Łada 2107 Jekaterina - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Amorki kupiłem dzięki pomocy użytkownika Marcin125p, nie wiem jaki jest koszt nówek, za to bartixr na pewno wie.
Od jakiego minus mają sens też nie mam pojęcia :/
  
 
Coś moja przeglądarka szwankuje. Na Google chrom są fotki, na Operze niestety nie. A lubię tą Opere, i jak tu żyć?
  
 
No i amorki na pokładzie Jest twardo jak skur**syn, tak jak lubię. Auto prowadzi się dużo pewniej, nie buja i nie podskakuje na nierównościach jak piłeczka.
Wizualnie wydaje mi się, że auto się wyrównało to znaczy stoi w poziomie bo wcześniej przód "wył" do góry ale to może tylko moje odczucie.
  
 
daj pikczers
  
 
Cytat:
2015-04-05 18:31:19, morphio pisze:
daj pikczers



No i są pikczersy.





Robione kołpakiem o Łady więc wybaczcie za jakość.

Nadal strasznie wysoko stoi, zastanawiam się nad oponami 195/45, zawsze to jeszcze ciut niżej by było.
  
 
Cytat:
2015-03-29 23:46:31, morphio pisze:
od jakiego minusa mają sens ?


Ja na własnym doświadczeniu z Samarą wiem, że do -50 wystarczy seryjna długość amortyzatora, a jeśli chcesz niżej to seria nie będzie się nadawała ja swoje amortyzatory seryjne wysłałem do gościa do Katowic >>KLIK<< Facet zna się na rzeczy jak mało kto. Zrobił mi tak jak chciałem i za jedyne 140zł za sztukę.
  
 
Morphio, faktycznie, te felgi są nie takie jak powinny być. Jest niby szeroko, ale jest nie ładnie. Nie chcę używać innego języka, żeby opisać te felgi (łacina).
  
 
Co w nich jest nie tak???
  
 
Wyglądają jak zwykłe, niby poszerzane, ale tego nie widać.
  
 
Szoko nie widać bo kolor tych felg jest ciemny wygląda to z daleka na seryjne felgi. Gdyby były jasne były by ładnie. Jeśli juz ciemna szeroka stal to chromowany dekiel albo biały brzeg opony ale do 07 ni cholery nie pasuje. Takie moje zdanie na ten temat szczery jestem


[ wiadomość edytowana przez: djmarkus dnia 2015-04-08 09:59:06 ]
  
 
ja wogóle nie zauważyłem, że felga jest szersza.
dopiero jak chłopaki napisali, to po przyjrzeniu się widzę.

Zrób obwód felgi na kolo biały a środek możesz zostawić czarny.
  
 
Ok, pomijając już kolor felg mam kilka pytań.

Mianowicie chciałbym zainwestować w jakiś sprzęt grający co by przyjemniej podróżować. Chciałbym radio z USB ale nie wiem jak z montażem w seryjnej kieszeni, zmieści się tak żeby nic nie wystawało i czy da się w ogóle coś takiego podłączyć?

Kolejne pytanie odnośnie głośników jaki wymiar na przód 8 czy 10, jakie na tył? Na co należy zwrócić uwagę przy zakupie i montażu?

Wiem, że są takie tematy na forum ale jakoś nie mogłem z nich wyłowić wszystkich niezbędnych mi odpowiedzi.
  
 
Pasuje każde radio standardowe. Co do głośników, co komu pasuje.
  
 
Tak jak napisał Szoko - radio wchodzi standardowe 1 DIN. Głośniki - w deskę wchodzą głośniki 10 (możesz zamontować dwudrożne). Z tyłu nie ma punktów montażowych - pamiętam, że koledzy wkładali elipsy, ale trzeba było ciąć półkę. Co kto lubi. Ja miałem głośniki 10 (dwudrożne) w desce, ale przy montażu zrobiłem dystanse, żeby dźwięk nie był skierowany w podłogę). Co do radia - kwestia budżetu. Powodzenia!
  
 
Ja mam u siebie radio LG mofset 4x45
Z przodu głośniki Peying Alien.

Za to do tyłu robię sobie specjalną półeczkę coby nie ciąć deski głośniczki też mam fajne na tył>
Tutaj filmik jak gra sam przód
https://www.facebook.com/klasycznasiodemka/videos/vb.519130314893500/557471804392684/?type=2&theater
  
 
Dzięki za rady. Jako, że wole działać niż myśleć dziś poczyniłem małe zakupy.







Montaż nie wiem kiedy, gdyż na prądzie się absolutnie nie znam a auto i tak musi odwiedzić z kilku innych powodów elektryka to i car audio przy okazji ogarnie.
  
 
Cytat:
2015-04-21 18:38:22, Astro2107 pisze:
... Za to do tyłu robię sobie specjalną półeczkę coby nie ciąć deski ...



gotowe rozwiązanie, made in russia, dedykowane do klasyków :

połka akustyczna na tył do klasyki

astro, ale dowaliłeś foto !! litości, telewizora 52" mi brakuje.
  
 
Ale zgrabne te półeczki! Kolejna rzecz do listy którą muszę u Ciebie zamówić Bartku
  
 
Bartku od czasów nexii lubie jak coś mi gra w aucie i w dodatku dobrze basem operuje dlatego takie głośniczki.
  
 
Dawno mnie tu nie było więc odświeżę trochę temat. Auto jest sprawne i jeździ po drogach i bezdrożach. Nie było niestety ostatnio czasu i $$$ na jakieś modyfikację.
No i mała sesja zdjęciowa, pozdro























Myślę o dyplomatkach lub jakimś pokrewnym rozwiązaniu by trochę rozjaśnić koła