Jesienny Rajd FSOAK - Strona 2

Ankieta: Zgłoś swój udział :
tak chcę wziąć udział w rajdzie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Bolo - wykorzystaj przycisk www pod odpowiedzią KajTan-a, bo błędnie wkleił linka w post

i widzę że będziesz miał niezłą ekipę do pomocy - poczytaj o wspomnianym chrzcie bojowym - TUTAJ

Aha, na spotkaniu wczorajszym padła sugestia aby przełożyć rajd na niedzielę (26-10), wówczas zarówno Maras jak i Danield wzięli by udział, myślę że nie będzie kłopotu z przełożeniem ? co o tym sądzicie ?
  
 
Dla mnie moze byc i niedziela...

THX GDA za rozjasnienie sprawy

Hehe silna ekipa... Kumacie ze mam juz 6 chetnych na ten rajd...nie liczac mnie Wiec jak bede mogl (naprawie to cieknace chlodzenie) to jaaaade

Pzdr
  
 
Niedziela też mi pasuje.
  
 
Ja też jadę o ile bedzie to niedziela
  
 
Jeny! Znowu do Gdańska w te i z powrotem...

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Wy to się najeździcie
  
 
Wkoncu daleko nie jest 4 godziny drogi
  
 
Replay - juz mi sie udalo zapomniec, w jaki watek to wpisac ;(

---->
No prosze Państwa,

trasa objechana przy cudownie slonecznej pogodzie.

Jest przejezdna, jest przepiekna i bedziecie mieli na jej pokonanie, na znalezienie zadan i na odgadniecie odpowiedzi na zadania dokladnie 4 i pol godzinki.
Kazda zaloga.

Zapraszamy jeszcze raz wszystkich 26 pazdziernika pod oceanarium gdynskie (niedziela). W promocji wpisowe gratis, nalezy zabrac niezbedne paliwko do gabloty (zaleznie od rodzaju napedu), jak rowniez paliwko dla ciala (grill, kielbaski, kanapki, integrator) oraz dla ducha (stroj sportowy, stroj do roboty przy wozie, stroj wygodny - zaleznie od konkurencji )

Moc atrakcji, ogromna zabawa - bedziemy sie swietnie bawic.


p.s. nie wiem tylko, o ktorej godzinie mamy sie tam spotkac?
  
 
Cytat:
2003-10-20 10:35:48, KajTan pisze:
p.s. nie wiem tylko, o ktorej godzinie mamy sie tam spotkac?



myślę że godz. 11:00 wystarczy, tak aby start załóg rozpocząć od 11:30

pełne info o tym rajdzie jeszcze dzis na stronie głównej jak i na forum w temacie INFO
  
 
Cytat:
myślę że godz. 11:00 wystarczy, tak aby start załóg rozpocząć od 11:30

pełne info o tym rajdzie jeszcze dzis na stronie głównej jak i na forum w temacie INFO



ejjj, spiochy jedne...

Tak poozno?
Najpozniej 10.oo - pamietajcie o liczeniu wynikow na polance, na ktora zjedzie ostatnia zaloga okolo 15.3o.
A wtedy zaczynaja sie sprawnosciowki, wiec jeszcze godzinka....

o 18.oo bedzie ciemno...

p.s. czy to ladnie moderowac cudza wiadomosc, nie wycicnajac emotikonek (fuj)????
  
 
Cytat:
myślę że godz. 11:00 wystarczy, tak aby start załóg rozpocząć od 11:30

pełne info o tym rajdzie jeszcze dzis na stronie głównej jak i na forum w temacie INFO



ejjj, spiochy jedne...

Tak poozno?
Najpozniej 10.oo - pamietajcie o liczeniu wynikow na polance, na ktora zjedzie ostatnia zaloga okolo 15.3o.
A wtedy zaczynaja sie sprawnosciowki, wiec jeszcze godzinka....

o 18.oo bedzie ciemno...

p.s. czy to ladnie moderowac cudza wiadomosc, nie wycicnajac emotikonek (fuj)????
  
 
Cytat:
2003-10-20 12:50:44, KajTan pisze:
p.s. czy to ladnie moderowac cudza wiadomosc, nie wycicnajac emotikonek (fuj)????


yhm - ja tylko wytłuszczyłem Twój tekst, aby trafił do większej widowni - a o co chodzi z tymi emotikonami ?

ok masz racje co do godziny - pobudka w niedzielę wcześnie rano i stawiamy sie na miejscu w Gdyni o 10:00 - oby tylko pogoda nam dopasowała
  
 
No co jest tylko 4 osoby chetne na rajd !!
  
 
Jezeli frekwencja utrzyma sie na tym poziomie,to rajd stoi pod znakiem ?
  
 
Cytat:
2003-10-20 18:15:09, Skora pisze:
No co jest tylko 4 osoby chetne na rajd !!


jak 4 osoby ? na ankietę nie patrzcie, policzcie sobie wszystkich obecnych którzy byli w środę na pasie, organizatorów korka i Kajtana, Bolo to zbierze sie troche ludzi - i nie siać mi tu paniki że cos sie nie odbędzie
  
 
Prezes jak zwykle optymista
Jak jest tak różowo to po co robić ankiety,które wprowadzają elementy paniki
  
 
Nooo polowa drogi na jesienny rajd juz poza mna (wymienilem cieknacy wezyk ukladu chlodzenia i zalalem go nowiutkim plynkiem do chlodnicy), teraz tylko czekac do 23 czy bede mial te 60zeta na gazzzolinke...

Pzdr
  
 
Cytat:
yhm - ja tylko wytłuszczyłem Twój tekst, aby trafił do większej widowni ;) - a o co chodzi z tymi emotikonami ?



emotikonki to sa te wszelkie mordki z jezykami,oczami, mlotkami i innymi durnymi rzeczami...

zauwaz, ze nie uzywam tych 'rysowanych', ale zawsze zwykle znaki przestankowe...

a wytluszczenie jest okay, zapominam o takich rzeczach, bo uzywam codziennie maila z wylaczonym html... ;))
  
 
Cytat:
2003-10-20 20:05:14, KajTan pisze:
emotikonki to sa te wszelkie mordki z jezykami,oczami, mlotkami i innymi durnymi rzeczami...

zauwaz, ze nie uzywam tych 'rysowanych', ale zawsze zwykle znaki przestankowe...


ee co to są emotikonki to wiem , nie bardzo zrozumiałem sens Twojej wypowiedzi ale teraz rozumiem - przy edycji poprostu wskoczyła "emota"

Danield - znam "ból ankiet" dlatego też od kilku miesiecy nie stosuje ich przy zapowiedziach spotów, a w tym przypadku mieliśmy sie zorientować jak to będzie z frekwencją ale jednak nie ma to jak pogadać "na żywo"

to jedziemy na RAJD
  
 
Mam nadzieje ze itinerow styknie dla wszystkich