Zakup Łady 2104 w Polsce - da się? - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kurcze, pewnie masz rację, ale u Ossowskiego jest napisane, że powinno być 8,5... A to chyba po prostu tłumaczenie z rosyjskiego.
  
 
U Ossowskiego jest stopień sprężania, a nie ciśnienie.
  
 
Szoko ma racje. Silnik nadwyrezony. Mialem to samo. Po remoncie jest nie do poznania! Remontuj i nawet sie nie zastanawiaj
  
 
Cytat:
2015-12-12 20:11:23, SzokoLada pisze:
U Ossowskiego jest stopień sprężania, a nie ciśnienie.



Do tego zmierzam. Jest taki przelicznik:

stopień sprężania x 0.125= ciśnienie w MPa, 1MPa=10bar

Czyli 8,5x0,125x10 to jest właśnie ok. 10 bar. Tyle co u mnie na 3 cylindrach. Źle kombinuję?
  
 
Nie znam takiego przelicznika. Ale znam, że jeżeli jest 10 atm, no to można sobie jeszcze pośmigać, ale po malu trzeba odkładać kasę na remont. Dobry wynik to 12,a doskonały 14. Twój silnik może być ok, być może to jest upalony tylko zawór i wystarczy zrobić głowice, wrzucić nowe pierścienie i silnik ozyje. Silnik z 8 atm. będzie w stanie pojechać z prędkością 140 km/h, ale spali dużo benzyny.
  
 
O tym, że da się kupić łade 2104 w pełni sprawną za rozsądne pieniądze świadczy ta oferta :
http://olx.pl/oferta/lada-2104-1500-lpg-zlombol-CID5-IDdmORF.html#5269cd24f3
Myślę, że jest to auto sprawdzone z dobrych rąk i doinwestowane - jak przejechała dwie edycje złombolu to będzie jeździć dalej.
  
 
To moja była.
  
 
Cytat:
2016-01-06 22:46:46, SzokoLada pisze:
To moja była.


Kolejna Twoja była ze Złombola Ty Złombolowy dostawco Ład!
Serdecznie pozdrawiam.
  
 
Ciężka sprawa - nie odda za maszynę do szycia

A mówiąc serio ogłoszenie wygląda bardzo przyzwoicie. Ciekawe tylko jak wygląda auto po zdjęciu naklejek.
  
 
Cytat:
2016-01-07 09:08:53, politolog16 pisze:
Ciekawe tylko jak wygląda auto po zdjęciu naklejek.



To jest żelazo do roboty a nie do podziwiania
  
 
Żelazo to jest w szpinaku!

Jeśli już to stal - stop żelaza z węglem i innymi pierwiastkami.

A ta 04 bardzo zacna, miałem okazję porozmawiać z obecnym właścicielem, a nawet jest na tegorocznym kalendarzu

[ wiadomość edytowana przez: glod dnia 2016-01-07 12:08:57 ]
  
 
Blacharka w tej ładzie jest zacna. Wiem co pisze, bo to moja była.
  
 
Cytat:
2016-01-07 11:43:21, glod pisze:
Żelazo to jest w szpinaku! Jeśli już to stal - stop żelaza z węglem i innymi pierwiastkami. A ta 04 bardzo zacna, miałem okazję porozmawiać z obecnym właścicielem, a nawet jest na tegorocznym kalendarzu [ wiadomość edytowana przez: glod dnia 2016-01-07 12:08:57 ]



Na kalendarzu to można sobie kawę postawić! Jeśli już to w kalendarzu
  
 
Czerwona z Radomia od razu staniała 6850
  
 
Jakbym miał wybierać między tą czerwoną a Złombolową wziąłbym Złombolową.
  
 
zawsze jest WYJSCIE AWARYJNE

tania

[ wiadomość edytowana przez: janjestemjan dnia 2016-01-08 22:56:31 ]
  
 
Tak dla porządku czerwona Łada 2104 ma od kilku dni nowego właściciela. Zapraszałem go na forum, nie wiem czy skorzysta.
  
 
Czasami korzysta.
  
 
Jest na OLX za 3500 zł bez zdjęcia z silnikiem podobno 1,7 ile w tym prawdy nie wiadomo. Dzwoniłem ale nikt nie odbierał.
  
 
Widziałem zdjęcia. Wygląda na mocno dziurawą. Mogę wrzucić jutro zdjęcia.