Jesienny Rajd FSOAK - Strona 5

Ankieta: Zgłoś swój udział :
tak chcę wziąć udział w rajdzie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panowie, żebyście przypadkiem nie mieli rajdu zimowego a'la Sweden Rally ...
  
 
Nooo miejscami byla droga pokryta sniegiem...

Ale ogolnie bylo zaj...

Pzdr i czekam na fotki
  
 
Bylo naprawde fajnie - szkoda tylko ze moj nosek nie przezyl bliskiego spotkania z drzewem
  
 
Napuszcze na Ciebie zielonych za niszczenie drzew.

  
 
I jak tam ogolnie bylo na rajdzie?Ile osob wzielo udzial?
  
 
Osob bylo, na oko, z 30... A w rajdzie startowalo 12 bolidow (ale moge sie mylic)...

Pzdr
  
 
No to calkiem niezle musialo byc Dzieki za odpowiedz
  
 
Wystartowało około 10 samochodów. Mimo iż pogoda pozostawiła conieco do życzenia było super.(zresztą jak zwykle )
I wtym miejscu nieskromnie muszę się pochwalić że zajeliśmy 1 miejsce.

A w naszych głowach kiełkują już pomysły na podobne imprezy.(oczywiście jak tylko zrobi się nieco cieplej )


[ wiadomość edytowana przez: Lazik dnia 2003-10-26 20:18:23 ]
  
 
To gratulacje dla Was Lazik Ja mialam jechac z Danieldem,ale nie wyszlo,a On byl sam czy nie?
  
 
Do Wlascicieli zielonego Opla i tego stylizowanego POLSKIEGO Fiata na Akropolis

Poczatkwo zszokowany, ze jestescie agentami ubezpieczeniowi, robiacymi dokumentacjie auta aparatem cyforwym(bo mialem stloczke dwa dni wczesniej) nie spytalem sie sznownych Panów czy by mi nie udostepnili tych zdjęc Narobiliscie ich z kilkanascie, i tez bym takie swoje wlasne chcial mieć.


  
 
Cytat:
2003-10-26 20:48:21, wagner pisze:
Do Wlascicieli zielonego Opla i tego stylizowanego POLSKIEGO Fiata na Akropolis

Poczatkwo zszokowany, ze jestescie agentami ubezpieczeniowi, robiacymi dokumentacjie auta aparatem cyforwym(bo mialem stloczke dwa dni wczesniej) nie spytalem sie sznownych Panów czy by mi nie udostepnili tych zdjęc Narobiliscie ich z kilkanascie, i tez bym takie swoje wlasne chcial mieć.

:)



odpowiem za wlasciciela zarowno GRANATOWEGO Opla Olympi, jak i repliki Akrpopolisa.

Nie jestesmy agentami ubezpieczeniowymi ;))
jak najbardziej przeslemy fotki ;)
jakas sugestia co do adresu e-mail?

wymienilismy kilka zdan na temat Twoich felg. Mim zdaniem, wlasnie takie pomalowane miejscowo na czerwono maja swoj klimat, zas pozostali, ktorych widziales, wrecz odwrotnie - powinny byc cale srebrne.
zapytali takze, w jakim miejscu zostaly zakupione?
  
 
jak dla mnie to byl ZIELONY, ale ja sie na kolorach moge nie znać.. sprawdze to jutro jesce raz na Piwnej

czekam na fotki: tommek@konto.pl

Poruszając kontrowersyjną sprawę moich felg:


Najpierw byly cale czerowne , a potem wyniku obrobki uzyskano polerowane aluminium, i tak powstal caloksztalt. Jedno jest pewne są oryginalne, i nikt kto kolo nich nie przejdzie nie pozostaje obojętny(bez względu czy jest "ZA", czy przeciw, -- i o to w nich chodzilo)

Co do miejsca zakupu(a bardziej tez miejsca gdzie nadano im ponownie blask), to Specjalistyczny Zakład Naprawy Felg "TUJKO" Gdańsku-Św.Wojciech.
Gorąco polecam z felgami naprawde potrafią zrobić cuda!

tomek

PS: pewnie mnie zaraz wywalą za maly związek posta z tematem
  
 
OFICJALNE WYNIKI ZLOTU JESIENNEGO:

1. Łazik & Ewelina - 27pkt.
2. Road_Runner - 31pkt.
3. Waldek & Ola - 32pkt. (Nissan)
4. ex Tusz & Monika - 33pkt.
4. ex Bolo & Basia - 33pkt.
5. ex Skóra & Trzos - 34pkt.
5. ex Maras & Marzena - 34pkt.
5. ex Danield - 34pkt.
6. Misiek & Karolina - 35pkt.
7. Orzeł - 41pkt.

fotki byc moze dzis po poludniu...
  
 
Road_runner:
Cytat:
Bylo naprawde fajnie - szkoda tylko ze moj nosek nie przezyl bliskiego spotkania z drzewem


?? Co sie stalo - napisz cos wiecej!

Wogole jak sie bawiliscie - czy pytania z historii FSO byly trudne?

Niestety na 9-tym kilometrze musialem sie wycofac - otrzymalem telefon i musialem zmienic kierunek jazdy na niezgodny z itinererem

Pozdrowka
Adamus
  
 
Tak sie konczy jazda z rozwalona nagrzewnica - tylne szyby totalnie zaparowana rezultat - prawie centralnie wjechalem tylem w drzewo. Zderzak wyskoczyl z zaczepow, nosek do naprawy klapa bagaznika bardzo delikatnie wgniecona. Tylko cieszyc sie ze nie mam Plusa bo tamten zderzak pewnie by nie przezyl a na moim nie ma sladu.

Pytania byly trudne i kontrowersyjne.
Niechwalac sie tylko ja wiedzialem kiedy rozpoczeto produkcje Poloneza . Zastrzezenia mozna bylo miec do pytania o rok wprowadzenia na rynek modelu ATU. Ja napisalem 1996 ale wysoka komisja twierdzi ze 1995. Tylko ze w 95 roku niewidzialem zadnego ATU na ulicy .
Pytania o DF-a rozłozyly wszystkich
  
 
Wyklepiesz nosek i bedzie dobrze. Widze, ze rajd byl z przygodami.

Wprowadzenie na rynek nastapilo w lutym/marcu 1996 roku. Moj ojciec odbieral Atu 1.6 GLI jako jeden z pierwszych w kraju 26 lutego 1996 razem z innymi pracownikami FSO. W marcu Atu pokazywany byl publicznie, nieliczne egzemplarze byly sprzedawane, natomiast prawdziwe wejscie do sprzedazy to czerwiec 1996 kiedy rozpoczela sie "masowa" sprzedaz.
Jezeli chodzi o sprzedaz to wlasciwy jest rok 1996.
Atu pierwszej serii powstawalu juz w koncu 1995 ale sprzedawane byly dopiero w 1996 r.

Pozdrowka
Adamus
  
 
Cytat:
2003-10-27 09:47:27, adamus pisze:
Wprowadzenie na rynek nastapilo w lutym/marcu 1996 roku.

(ciach)

Jezeli chodzi o sprzedaz to wlasciwy jest rok 1996.
Atu pierwszej serii powstawalu juz w koncu 1995 ale sprzedawane byly dopiero w 1996 r.

Pozdrowka
Adamus



cytat z podstorny fsoautoklubu.pl - dzial historia poloneza, auta osobowe.

''W 1995 roku na rynek wprowadzono Poloneza Atu. Jego wprowadzanie miało dwie fazy. W pierwszej dodano Polonezowi oczekiwany od wycofania z produkcji PF 125p wydzielony bagażnik. Polonez w wersji sedan ma o 100 litrów większy bagażnik (400 l) . Zmieniono także wiele elementów karoserii, co znów trochę poprawiło wygląd auta. W drugiej fazie zmian, rok później, zmieniono wnętrze auta: tablicę rozdzielczą, tapicerkę itp. ''

na tych wlasnie danych opierala swoje zdanie 'Komisja' - wydawalo nam sie, ze historie z rodzimej strony klubowicze beda mieli perfekcyjnie opanowana ;))

p.s. latwy ten test nie byl...
  
 
Informacje te nie pochodza z "rodzimej strony", tylko ze stron "Ocalic od zapomnienia", do ktorych na stronach FSO AK jest link. Data ta jest bledem autora strony.

Natomiast jestem daleki od podwazania decyzji najwyzszej komisji i kwestionowania wynikow rajdu

Pozdrowka
Adamus



PS
Pojemnosc bagaznika tez jest tam podana blednie. Atu ma bagaznik wiekszy od Caro MR 96 o 30 litrow. (360 litrow, Caro 330).

[ wiadomość edytowana przez: adamus dnia 2003-10-27 16:23:18 ]
  
 
I ja jeszcze się dopiszę

Fajna trasa wiądąca bardzo malowniczymi drogami,trochę zamotania przy pierwszych próbach czytania itenera a ogólnie super i apetyt na tego typu imprezy na przyszłość
A pytania były kontrowersyjne ale nikt nie miał 100 na zgłoszenie protestu
Dużo włożonej pracy w przygotowanie rajdu i tu należą się podziękowania.
  
 
Witam!

Wielkie dzięki dla wszystkich za wspaniale spędzoną niedzielę.
Zabawa była super, tylko moja córka była nieco zawiedziona, że nie wygraliśmy ale może nastepnym razem będzie lepiej (muszę się podciągnąc szczególnie z historii FSO).