Lakier

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cześć

Mógłby ktoś polecić jakiś lakier, najlepiej jednoskładnikowy, bo w historii raptem jeden wątek w tym temacie ale szczegółów mało konkretną firme najlepiej z góry dzięki

pozdro
  
 
lepiej dwuskładnikowy bo szybciej i jednolicie schnie, jeśli dodamy do tego stałą temperaturę w okolocach 30-40 stopni to za 2-3 godziny składasz poszukam jakichś papierów z moich lakierów i dam znać puźniej poza tym lepsze lakiery lepiej się kładzie, lepiej od renowacji , do której też można dodać utwardzacz zresztą ale ja to amator jestem więc moja opinia jest tylko z własnego doświadczenia

[ wiadomość edytowana przez: morphio dnia 2014-11-27 14:34:48 ]
  
 
hehe schnąc może długo nie ma problemu a jakis konkretny producent ?
  
 
Zajmuje się po godzinach autami. Chcesz tanio i w miarę dobrze? To masz tutaj :
TANIO LAKIERY I MATERIALY.
  
 
ogólnie potrzebuje białego lakieru do pomalowania wnętrza samochodu i nie wiem czy lepszy będze akrylowy, RAL , bazowy itd itd
  
 
Każdy, tylko nie bazowy. No chyba ze pomalujesz potem lakierem bezbarwnym.
  
 
ok, dzięki teraz już łatwiej nie bezbarwnego nie chce stosować, najlepszy to byłby chyba coś w stylu lakieru do maszyn rolniczych
  
 
lakier do okrętów i czołgów jest trwalszy
  
 
ale nie znalazłem białego
  
 
Gwarantuje, taniej nie znajdziesz. Kliknij
  
 
Cytat:
2014-11-27 18:59:03, MisUszatek pisze:
ok, dzięki teraz już łatwiej nie bezbarwnego nie chce stosować, najlepszy to byłby chyba coś w stylu lakieru do maszyn rolniczych


Lakier do maszyn rolniczych pod względem jakości uplasowałbym gdzieś pomiędzy emalią alkidową (stara, ulepszona "olejna") a Autorenolakiem. Więc jakość takiej powłoki nie jest ani potwornie słaba ani zbyt rewelacyjna. To taka wskazówka dla tych, którzy będą chcieli kiedyś nią malować.