[Mateklobez] Mk 7 by Kris - Matek - Strona 2.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jasne ,że samo regulatory może olej czas zmienić,czasami jak jest zły olej też stukają.
  
 
Dziwna sprawa,poszedłem po obiedzie go odpalić i cisza olej zmieniany ze 2 lata temu,ale przejechałem na nim może ze 3 tysie
  
 
Dzisiaj go przegoniłem na Góre Kamieńsk i cisza,rano zakupiłem bańke 5W50 i nowy filtr,na dniach trza go zmienić.

  
 
powiedz kiedy będzie lato.
  
 
Na lato wrzuciłem na próbe żarówki H-4 smd i powiem szczerze,że jeśli chodzi o samo świecenie podczas słonecznego dnia to w odbłyśniku nie ma różnicy między smd a zwykłą żarówą W nocy nie jeżdże,a jak mi wyskoczy wyjazd po zmroku to sama wymiana to niecała minuta.

  
 
Takie tam dzisiaj w lesie nad Zalewem Sulejowskim







[ wiadomość edytowana przez: kris2629 dnia 2015-07-18 17:10:53 ]
  
 
Pani kosmetyczko, powiedz mi czym usunąć podkład epoksydowy z lakieru?
A tak poza tym to git.
  
 
Kleszczu,nie wiem ,czy naprowadze Cię na właściwy tor,ale ja pędzelki po podkładzie epoksydowym myłem w rozcieńczalniku nitro.
Może tym ?
  
 
Ladny ten esi a swieci sie jak........ Naprawde fajne wozidlo
  
 
A masz jakieś zdjęcie tej żarówki led? i naprawdę autko wypucowane chyba w każdym miejscu
  
 

  
 
Wooow panie tak zadbanego esa bez rudej na nadkolach to juz dawno , bardzo dawno nie widzialem piekny jest
  
 
Czaruj, czaruj. purchle też się mogą błyszczeć.
  
 
Kleszczu,nie znajdziesz jest tylko pare mikro odprysków,nic poza tym
  
 
Takie tam dzisiaj strzelone na szybko







[ wiadomość edytowana przez: kris2629 dnia 2015-08-22 10:22:22 ]
  
 
Springi od Clippera wleciały na wóz,na tych od Kleszcza było tak...odległość od rantu nadkola do rantu felgi 13,5 cm,na moich 12,5 a na tych od Clippera po opuszczeniu woza było 12 cm. a terazjest 11 ,jak dojdzie do 10 będzie git Na focie widać,że siadło troche.


  
 
springi -40 te od Kleszcza są na sprzedaż. kierować się z zapytaniem do mnie albo krisa. Cena 80 zł.
  
 
Te czerwone na focie są Kleszczowe
Ja je wyśle przyszłemu kupcowi jak dojdzie do dilu.
  
 
Niech Ci dobrze służą... Mam nadzieję, że będziesz z nich zadowolony...
  
 
Ładnie Panie, ładnie