Ustalenia pozlotowe. - Strona 2.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
a to że mój kolega mnie prosił o wstawienie rzeczy to już ban bo to nie moje ?
  
 
Widze ze znowu beda zgrzyty i dopieprzanie sobie na wzajem
  
 
Cytat:
2015-04-02 17:42:41, fredek29 pisze:
a to że mój kolega mnie prosił o wstawienie rzeczy to już ban bo to nie moje ?

bana nie dostałeś i za to nie dostaniesz. Szanujmy się nawzajem, wzajemności nie będzie - miłosierdzia nie będzie.
  
 
A tak z ciekawosci to za co Stilon wylecial :p ?
  
 
też chciałem zadać to pytanie ,ale mnie ubiegłeś
  
 
za motospamerów.
  
 
Regulaminy lub jak kto woli zasady obowiązują wszędzie . Czy to na forach czy to w sklepie czy nawet w życiu realnym ktoś sobie wyobraża życie bez kodeksu karnego czy konstytucji ? Regulamin na forum służy do utrzymania porządku . Oczywiście nie ma regulaminu idealnego ale wszyscy si starają znaleźć " złoty środek "
Więc tak samo tu na tym forum jest on niezbędny bo nie ma co liczyć na "ogarniecie" czy też rozsądek idealnie wszystkich użytkowników
I tak jest zawsze że problem z jakimikolwiek zasadami czy regulaminami mają te osoby którzy szukają dziury w całym lub kombinują jak koń pod górkę . Ta wypowiedz nie jest skierowana do nikogo konkretnego tylko ot tak ogólnie . Żeby nie było...
A tak z drugiej strony : czemu mają być zdjęte bany? To że klub zmienił pewne strony prawne to nie znaczy że mamy głaskać tych co źle się zachowywali czy ubliżali innym... . Bany po za kilkoma sytuacjami były słuszne. Szukanie w tym gronie użytkowników może odnieść odwrotny skutek.

[ wiadomość edytowana przez: radex70 dnia 2015-04-03 08:12:32 ]
  
 
a co do więzienia ludzie tez maja isc dozywotnio i nie nalezy im dawac szans ? sorry za takie porownanie,ale to pierwsze przyszlo mi na mysl.


Bylo minęło, żyjmy dalej wyciagając wnioski - zarowno zbanowani jak i moderatorzy/administratorzy.
  
 
Panowie, powiem wam tak - złote czasy forum, które pamiętam to były własnie najbardziej burzliwe czasy.. Owszem, było ostro, były docinki i wkurzanie ludzi, ale było w tym to 'coś'. Na forum siedzieliśmy nieraz do białego switu tocząc dyskusje, pamiętacie? Czasem warto przymknąć oko na jakieś odstępstwa od wzorowego zachowania bo to dawało życie fefkowi

Prosty przykład, jechaliśmy po sobie z Remikiem jak głupki. Nawet dostałem od niego strzała jak się spotkaliśmy na zlocie w Wyrazowie No i co z tego? Jak byłem w Lesznie to potrafiliśmy siąść przy kawie i kulturalnie sobie pogadać. Nic złego dla NIKOGO z tego nie wyniknęło.

Podobnie poznałem Granda (ciekawie ilu z was go pamięta), tylko że na FCP - też zaczęliśmy po sobie jechać, a kumplujemy się do dzisiaj. Tak więc Panowie, wrzućmy na luz. Lepiej żeby forum żyło, czasem zrobiło się nawet i gorąco ale nie wyrzucajcie ludzi którzy ten fefk trzymali przy życiu! To właśnie przez policyjną atmosferę wielu odeszło lub zostało zbanowanych. I to ludzi z ogromną wiedza i pasją - takich jak Grand, Palnik, Maciek701, Sjepka czy wielu innych.
Peace!
  
 
Dokładnie yeżu kiedy strzała dostałeś od Remika bo nie widziałem?

-----------------
RS2000 light
była GSI 16V rally
Focus 1.8 tddi kombi
MK7 1.6 16V sprzedany
zbieram na EVO9 :)
  
 
Luki - no nie był to strzał w pysk, ale oberwalem w plery niby ze po przyjacielsku z tym że bolały mnie dwa dni :p
  
 
eee tam takie coś się nie liczy
  
 
to on cię tylko szturchnął zważając na to że trenuje od 17 roku życia sztuki walki czy jakoś tak ale w ch...czasu.
  
 
Cytat:
2015-04-02 14:55:24, michno45 pisze:
bądz tak miły przypomniec jakiś przypadek



No wspomnieni tutaj wcześniej motospamerzy - wtedy nawet nie byłem aktywnym użytkownikiem fefku, zapisuję się na motospamerach, piszę coś dla jaj, już nawet nie pamiętam dokładnie co to było, ale z pewnością jakaś pierdoła, jakich pełno się puszcza podczas normalnych rozmów między kumplami. Jakiś czas później dowiaduję się że mam tutaj dożywotniego bana, nie będąc nawet - jak wcześniej napisałem - aktywnym userem.
Ta historia mnie śmieszy do dziś. Jeśli faktycznie uważacie (uważaliście?) takie bany za słuszne, to ja naprawdę nie mam pytań

Podobne akcje były na "bratnim" forum (fetp), z tym że tam były inne sankcje, ale ogólny wydźwięk równie zabawny
  
 
Ja dostałem bana słusznie,zachowałem się w stosunku do Kalora jak cham za co go przepraszam
I dziękuje za danie mi szansy.
  
 
Kleszczu jak to jest teraz z driverami? Co zrobić, żeby znów zostać?
  
 
a trzeba będzie przelać kasę do Karoliny (10 zł) ale czekaj kilka dni, po świętach powinno być już konkretnie co i jak. Zaczniemy dyskutować nad regulaminami i chcę aby więcej osób mogło w tym uczestniczyć.
  
 
Jaszczur, Ty to nigdy nie zrozumiesz więc posmieje się z Tobą ale z czego innego
  
 
Gratuluję Panie Prezesie
 
 
Cytat:
2015-04-03 17:15:44, wiesiu666 pisze:
Jaszczur, Ty to nigdy nie zrozumiesz więc posmieje się z Tobą ale z czego innego



Każdy ma takie "rozumienie" na jakie zasługuje i z jakim mu wygodnie