Łada 2103 pawel-kobylin - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Gdyby to była moja 15 Łada to pewnie też bym miał taki zapas części
  
 
Dzięki bartixr Skoro już jesteśmy przy temacie zapasu części.Masz może coś ciekawego do trójki?
  
 
piekna sztuka gratuluje zakupu
  
 
Dzięki
  
 
Cytat:
Masz może coś ciekawego do trójki?



yyy.. "muchobijkę"?



tuning lampy?


Tylko po co? 3-ka sama w sobie jest śliczna
  
 
bosze, Bartek co tu tu zapodajesz
  
 
Fakt.Nie wiem czy da się upiększyć coś co jest samo z siebie piękne
Masz może pasy bezwładnościowe na przód do trójki?
  
 
Pasy będą pasować każde, natomiast będą przeszkadzać wsiadać do tylu. Żeby to uniknąć, trzeba pasy zamontować przez adapter, który przeniesie pas na środkowy słupek. Adapter wygląda jak litera L. Mam takie adaptery, ale pożyczyłem koledze i nie mogę zrobić fotki. Kolega ma wykonać na wzór moich podróbki. Może idąc tym tropem, ma zrobić więcej tych adapterów?


[ wiadomość edytowana przez: SzokoLada dnia 2016-03-27 20:12:17 ]
  
 
Cytat:
2014-11-17 22:29:20, SzokoLada pisze:
Pasy będą pasować każde, natomiast będą przeszkadzać wsiadać do tylu. Żeby to uniknąć, trzeba pasy zamontować przez adapter, który przeniesie pas na środkowy słupek. Adapter wygląda jak litera L. Mam takie adaptery, ale pożyczyłem koledze i nie mogę zrobić fotki. Kolega ma wykonać na wzór moich podróbki. Może idąc tym tropem, ma zrobić więcej tych adapterów?


Nie ma tragedii z tym wsiadaniem, moi pasażerowie nie narzekają
Ale jakby te adaptery wyszły w jakichś rozsądnych pieniądzach to piszę się na dwie sztuki.
  
 
Zasadniczo to nie przewiduję żeby ktoś z tyłu jeździł ale jeżeli byłaby taka możliwość to i ja się piszę na dwie sztuki
  
 
Cytat:
Masz może pasy bezwładnościowe na przód do trójki?



Tak, mam.
Ale ze względu na pływający kurs rubla nie umiem podać ceny.
Trzeba liczyć w dzień zakupu.
  
 
A jak je u Ciebie kupić?
  
 
Niestety nadszedł czas na wymianę tablic.Trochę szkoda bo co czarne to czarne i były od nowości przez 37 lat.To teraz następne 37 na białych



  
 
Cytat:
2014-11-19 17:54:43, pawel-kobylin pisze:
To teraz następne 37 na białych



Tego Ci i tej pięknej damie życzę
Musimy się kiedyś spotkać i pogadać.
Często jestem w Słomczynie na giełdzie. A Tak poza to można mini spot zrobić bo dzieli nas tylko 50 km
  
 
Dzięki Do Słomczyna mam zaledwie kilka km,a i 50 to nie jest problem więc mam nadzieję,że się kiedyś spotkamy
  
 
Daj jakieś informacje kontaktowe do mnie na priva to się jakoś kiedyś zgadamy albo jak chcesz to umieszczę Cię na mapce użytkowników Ład na naszej stronce klubowej. Wtedy mamy łatwość kontaktu ze wszystkimi na mapie
Zbadaj sobie temat:
>>KLIK<<
Oraz mapkę z danymi kontaktowymi:
>>KLIK<<
  
 
Dzieje się coś w temacie Łady ?

Pytam bo natrafiłem na ten link i przypomniała mi się...

automobilownia.pl/strumien-swiadomosci-kra-0002/




-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Na razie, jak pewnie większość,Łada zapadła w sen zimowy
  
 




  
 
pobudka ?