Łada 21072-driver158

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich
Chciałbym w końcu przedstawić wam moją maszynę. Jest to Łada 2107 z silnikiem 1.3 benzyna+Lpg. Jest w rodzinie od początku czyli od 1988r. Nikt nigdy nie myślał o jej sprzedaży i ja także o tym nie myśle. Była i jest traktowana jak członek rodziny. Jak narazie nią nie jeżdżę ale to się zmieni jak tylko zrobię prawko.
Co o niej myślicie?
Pozdrawiam



  
 
ładna mimo tego ze jest starsza w lepszym stanie niż moja ale u mnie to przez to że ona cały czas stała na dworze i była niejeżdżona ogólnie ładna rób prawko i śmigaj na zloty ja zacznę śmigać na zloty w 2011 bo wtedy już odbiorę prawko
  
 
no kolego, trzeba powiedzie że furka spoko, niewida ani rdzy ani rys a wgnieceniach już nie wspominając pozazdrościc
widzimy się na jakimś zlocie
  
 
Brzydka
  
 
Ona teraz też prawie cały czas stoi w garażu nieujeżdzana. Czeka cały czas w pełnej gotowości. Gdy trzeba gdzieś jechać niema najmniejszego problemu. Czasami ją przepale i śmigne sie dookoła garażu. Odnośnie zlotów to napewno będe wpadał by klubowiczów poznać, ale to dopiero w 2011r. Nie jest może idealna, ale żal mi było by ją sprzedać.
  
 
Bita Prawy przedni reflektor prawde ci powie + grill. To jest bordo czy czerwony, bo na tych zdjeciach z komorki slabo widac.
  
 
Leszek jaki szczegółowy
driver moja teraz tez stoi w garażu i czeka namnie takze czasami koło garaży sie przejade ale teraz jest śnieg i jestem uziemiony bo hamulce trzymają dupa lekka i sie zakopuje a pozatym niemoge jej odpalić z akumulatora ładowałem go 12 h wkładam a tu pokazuje ze rozładowany chce przekręcić i nic musze zebrac siły i zrobić ten alternator.W tym roku na dodatek czeka mnie remont silnika lakierowanie i montaż LPG
  
 
leszek ma takie oko jak ja tez to odrazu dostrzeglem lampa prawa ruska lewa czeska
  
 
Cytat:
2010-01-03 23:23:50, 2107-PROJECT pisze:
leszek ma takie oko jak ja tez to odrazu dostrzeglem lampa prawa ruska lewa czeska



Odwrotnie Ten z szerokim kierunkiem to czeski, a ten z waskim to ruski.
  
 
W 2103 nie ma takich problemów... Rodzi się kolejne pokolenie 16letnich fanów Łady.... Dobrze, bo mi juz w tym roku oczko strzela- nie łapię się już
  
 
Jest czerwona. Zdjęcia są jakie są ale niebawem będą lepsze. To prawda była bita z prawej strony, ale tylko lekko. Brat sie zagapił i skręcając na skrzyżowaniu odeżył w nauke jazdy stojącą przed przejściem .Ale niema tragedi. Nadal jeździ prosto. Niebyło prędkości. Był pobity reflektor, gril połamany, zderzaczek i leciutko muśniety błotnik. Ja i tak ją kocham.

[ wiadomość edytowana przez: driver158 dnia 2010-01-04 19:18:36 ]
  
 
nie martw sie moja tez jest po niezłym strzale w tył jak z tatą wyjmowaliśmy zbiornik żeby go przeczyścić musiałem jeszcze sporo szkła z tamtad wyssać odkurzaczem jedno p oczym idzie poznać że była dupnięta to tylko klosz nic wiecej a dostała takiego strzała że szyba tylnia wyleciała.
ps: który klosz lepszy ruski czy czeski ??
  
 
Cytat:
2010-01-04 13:38:52, Adam-Lancelot pisze:
W 2103 nie ma takich problemów... Rodzi się kolejne pokolenie 16letnich fanów Łady.... Dobrze, bo mi juz w tym roku oczko strzela- nie łapię się już



ja już mam 17
  
 
Ja 17 będę miał za 4 miesiące więc już też niewiele brakuje. Odnośnie lamp to moim zdaniem ruskie są lepsze, ale może wypowie się ktoś bardziej zorientowany. Ta czeska dużo jaśniej świeci ale wiadomo ma dopiero 5lat.
  
 
ze zdjecia sie nie pomylilem z puktu kierowcy tak
  
 
Cytat:
2010-01-05 18:28:03, driver158 pisze:
Ja 17 będę miał za 4 miesiące więc już też niewiele brakuje. Odnośnie lamp to moim zdaniem ruskie są lepsze, ale może wypowie się ktoś bardziej zorientowany. Ta czeska dużo jaśniej świeci ale wiadomo ma dopiero 5lat.




to ty 18 masz dopiero za rok łooo ja w październiku przystepuje do kursu prawa jazdy tak wiec myśle że styczen ew luty juz bede miał prawko
a w grudniu tego roku 18nastka i ladzianka pójdzie w ruch
  
 
Cytat:
2010-01-05 18:28:03, driver158 pisze:
Ja 17 będę miał za 4 miesiące więc już też niewiele brakuje. Odnośnie lamp to moim zdaniem ruskie są lepsze, ale może wypowie się ktoś bardziej zorientowany. Ta czeska dużo jaśniej świeci ale wiadomo ma dopiero 5lat.


Ja uważam że czeszki sa lepsze, miałem takie w 2105 (założone nówki) i wszystko wymięka z tego co mam i miałem

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Czeska jest z szerokim migaczem i te czeskie sa 100x lepsze od ruskich. Jak ktos chce to mam prawa czeska lampe - uzywke.
  
 
Prawko trzeba jeszcze zdać Ja zaczęłem jeździć swoją Ładą przed zdaniem i po niezdaniu 1szego egzaminu tak się wkurzyłem, że z braku ostrożności Łade rozbiłem. Na szczęście niegroźnie a mnie duzo to nauczyło.
  
 
Po dzisiejszej wizycie kolegi Michała (emde) postanowiłem wrzucić projekt vt który już dawno miałem wrzucić, ale jakoś zapomniałem.

Jak Wam się podoba taka wizja Ładnej(jeszcze niedokończona). Niedługo aktualne fotki jak wygląda teraz Łada.