KODOWANIE KLUCZYKA Corolla Verso 2003

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich.

Kupiłem niedawno Corollę Verso 2003 rok(stary model)D4D. Do auta dostałem tylko jeden klucz z pilotem-czarny z dwoma przyciskami.

Dokupiłem drugi,taki sam surowy z pilotem i dociąłem go.Pozostaje kwestia zaprogramowania. Czy mógłby ktoś podać procedurę(jeśli taka istnieje) samodzielnego zakodowania do mojego modelu auta.

Z góry dziękuję za wszelką pomoc i pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: hipek7701 dnia 2010-04-22 23:46:56 ]
  
 
Masz na priva.

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
Witam wszystkich

Opiszę mój problem od początku.
Kupiłem Toyota Corolla Verso 2003r.1.8 vvti 135KM
I mam jeden kluczyk z pilotem trochę w kiepskim stanie wiec postanowiłem dorobić nowy i mieć dwa.
W tym celu zakupiłem kluczyk używany od toyoty Yaris żeby mieć dodatkową elektronikę byłem dorobić tez kluczyk ale nie potrafię tego zakodowac.
Z tego co widzę to immo jest w elektronice i teraz pytanie jak to wszystko zakodować żeby działało i czy elektronika z Yaris będzie dobra.
Dziękuję wszystkim i pozdrawiam
  
 
Witam chciałem jeszcze dodać ponieważ teraz zauważyłem ze na moim oryginalnym kluczyku nie ma nic a na tym z Yaris jest napis VALEO i pytanie czy uda się zakodować ten kluczyk VALEO możliwe ze elektronika inna jest i się nie da.

Pozdrawiam wszystkich i czekam na odpowiedz
  
 
Cytat:
2015-09-24 23:46:04, Kanar50 pisze:
Witam chciałem jeszcze dodać ponieważ teraz zauważyłem ze na moim oryginalnym kluczyku nie ma nic a na tym z Yaris jest napis VALEO i pytanie czy uda się zakodować ten kluczyk VALEO możliwe ze elektronika inna jest i się nie da. Pozdrawiam wszystkich i czekam na odpowiedz

A skad pomysl ze mogloby pasować?

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
Myślałem ze w totocie to jest wszystko to samo tylko kwestia kodowania pod auto.
Czyli nic z tego nie będzie musiał bym szukać odpowiedniej elektroniki?
  
 
Cytat:
2015-09-26 11:53:47, Kanar50 pisze:
Myślałem ze w totocie to jest wszystko to samo tylko kwestia kodowania pod auto. Czyli nic z tego nie będzie musiał bym szukać odpowiedniej elektroniki?


Blad w Toyocie nic nie jest takie samo nawet pomiędzy tymi samymi modelami roznych producentow.Jezeli nr części( piec cyfr -piec cyfr)jest taki sam to to jest ta sama czesc jeżeli inny to inna czesc.


-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
Czyli jak chciałbym mieć drugi kluczyk to musze szukać elektroniki idealnej jak oryginał ?
Będzie ciężko chyba zostane przy jednym kluczyku tylko zmienię obudowę.