STOP HAM

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Co to za akcja ostatnio tam była ? Znajomy opowiadał w pracy, że chcieli nakleić nalepkę jakiejś bogatej Czeczence, ta zadzwoniła po swoich "synków", no i się zaczęło. Ciągali się ponoć nieźle. Nie mogę tego odcinka znaleźć na YT. Bartek ? Poratujesz ?
  
 
http://m.youtube.com/watch?v=69wHrvmW0A4

?
  
 

radunio prawdopodobnie dobrze trafił.

wrzucam poprawiony link:
STOP cham

zazwyczaj czym droższe auto tym więcej chamstwa, przykre, ale im się wydaje, że jak mają pieniądze to mogę sobie pozwolić na dużo więcej niż zwykły obywatel i że wręcz przepisy, prawo, konstytucja ich nie dotyczą.
  
 
Na debili parkingowych działają JEDYNIE metody mechaniczne, czyli słupki, barierki, wielkie kamienie uniemożliwiające parkowanie, etc... Wszystko inne to strata pieniędzy , energii i czasu. Sam to przerabiałem, więc wiem o czym piszę.
  
 
Tak to ten filmik. Dzięki chłopaki.

Muszę jeszcze zapytać ojca co dokładnie mówią na filmiku bo nie chce mi się tłumaczyć słowa po słowie (nie znam jeszcze dobrze rosyjskiego).
  
 
STOP HAM-owcy w Piterze zaliczyli niedawno niezły oklep:

www.youtube.com/watch?v=jjaZaHQ8U6Y

Filmik, jak widać, ma już ponad półtora miliona wyświetleń. Są głosy w komentarzach, że niby to całe pobicie było ustawione w celu zwiększenia szumu wokół ruchu (kamera na wprost miejsca bójki) ale jak było naprawdę szybo się nie dowiemy.

Tak czy siak chłopaki działają dalej.