Delkus 2104 "la vecchia signora" - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
no piękna sprawa że kolejna kombica się pojawiła
przy okazji przyznać się, który to do mnie dzwonił w tym temacie ?
  
 
Ja dzwoniłem
  
 
no to git bo nie zapamiętałem kto się przedstawił
jak postępy ?
  
 
Weekend niestety nic nie było ruszone gdyż kierownik wysłał mnie w delegacje i się zeszło do niedzieli. Dzis za to zrobiłem sobie wolne od pracy i spedzam cały dzeń ze swoją kochanką. Do tej pory rudego wygoniłem z imprezy na : przednim pasie, masce, prawym błotniku i prawych przednich drzwiach.
tak to wygląda w tej chwili:






elementy czekają na podklad i nowy lakier.
  
 
Zapomniałbym się pochwalić jakie prezenty dostała Stara Dama.
Takie oto fotele znalazłem na allegro w przyzwoitej cenie:



A sobie sprezentowałem wiedzę na temat Lady



[ wiadomość edytowana przez: delkus dnia 2015-03-23 14:20:17 ]

[ wiadomość edytowana przez: delkus dnia 2015-03-23 14:20:55 ]
  
 
wypas normalnie te fotele są z łady ?
  
 
jak najbardziej z Lady tylko ze z 2105. Na zagłówkach są o takie oznakowania :


Tylna kanapa nie pasuje tak jak powinna, ale planuje odwiedzić jakiegoś tapicera co przerzuci mi obicia.
  
 
Witam. od ostatniej wizyty trochę się w Starej Damie zmieniło, kilka elementów jest polakierowane podkładem. Staruszka zaczyna przypominać samochód



  
 
Kanapa od sedana spasuje do kombiaka?

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Cytat:
2015-03-29 14:58:20, andrzej_krakow pisze:
Kanapa od sedana spasuje do kombiaka?



Cytat:
Tylna kanapa nie pasuje tak jak powinna, ale planuje odwiedzić jakiegoś tapicera co przerzuci mi obicia.

  
 
Szokolad, aj lovju
  
 
Morphio, aj lowju tu.
  
 
Wracam do domu po ciężkiej pracy. Chcę odpocząć i zrelaksować się przy swojej Starej Damie, otwieram garaż i szok...Patrzę z niedowierzaniem. Pokrywa komory silnika(dopieszczona i przygotowana do lakierowania) nie dość, że ma kilka rys to jeszcze dwa wgniecenia... Ja się pytam, kto mi kurwa zrobił taki żart ?!?
  
 
Ależ spokojnie, dzisiaj taki dzień prima aprilis, jutro wszystko wróci do stanu pierwotnego
  
 
Cezary_84 Powiadasz ze jutro jak się obudzę to wszytko będzie tak jak powinno być? Coś mi się wydaje, że jeśli nie włożę znów swojej pracy to nie będzie tak jak to zostawiłem ostatnio.
  
 
Ostatnio się stało w filmie. Wyobraź sobie moje zdziwienie jak wchodzę do garażu a tu szyba zbita do której nie ma dostępu?! Na szczęście była zapasowa, ale jak mi bańka spryskiwaczy 5L na klapie bagażnika zaparkowała po jedno metrowym locie...
  
 
To jest po prostu złośliwość rzeczy martwych. Z jednej strony dobrze, że ciągle się coś psuje bo nie mielibyśmy co robić przy swoich autach.
  
 
Delkus dla nas po prostu kwiecień się źle zaczął