Ładzianka--janjestemjan / michalwlo/ sztreker2107 - Strona 12

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
A to spoko. Bo trochę zgłupiałem
  
 
michał... w tym przypadku może być problem...
jedyne co ma w 100% oryginalne to wnętrze i wszyskie blachy łącznie z progami...
reszta...sam wiesz

[ wiadomość edytowana przez: janjestemjan dnia 2018-12-24 11:11:13 ]
  
 
poza tym też to kiedyś kalkulowałem ...
i jedyne co za tym przemawiało to szpanerskie żółte blachy...
reszta na NIE...
pozdr
  
 
Od kiedy żółte blachy są szpanerskie? Dla mnie wręcz odwrotnie. A teraz, jak będzie w PZU tańsze OC tylko w przypadku posiadania żółtych blach, wręcz odwrotnie, dziadowskie. 😂😉
  
 
Cytat:
2018-12-24 11:10:50, janjestemjan pisze:
jedyne co ma w 100% oryginalne to wnętrze i wszyskie blachy łącznie z progami...

A guzik prawda !
Usiadłem na fotel pasażera kiedyś i pierwsze co rzuciło się w oczy to biała tablica wskaźników. O !

Cytat:
2018-12-24 11:45:02, SzokoLada pisze:
Od kiedy żółte blachy są szpanerskie? Dla mnie wręcz odwrotnie. A teraz, jak będzie w PZU tańsze OC tylko w przypadku posiadania żółtych blach, wręcz odwrotnie, dziadowskie. 😂😉

Mam takie samo zdanie co Wadim. Osobiście dla mnie, żółte blachy były fajne ale 10-15 lat temu, kiedy nie dawali ich prawie hurtowo, jak leci. A teraz ?

Moim zdaniem 2107 na żółtych to zwyczajny przerost formy nad treścią. Pamiętacie tą granatową 7-kę gnijącą koło Okęcia ? Każdy na necie ma z niej polewkę. Także Michał ja bym się nie pchał osobiście nigdy z żółtymi na 07. Bo to będzie "trochę" kuriozalnie wyglądać.

Pzr.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Taa a ta tablica jest dodatkowo z poloneza Caro... Ale przy zakupie odrzuciłem oryginalną ładowską...
  
 
Cześć, Panowie Czas trochę odświeżyć temat by nie było ,że Michał siedzi cicho jak mysz kościelna w konfesjonale
Łada ma wyrzuconą instalację LPG
Plany to : zaspawać dziurę po rurach gazu w bagażniku
- montaż amortyzatorów przód /tył sasch super touring
- wymiana tulei drązka poprzecznego
- montaż czerwonego wnętrza , które lada moment zostanie odebrane od tapicera 4drive na Okęciu
- oryginalne felgi ładowskie pomalowane proszkowo z nowymi gumami
- regulacja gaźnika
- uszczelnienie wycieku płynu chłodzącego z chłodnicy lub jej wymiana
P.S Janjestemjan , SMS dotarł w sprawie uszczelki szybra ?
  
 
Cześć wszystkim którzy jeszcze zaglądają na forum bo widzę od jakiegoś czasu że zrobiło się tutaj "cicho" 😅 Od wczoraj jestem nowym właścicielem siódemki 😁 Jest to moja trzecia 2107 I mam nadzieję że będzie już u mnie do końca 😉 Pierwszą kupiłem od pereiry i miałem ją kilka lat ale niestety musiałem sprzedać z powodów finansowych nad czym ubolewam po dziś dzień 😅 w zeszłym roku kupiłem białą za można powiedzieć nie duże pieniądze z myślą o remoncie ale niestety szybko zrozumiałem że nie będę miał ani za bardzo czasu ani pieniędzy żeby wszystko zrobić bo byłem świeżo upieczonym ojcem i było również sporo innych ważniejszych wydatków i postanowiłem ją sprzedać. Teraz wszystko się unormowało, odłożylem trochę kasy i zacząłem poszukiwania po raz kolejny i mam nadzieję że jak będę szukał kolejnej to już bardziej jako towarzyszke dla siódemki niż jako następce 😎
.

[ wiadomość edytowana przez: SzokoLada dnia 2021-04-18 23:31:43 ]

Zmieniłem nazwę wątku. Mam nadzieję, że coś będzie się działo u ciebie. Michał nie ogarnął tematu

[ wiadomość edytowana przez: SzokoLada dnia 2021-04-18 23:32:49 ]
  
 
Postaram się wrzucać wszystko na bieżąco jak tylko zacznę coś działać 😉 . [ wiadomość edytowana przez: SzokoLada dnia 2021-04-18 23:31:43 ] Zmieniłem nazwę wątku. Mam nadzieję, że coś będzie się działo u ciebie. Michał nie ogarnął tematu [ wiadomość edytowana przez: SzokoLada dnia 2021-04-18 23:32:49 ]
[/quote]
  
 
Yeeeeeeeeeeeeeeeeee
  
 
Kilka aktualnych fotek muchobijka już wyleciała dzisiaj a następnie wyleci tylna blenda i kilka innych rzeczy żeby powrócić do oryginału
  
 
W moich rekach tydzień i zrobione póki co 350km z uśmiechem na twarzy 😁😎
  
 
  
 
Fotki bez muchobijki teraz tylko usunąć taśmę z lakieru, zaspawać otwory po wkrętach i pomalować przód maski albo całą 😁
  
 
Cytat:
sztreker2107 pisze:
Fotki bez muchobijki teraz tylko usunąć taśmę z lakieru, zaspawać otwory po wkrętach i pomalować przód maski albo całą 😁



usuń jeszcze to coś, z tyłu pod tablicą rejestracyjną
  
 
Cytat:
2021-04-25 17:20:31, morphio pisze:
usuń jeszcze to coś, z tyłu pod tablicą rejestracyjną

wyleci to na dniach tak jak pisałem niżej
  
 
A po co spawać, jak można zacynować?
  
 
Cytat:
2021-04-26 08:15:28, SzokoLada pisze:
A po co spawać, jak można zacynować?

o widzisz nie pomyślałem o tym ale to pewnie dlatego że blacharki nie robię tylko mechanikę
  
 
Super wiadomość.

Ja Młodego nie potrafiłem przekonać, żeby zdjął muchobijkę. Tak wiem, każdemu się podoba co innego. Nie wiem, do późniejszych wersji Samary muchobijki może i pasują ale do kanciastych kształtów 2107 na pewno nie.

Dobry zakup, ta Łada ma potencjał a ty, znając ciebie, na pewno go wydobędziesz. Powodzenia.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Cytat:
2021-04-28 10:42:06, emde pisze:
Super wiadomość. Ja Młodego nie potrafiłem przekonać, żeby zdjął muchobijkę. Tak wiem, każdemu się podoba co innego. Nie wiem, do późniejszych wersji Samary muchobijki może i pasują ale do kanciastych kształtów 2107 na pewno nie. Dobry zakup, ta Łada ma potencjał a ty, znając ciebie, na pewno go wydobędziesz. Powodzenia.

nie mogłem strawić tej muchobijki na masce jak i kilka innych rzeczy które niebawem wylecą Wszystko postaram się na bieżąco wrzucać także będzie widoczna zmiana na lepsze 😜