Jakie auto wybrać.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, w drodze na lotnisko rozleciał mi się silnik w aucie.
Szukam czegoś dla dziewczyny w granicach ok 2005r.
Silnik raczej benzynowy.
Jakieś sugestie, podpowiedzi.
Cena do 10000 zł.
Fiesta, fusion, peugeot 1007...
  
 
Kia Picanto - Zakupiłem małżonce, jest przeszczęśliwa.
  
 
Fiesta mk5 np 1.25 z pewnego źródła moja Żona jeżdzi mk6 i jest również bardzo szczęśliwa a że 5 to prawie to samo tylko tańsze to lepiej poszukać wśród nich najdoskonalszej sztuki.
  
 
Ale Fiesta MK5 wychodziła do 2002 roku, a Lechu chce coś z okolic 2005, więc zostaje MK6 w tym wypadku.
  
 
No racja... To pewnie będzie ciezko coś porządnego znaleźć w tej kwocie za fieste mk6. Może fiat Panda LPG, mega tanie auto i można swiezszego poszukać. Jeżdżę takim w firmie i pali okrutnie mało, mega dynamiczne na miasto i dobre dla kobiety zwłaszcza z funkcją city. Ceny części śmieszne, obsługa serwisowa prosta, wg mnie bezawaryjny, mnie nigdy nie zawiódł. Mam z silnikiem 1.2
  
 
troche tego jest tak samo jak fiest mk6.
Myślałem jeszcze nad mitsubishi colt ale jedno jest pewne żę na 90% nie będzie to VW chyba że skoda fabia.
Dzięki zacenne uwagi, będe zwracał uwage bo jak wiadomo, mamy fordy ale jeździmy innymi autami.
  
 
Cytat:
2015-01-29 19:34:18, Kleszczak pisze:
troche tego jest tak samo jak fiest mk6. Myślałem jeszcze nad mitsubishi colt ale jedno jest pewne żę na 90% nie będzie to VW chyba że skoda fabia. Dzięki zacenne uwagi, będe zwracał uwage bo jak wiadomo, mamy fordy ale jeździmy innymi autami.


Ja chce żonie kupić Colta CZ lub Ecli G4 - ale zobaczymy jak sprzedamy jej G2 ile kasy się dostanie
Colt fajne auto, nietuzinkowe a jakby się trafil CZT
  
 
colta też biorę pod uwagę.
  
 
wybrałem fiestę 1.4 z 2004r. 5 drzwiowa.
  
 
Cytat:
2015-04-09 11:42:31, Kleszczak pisze:
wybrałem fiestę 1.4 z 2004r. 5 drzwiowa.


będzie Pan zadowolony


[ wiadomość edytowana przez: Wuipe dnia 2015-04-09 12:11:45 ]
  
 
wczoraj miała nawet przecierkę, lekko ale szkoda zgłoszona. Autko fajne.
  
 
Każde auto trzeba ochrzcić