Rydzyk

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.
Wczoraj tj. 02.10.05 o godz. 21.50 lecial na TVN-ie w programie "Uwaga" film o O. Rydzyku. Szokujace wrazenie na mnie zrobil. Wiedzialem o nim juz dosc duzo (o Rydzyku) bo przez 3/4 mego zycia mieszkalem w Olkuszu skad On pochodzi, ale to CO On robi to sie nie miesci w glowie!!Bardzo prosze o komentarze (Tych co ogladali i Tych co nie tez).

Pozdrawiam
Sylveriush
  
 
TVN poszło na wojnę z TRWAM.

O serii dokumentów o TV Trwam mówił Miszczak (główny sekretarz programowy TVN) na konferencji na temat nowej ramówki TVN.

Wniosek z tego taki ze to nie koniec dokumentów na ten temat.

Dziś nagrywałem od 22:00 do 1:00 w nocy program TV TRWAM, gdyz TVN oczekuje riposty w/w stacji na wczorajsze specjalne wydanie UWAGI.
  
 
już kilka lat temu moja Kuzynka przebywająca jakiś czas w USA opowiadała jakie NIEWIARYGODNE KITY wciskał rydzyk polonii amerykańskiej ....jako katoliczka i bardzo inteligentna osoba była w ciężkim szoku....ale babcie i dziadki oddawali temu oszustowi ostatnie tysiące dolarów na "ratowanie ostatniego bastionu moralności w polsce"
  
 
Jacuś, fajnie ze mamy kogos "na miejscu" kto bedzie na bierzaco informowal co ciekawego na tym polu slychac. Co do Rydzyka to dla mnie niejasny jest czas w ktorym uciekl On z pielgrzymki do Rzymu i wyladowal w Niemczech i nie chcial wrocic do kraju. Przeciez przed ta pielgrzymka byl podobno rownym gosciem a tu naaagle taka zmiana w mentalnosci i wogole??? Znam z widzenia jego siostrzenca co byl w programie, widac ze prosty czlowiek i mowil szczerze co mysli. Nie moge pojac jak ktos taki jak On(mam na mysli ze jest ksiedzem) moze byc takim sku...em????Tak jak pisalem wyzej mieszkalem w Olkuszu i duuuzo wiem na jego temat ale nie bede przytaczal pewnych opini na jego temat bo to dla niektorych moga byc plotki ale w kazdej plotce cos jest , zwlaszcza jak to samo powtarzaja rozni, nieznajacy sie ludzie. Duzo w tym temacie mysle, moglby sie wypowiedziec piot_rek, ktory tez jak Rydzyk mieszka na ul. Skalskiej czyli zaraz obok. Acha, moja zona po obejrzeniu tego programu zareagowala bardzo emocjonalnie i stwierdzila ze w Rydzyka wszedl Szatan i nim steruje. Oczywiscie dla kogos to moze wydawac sie smieszne ale jak sie zna dobrze jego historie oraz obejrzalo m.in. "Uwage" to mozna tez tak stwierdzic. Oczywiscie zona doslownie "wybuchla" tym stwierdzeniem bo wg niej jesli wziasc pod uwage kim On jest(tj. ksiedzem) i jaki sie nagle w swym zyciu stal to dla wierzacego czlowieka to pierwsze skojarzenie. Odbiegajac od kwestii wiary, Rydzyk jest wg mnie bardz opodobny do pewnego kaprala, ktory swymi przemowieniami elektryzowal tlumy a Rydzyk zrobil to przez swe radio. I co najlepsze, wiekszosc politykow ktorzy wygrali wybory parlamentarne (mysle o parti ktora miala piersze miejsce) ma oparcie ojca dyrektora i wzajemnie. Niedobrze, oj niedobrze......

Pozdrawiam
Sylveriush

P.S. Jacus, czekam na wszystkie nowe wiesci na ten temat i zycze udanej "wojny" z TV Trwam
  
 
Cytat:
2005-10-03 01:34:34, -JACO- pisze:
...."Dziś nagrywałem od 22:00 do 1:00 w nocy program TV TRWAM, gdyz TVN oczekuje riposty w/w stacji na wczorajsze specjalne wydanie UWAGI...."


My z Adamem już wiemy co Ty -JACO robisz w tym całym masońskim TVN ....wszystko przeczytaliśmy o tu:
czytać to co z wierzchu a potem klikać na CZYTAJ lub SŁUCHAJ

i oczywiście już Cię nie lubimy....Ty.....Ty....MASONIE !! ........LUDZIEEEEE....... JA PIERDOLĘ !!......jak to się czyta!!
  
 
O ile dobrze pamiętam, to nie pierwszy materiał o Rydzyku w TVN-ie
Szkoda mi tych wszystkich starszych babć i dziadków, tym bardziej,
że i moi dziadkowie tego (RM) słuchają.

Nienawiść nie jest dobrym budulcem naszej wiary katolickiej.
  
 
witam,

niestety ale nie miałem okazji oglądniecia tego filmu,
jest szansa, że zostanie kiedyś powtórzony, jesli tak to prosiłbym o datę

  
 
Niestety oko mi się zamknęło i najzwyczajniej usnęłam, więc nie oglądnęłam całego reportażu.
Jednak można tego gościa skwitować następująco: SZATAN w habicie, albo pod przykrywką habitu. Wiedział jak się ustawić w zyciu. A teraz z mega sarkazmem, cynizmem i niesmakiem słownym, czy na DZIWKI(z szacunkiem do tych Pań) też chadza?


[ wiadomość edytowana przez: Kiniusia dnia 2005-10-03 12:18:39 ]
  
 
A co chcecie wiedzieć? Że pokazany na początku programu blok znajduje się obok mojego (pokazali 18 ja mieszkam w 19), że gościu w zakładzie szewskim (który powiedział, że jest zakaz udzielania wywiadów) to mój sąsiad z którym popijam od czasu (wtedy gada prawdę - w TV się bał?), że moja matka bawiła się z ojciem właścicielem w piaskownicy, że ojciec właściciel bywa w Olkuszu raz na kilka lat (zwykle bywa u dobrej części rodziny - w Chechle, ale tego w programie nie powiedzieli).
  
 
o ktore chechlo chodzi, chyba nie te obok Tarnowskich Gor ?
  
 
Nie. To takie w powiecie olkuskim, za miejscowością Klucze (tam robią wam srajtaśmę Velvet).
Zresztą - ten program w TVN był trochę tendencyjny - szczególnie na początku.
  
 
Dokładnie najgorsze są te tłumy fanatyków, które tak ślepo i utopijnie wierzą we wszystko co ojciec dyrektor opowiada. Ludzie oddają ostatnie grosze na jego imperium multimedialne. W zasadzie niech oddają bo to ich pieniądze i to co z nimi zrobią to ich sprawa. Co innego to rzeczy co z tymi pieniędzmi się dzieje, co wyprawia się w radiu i TV o.Rodzynka. No i oczywiście niemoc i niechęć różnych środowisko władnych do działania w w/w sprawach. KRRiT, episkopatu, braciszków zwierzchników ojca dyrektora. Każdy boi się ruszyć sprawy radia w obawie przed zniszczeniem swojej osoby. Myślę, że porównania do znanego wszystkim pruskiego kaprala sprzed kilkudziesięciu lat są trafne. Szkoda tylko, że z tych kolejnych felietonów TVN'u i TVP (swego czasu reportaż jak to o.Rydzyk śmigłowiec sobie kupował) nic nie wynika i nic się nie dzieje w sprawie.
  
 
Cytat:
2005-10-03 18:13:40, the_undertaker pisze:
Ludzie oddają ostatnie grosze na jego imperium multimedialne.



Właśnie już coraz mniej oddają, a jak w wojnę włączył się Wałęsa to dochody zza oceanu spadły na łeb, na szyję, bo Wałęsa w USA jest nadal autorytetem.
  
 
Cytat:
2005-10-03 01:50:12, sylveriush pisze:
. I co najlepsze, wiekszosc politykow ktorzy wygrali wybory parlamentarne (mysle o parti ktora miala piersze miejsce) ma oparcie ojca dyrektora i wzajemnie. Niedobrze, oj niedobrze...... Pozdrawiam Sylveriush




i co najgorsze rydzyk zakazał głosować np na P.O. i tak ślepo wpatrzona babcia nie zagłosuje na platformę, choc moze wcześniej chciala... to teraz nie zagłosuje bo o. dyrektor zabronił......


zresztą widać tak jak mówisz po wynikach wyborów do parlamentu że jest ja mówie...


pozdro
  
 
a z punktu prawnego, moze ktos sie zna - co mozna zrobic rydzykowi? bo o ile sie orientuje to chyba nie duzo.

chlop sie nie wystawia i mysli, zarabia, sprytu to ja mu zazdroszcze.

a ze robi to w taki a nie w inny sposob... bo to jest polska, nie elegancja francja.
  
 
A CO MOŻNA ZROBIĆ TYM CO OKRADALI NAS OD 1945 - PO 1989?Rdzyk daje przynajmiej starym schorowanym i zagubionym w wyścigu szczurów ludziom nadzieję.Kto nie daje na ten cel moim zdaniem nie ma PRAWA zabierać w tym temacie głosu.Powien skupić się na tych co NAS nie pytają o to i sami zabieraja z naszej kieszeni pieniądze. Takich w Polsce jest na kopy.Popatrzcie na swoje otoczenie w miejscach zamieszkania-niedługo wybory samorządowe.
  
 
Ktoś powinien coś z tym zrobić i to szybko. Wyobrażacie sobie tych młodych reporterów z wypranymi przez Rydzyka mózgami? Albo władzę Giertycha? bo ja nie... strach pomyśleć...wtedy to np. w szkołach nie będzie już absolutnie rzadnej edukacji w "te sprawy" no bo po co - niech się ciemnota szerzy i rozmnaża, a prezerwatywy i inne podobne środki to będą zabronione i dostępne tylko na czarnym rynku. No i już nie wspomnę o seksie pozamałżeńskim......
  
 
Witam
Rysiek, niestety nie zgodze sie z Toba w kwestii Rydzyka a to dlatego, ze facio moze i daje im nadzieja ale przy okazji "wychowuje" sobie tlum slepo wiernych wyznawcow. Ogladales program "Uwaga" jak mowili o gosciu, ktory dal rydzykowi caly swoj majatek(100 tys zl + 50 tys dolarow). Po jakims czasie zachorowal i pomyslal ze jako wierny sluchacz i darczynca dostanie choc pare zlotych na leczenie. W tu co? Dupa. Wyparli sie w Toruniu ze zadnych pieniedzy od niego nie dostali. Tak samo jedna babka z Usa dala mu bizuterie warta 40 tys zl i zadzwonila po jakims czasie do Toruniua by sprawdzic czy nadeszla a tu jej mowia ze zadnej bizuterii nie bylo i nie ma.Tak, wlasnie w taki sposob Rydzyk daje swym sluchaczom ( i wyznawcom bo inaczej nie mozna ich nazwac jak sie na nich patrzy) Nadzieje> Masz racje Rysiek, ze trzeba sie wziasc za tych co nic nie mowia i kradna ale ten gosc swiadomie poprzez apele i pranie mozgu w radio daje ludziom tylko pozorna nadzieje kosztem ich pieniedzy i "zagarnietego" mozgu na rzecz ojca dyrektora.
Podsumowujac: Gosc jest perfidny, gra na uczuciach ludzi i wyciaga w ten sposob kase co jemu jako ksiedzu ktory powinien glosic inne wartosci i wogole byc innym nie przystoi wogole. Ma ogromne poparcie w polityce i w Kosciele, lobby ktore nie da mu zrobic krzywdy.Oprocz tego z milionow ludzi zrobil "umyslowych" niwolnikow, ktorzy jak islamisci sa mu slepo posluszni i gotowi wykonac kazdy rozkaz(i oczywiscie jeszcze ich oskubal i skubie dalej). I co powiesz na to Rysku?CO jest gorsze, on czy ci co wg Ciebie nic nie mowia?

Pozdrawiam
SYlveriush
  
 
Przypomniał mi się dowcip z lat studenckich-zając biegnie po łące z górki na pazurki.Pozostałe zwierzaki przyglądają sie mu,a on na głowie ma założony condom.Pytają go, co to ma znaczyc ? a zając odpowiada-założyłem go po to żeby wszyscy wiedzieli że hu...o sie czuję.Ja też tak się teraz tak czuję.Myślałem że czasy komuny i jej metod mineły ale nie!!! Ludzie myślcie-bo to ma przyszłość.
  
 
Rysiek2 - przypominasz mi znajomych fanatyków z Olkusza. Jednemu powiedziałem, że nie widzi prawdy, a widzi to co chce widzieć i jest mu z tym dobrze. Ci co widzieli program o ojcu dyrektorze też nie widzieli wszystkiego, trochę więcej widzę ja (z racji miejsca zamieszkania), a najwięcej możnaby zobaczyć dokładając do tego jeszcze np. kilku tygodniową pracę w mediach ojca dyrektora.