Ladzianka 2107 Astro - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Macie filmik tylko się nie załamujcie. Kamerzysta do dupy był

www.youtube.com/watch?v=kbKlacAD-M0&feature=youtu.be
  
 
zarówno scenarzysta, kamerzysta jak i narratorzy zasługują na OsCaRa
  
 
Dziękuje Dziękuje
  
 
Prace idą i prac przybywa.
Bagażnik przybył odmalowany i jest git.









kto mi powie od czego ta kontrolka czujnika ręcznego niemam a płyn hamulcowy jest.

  
 
czujnik (włącznik) pewno masz tyle że go nie widać, o ile czujnik poziomy nie jest zepsuty - rozłącz kable i sprawdź, to może spinka na włączniku na ręcznym się rozpięła albo po prostu masz zwarcie
  
 
Ale niema nic przy ręcznym. W granatowej wystawał bolec a tutaj jest puste miejsce.
Zwarcie odpada bo jak jest zimno np dzisiaj rano odpaliłem nieswiecilo przejechałem kawałek i się zaświeciło
  
 
a jak kabelki od czujnika w zbiorniczku odłączysz to dalej świeci ?
  
 
Odkręciłem korek zakręciłem i nie świeci
  
 
  
 
Eh zabić się to mało. Dzisiaj sobie stałem gdy starszy pan w Fordzie mondeo zaczął cofać i nie zobaczył ładzianki zatrzymał się na drzwiach po 10 min kłótni i tp uciekł a ja pojechałem na policje oni do pana dotarli dali mandacik 50zł no i teraz staranie się o odszkodowanie i nie wiem czy to pech czy to szczęście znowu będę się starał o odszkodowanie w firmie PROAMA!!
  
 
Nie tylko Ty miałeś dzisiaj niemiłą historie ze swoją Ładną.My dajemy swoim maleństwom całe serce a jakiś kretyn (jeden czy drugi) niszczy to w jednej chwili....
  
 
muszę się przyzać że jak ja jeżdzę ulicami Opola to częściej patrzę w lusterka i na boki jak już stoję i dojeżdzam do skrzyżowania żeby mi nikt w dupę nie wjechał niż ja uważam na innych, no cóż chłopaki, niestety takie życie sam też tak raz miałem kilka lat temu
  
 
Niby nic a tak to sie zaczyna


  
 
Siła musiała być duża, bo Ci kierunkowskaz wyleciał
Ja mam taką samą wgniotkę od chwili zakupu. Da się żyć.
Tylko uważaj, bo częstotliwość takich przygód masz dość dużą.
  
 
nieszczęścia chodzą parami więc komplet masz już zaliczony,
uważaj na następnego kwasa bo po nim pojawi sie drugi do kompletu
  
 
Prawy błotnik, prawe przednie drzwi - dostrzegam pewną tendencję ale bardzo chcę się mylić.
  
 
Cytat:
2015-04-01 19:24:11, Astro2107 pisze:
Eh zabić się to mało. Dzisiaj sobie stałem gdy starszy pan w Fordzie mondeo zaczął cofać i nie zobaczył ładzianki zatrzymał się na drzwiach po 10 min kłótni i tp uciekł a ja pojechałem na policje oni do pana dotarli dali mandacik 50zł no i teraz staranie się o odszkodowanie i nie wiem czy to pech czy to szczęście znowu będę się starał o odszkodowanie w firmie PROAMA!!



To, że wjechał, to jeszcze da się zrozumieć - zdarza się, ale to że uciekł? Kawał wuja.
Dobrze że pojechałeś na policję, ale dziwi wysokość mandatu w przypadku ucieczki.
  
 
Nowy kierunek wyskoczył po uderzeniu w błotnik. Kamil co zrobisz na władze nic nie poradzę. Cezary co masz na mysli ??
  
 
Przypadki zaczęły się na prawej stronie i przesuwają się w kierunku tyłu. Oby w tym momencie się zatrzymało.
  
 
Oby nie zatoczyły koła