Łada 2107 1500 "89 Marcin125p - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Krótko i na temat. A można bardziej rozwinąć temat?
  
 
Przejechałem 10 km po asfalcie. Podczas jazdy na wprost nie zauważyłem żadnych zmian. Był tapczan i jest tapczan co mi pasuje. Za to w łukach przechyły są teraz na poziomie współczesnego auta popularnej klasy, a nie Batorego na wzburzonym morzu. Na zapiaszczonej kostce zdecydowanie chętniej idzie bokiem. Zobaczymy co będzie na mniej przyczepnych nawierzchniach. Tradycyjne mimo chęci oddałem furę do warsztatu, gdyż nie mam kanału, a leżenie pod autem to nie mój konik
  
 
To co czytałem na rosyjskim forum, to stabilizator lubi się urwac przy złym montażu. Więc monitoruj teraz stabilizator. Nie pamiętam co to było.
  
 
Czasozabijacz w telefonie się uaktualnił:




  
 
a co to za aplikacja ?
z czego i jaki zamontowałeś stabilizator ?
  
 
Traffic Racer
Stab od Bartka.
  
 
Ladaco dostało nowy parownik. Nagle się okazało że różnica w osiągach pomiędzy beną a gazem nie jest tak wielka, a zaślepka na dolocie powietrza nie jest potrzebna.
Krótko mówiąc zapier...nicza
  
 
Nie ma kiedy jeździć

Sprzedam

[ wiadomość edytowana przez: Marcin125p dnia 2015-11-25 16:05:45 ]
  
 
Można zamknąć wątek
  
 
Cytat:
2015-11-26 20:00:54, Marcin125p pisze:
Można zamknąć wątek


Witaj , dokąd poszła ? Pozdrawiam
  
 
Do Rumii.
  
 
Przeczuwałem, że szybko się sprzeda. Były m.in. dwie osoby chętne z tego forum.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Taką miałem nadzieję. To jest dobry wóz. Ale aktualnie nie mam możliwości by nią regularnie jeździć, a gnić na podwórku nie mam ochoty. Podobno będzie z niej lala, a nie jak u mnie bezsentymentalny klasyczny dupowóz
  
 
Jesteś pewny, że chcesz zamknąć wątek? Jeżeli tak, to zamkne.
  
 
Ja tu nic nowego o mojej byłej nie napiszę. Dla mnie zamknięty rozdział. Chyba że ktoś kiedyś będzie chciał się ode mnie czegoś dowiedzieć...
  
 
Zostawiamy dla potomnych.