[Mateklobez] Mk 7 by Kris - Matek - Strona 1.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2015-04-02 19:15:59, kupiec pisze:
na razie to Krzysiu mysli o zmianie silnika



żadnej zmiany,to co jest w zupełności wystarczy,1,6 a zapitala


[ wiadomość edytowana przez: kris2629 dnia 2015-04-04 09:50:39 ]
  
 
Cytat:
2015-04-04 09:46:01, kris2629 pisze:
1,6 a zapitala



Chyba po garażu
  
 
Dzisiaj w końcu po tygodniu wyszło słońce to go dmuchłem po mieście i przewietrzyłem


  
 
Ladny wozik a szczegolnie felgi. Szukam takich i nie moge znalezc. Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2015-04-04 13:52:50, lukirs pisze:
Chyba po garażu



Lukirs nie gadaj bo nie takich kozakow objechałem na miescie moim Essem 1.6. wszystko zalezy od kierowcy i jego zdolnosci. prosty przyklad Stig tam gdzie dla zwykłego kierowcy jest kres możliwości tam on dopiero zaczyna zabawę
  
 
Te silniki lubią się kręcić w wyższych partiach i niejeden się już zdziwił na trasie
  
 
Cytat:
2015-04-04 15:58:04, zibo666 pisze:
Lukirs nie gadaj bo nie takich kozakow objechałem na miescie moim Essem 1.6. wszystko zalezy od kierowcy i jego zdolnosci. prosty przyklad Stig tam gdzie dla zwykłego kierowcy jest kres możliwości tam on dopiero zaczyna zabawę



chodziło mi raczej o to że ten es więcej w garażu stoi niż asfalt widzi
  
 
Krzysiu miało. nie być elektryki szyb, miało nie być recaro
teraz pora na elektryczne lusterka
  
 
Cytat:
2015-04-04 16:44:10, kris2629 pisze:
Te silniki lubią się kręcić w wyższych partiach i niejeden się już zdziwił na trasie



Bo taki masz kolektor wydechowy moze ? .
  
 
Kupiec,ja o recaro nie pisałem nigdy,że nie będzie,wręcz przeciwnie,ale trafić kompletne wnętrze za 200 zł.(fotele,kanapa i 4 boczki) to jak trafić 5 w totolotka,a szyby zakupiłem w komplecie z recaro więc wleciały.
Generalnie trudno trafić elektryke do 3 D,przynajmniej jak ja szukałem to nie było,do tego kompletne wiązki i do tego opisany każdy przewód.
Elektryczne lusterka narazie odpuszczam,w pierwszej kolejności podłączenie halo.
  
 
Jak co to służę pomocą.
Z którego roku masz esiora ?
  
 
96, i pomoc była by wskazana jeśli chodzi o podłączenie halo,a w zasadzie zbudowanie jej od podstaw,bo instalki nie było nigdy.
  
 
Jak chcesz na fabryke to troszkę zabawy bedzie. Jak nie to 30 minut i masz halo .
  
 
Krzychu,chce żeby to miało ręce i nogi,żadnego druciarstwa,wtyczki i dzielony przełącznik już mam,skrzynka obsługuje halo,potrzebne tylko kable i przekaźnik
  
 
Wiosna

  
 
Pięknie się prezentuje Kolego ty w morettach masz lampy z przezroczystym szkłem?

  
 
Drogowe są Cibie,a mijania Wesem.
  
 
Może ktoś miał podobny objaw,po odpaleniu charakterystyczne stukanie,częstotliwość zwiększa się w miare rośnięcia obrotów,co to może być? wcześniej tego nie miałem

https://www.youtube.com/watch?v=QJaBZIleNT0&feature=youtu.be
  
 
a no, miałem coś takiego - u mnie to była padnięta pompa wody, rozleciało się toto w środku
  
 
bardzie popychacze