Ustalenia pozlotowe. - Strona 1.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Bardzo fajnie, Lechu - gratulacje.
To teraz czekam na to obiecane uzewnętrznienie
  
 
tzn. jakie obiecane? Postaramy się poprawić życie na forum i tyle. Niczego nie obiecywałem, nie jechałem na zlot aby zostać prezesem a już na pewno nie prowadziłem żadnej kampanii.
  
 
Obiecane z pierwszego posta.
  
 
a ja to kłamałem. Wiecie jak to jest przed wyborami
  
 
Sprobuje macka701 sciagnac na fefka a sie zdziwi amnestia :p
  
 
Cytat:
2015-04-01 16:02:06, Kleszczak pisze:
tzn. jakie obiecane? (...)



chodziło mi właśnie o to =>
Cytat:
2015-03-30 20:54:14, Kleszczak pisze:
Tak na szybko, rozwinę się jutro wieczorem. (...)

  
 
tak się nie rozpędzać, bananowcy zgłaszać się ale to trzeba przedyskutować, nie ja jeden jestem w zarządzie. Poza tym nie każdego obejmuje amnestia.
Będę miał listę driverów i powoli zacznę zmianę regulaminu w ogłoszeniach.
  
 
Ale co Ty sam wszystko chcesz ogarniać? Prezes powinien wybierać sobie osoby co zrobią za niego albo chociaż pomogą a potem tylko akceptacja lub nie.
  
 
dajcie Kleszczakowi spokoj. chlopak sie mial rozwinac wieczorem i jeszcze nie skonczyl
  
 
Nie tylko ja jestem w zarządzie a że ja mam tytuł prezesa to tylko tytuł. Tworzymy razem klub i razem działamy. A że ja piszę to piszę to tylko dlatego że jak będzie pisał każdy to będzie młyn.
Mam więcej czasu niż pozostali więc to też mnie do tego zobowiązuje.
  
 
Kto jeszcze nie jest ED a miał być to zgłaszać się do mnie.
  
 
jak tylko (prze)Biegła opuści mój grajdoł, będę do dyspozycji
  
 
Cytat:
2015-03-31 20:45:55, Kleszczak pisze:
Przypomnę że z jakiegoś powodu te osoby zostały zbanowane.



No tak, no tak ... A że niektóre "powody" były śmiechu warte, to już inna inszość
  
 
Cytat:
2015-04-02 14:32:23, jaszczurtd pisze:
No tak, no tak ... A że niektóre "powody" były śmiechu warte, to już inna inszość


bądz tak miły przypomniec jakiś przypadek
  
 
Cytat:
2015-04-02 14:55:24, michno45 pisze:
bądz tak miły przypomniec jakiś przypadek



no chociazby taki że ludzie byli banowani ze źle ogłoszenie napisali...
to jest śmiech na sali i wstyd dla całej ekipy ! jak wy chcecie tworzyc te forum skoro bany za ogloszenia lecą?
  
 
Fredek,pisz to w czasie przeszlym proszę.
  
 
Cytat:
2015-04-02 16:57:42, wiesiu666 pisze:
Fredek,pisz to w czasie przeszlym proszę.



nawiązuję do przeszłości
a co będzie to teraźniejszość pokaże
  
 
Jak dziesięć razy debilnie zamieszczasz to samo ogłoszenie bo nie chciało się przeczytać 3 pierwszych zdań regulaminu zamieszczania ogłoszeń to się nie dziw.oczywiście ogłoszeń niezgodnych z reg.
  
 
nie przypominam sobie aby ktoś dostał bana za ogłoszenia ale pamiętam dobrze jak wystawiałeś źle ogłoszenia i to nie raz, kiedy S zwracał uwagę to i tak to miałeś w d...pie, do tego wystawiałeś ogłoszenia naszego zbanowanego kolegi Stilona.
  
 
Dokładnie