:36, SPAjK pisze:
Beny, czy mowilem Ci juz ze bardzo Cie lubie...



TOTAL OT:

a pamiętasz co mamy sobie nawzajem zrobić jak się spotkamy z okazji tego, że mi się powiodło???







Noo... będzie ostra jazda na maxa.
  
 
Pozwólcie że i ja się dołoże do tej oceny choć nie jestem w FSOAK. Jest nieżle ale jak dla mnie jak już idziesz w tym stylu to trzeba by się pozbyć wszystkich chromów (mimo że ja chrom lubię). A jak chcesz nadać agresywniejszy wygląd to załóż poszerzenia z Łady 2105 w rajdowej wersji VFTS. No i jedyna rzecz do poprawy to przednia tablica rejestracyjna - w/g mnie niedopracowana - jakby przyczepiona w ostatniej chwili. Ale Fiacik zadbany, a nie zgnity trup tak jak większość (niestety ) kanciaków w Polsce.
  
 
dziekuje za wszystkie oceny
jak juz mowilem-tyl pojdzie do roboty po zimie-wtedy nadam mu bardziej rasowy wyglad a tymczasem borem lasem,pozdrawiam wszystkich fso-wcow