WENTYLATOR NAWIEWU CARINA E 97r

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
Czy ktoś może wie gdzie można zregenerować wentylator nawiewu kabiny w Toyocie Carinie E z 97r.Kupiłem już 3 używane i dwa zamienniki.Używane były w takim samym stanie jak moj -piszczały,wyrobione były na tulejach.Wentylatory są nierozbieralne oficjalnie .Zamienniki oczywiście się spaliły po 5 miesiącach od wymianycy-dodatkowo bardzo głośno pracowały.Trafiłem na oferty kolejnych nowych zamienników-NOWYCH.Nie chcę już ryzykować i kupować kolejnego badziewia! Wolałbym zregenerować swój oryginalny wentylator.Proszę o informacje jeśli ktoś zna takie miejsca gdzie można zregenerować taki wentylator.
Z góry dziękuje
  
 
Cytat:
2014-12-21 21:40:55, WYLLS pisze:
Witam Czy ktoś może wie gdzie można zregenerować wentylator nawiewu kabiny w Toyocie Carinie E z 97r.Kupiłem już 3 używane i dwa zamienniki.Używane były w takim samym stanie jak moj -piszczały,wyrobione były na tulejach.Wentylatory są nierozbieralne oficjalnie .Zamienniki oczywiście się spaliły po 5 miesiącach od wymianycy-dodatkowo bardzo głośno pracowały.Trafiłem na oferty kolejnych nowych zamienników-NOWYCH.Nie chcę już ryzykować i kupować kolejnego badziewia! Wolałbym zregenerować swój oryginalny wentylator.Proszę o informacje jeśli ktoś zna takie miejsca gdzie można zregenerować taki wentylator. Z góry dziękuje


Sprawdz czy maja luzy na wirniku w tulei ,jezeli nie lata os to wystarczy nasmarowac Wd40 plus smar w sprayu.

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
Cytat:
2014-12-23 13:32:58, Bigelektron pisze:
Sprawdz czy maja luzy na wirniku w tulei ,jezeli nie lata os to wystarczy nasmarowac Wd40 plus smar w sprayu.




Witam
Luz był,dodatkowo wałek był krzywy ,szczotek prawie nie było.
Znalazłem zakład elektryczny.Dziś odebrałem wentylator po regeneracji -koszt 130zł
dzieki za info