Srebrne mk7 Reaktywacja by Denis - Strona 1.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
przydalyby sie jeszcze wskazowki z mondeo zeby swiecily ale to za jakis czas
  
 
Ze wzgledu na pogode postanowilem podzialac cos we wnetrzu auta. Dodatkowe podswietlenie led.">">
  
 
Dzis uporalem sie z problemem ktory mialem od samego poczatku gdy zakupilem essiego. Gdy auto bylo zimne po odpaleniu wkrecalo sie na 2,5 tys obrotow i trzymal dopoki sie nie nagrzal. podczas jazdy gdy zbijalem na jalowy bylo tak samo. Po wymianie czujnika cieczy ktory idzie do komputera zapomnialem o problemie...
  
 
to są dwie diody tylko?
  
 
Tak dwie diodu SMD
  
 
wklejałeś jakoś czy od środka świecą? Wycinałeś?
  
 
dwa male otwory wyciete tapeciakiem, powoli i dokladnie....
  
 
Chcial sie scigac, ale spenialem ">
  
 
postojówki robiłeś oddzielnie druga zarówke? czy jakis moduł?
  
 
Cytat:
2015-12-03 17:02:17, ZieleTDH pisze:
postojówki robiłeś oddzielnie druga zarówke? czy jakis moduł?

zakupilem pomaranczowe zaroweczki ktore umiescilem w oryginalnym gniezdzie postojowki a gniazdo siedzi i otworze ktory wywiercilem w kierunku... jedyna modyfikacja to wiercenie otworu
  
 
Myslalem ze do wiosny nic sie nie wydazy a tu prosze, przegub strzelil przy ruszaniu... dobrze ze kolo domu a nie w trasie... takze nowy rok powital mnie wydatkiem ">
  
 
">
  
 
setup zimowy?
  
 
na tył nie dajesz zimówek?
  
 
Cytat:
2016-01-15 15:57:20, Kleszczak pisze:
setup zimowy?

zimowo-letni bo juz tak zostanie, tylko na wiosne zderzak w kolor
  
 
Cytat:
2016-01-15 19:32:55, fryszard pisze:
na tył nie dajesz zimówek?

Na aluskach tylnych ogumienie zimowe, juz ostatni sezon... na wiosne wleca cztery letnie 195/50
  
 
W drodze na lotnisko Bagicz... ">
  
 
elo, poszukuje uzywanych sprezyn sportowych -60/40 ktos cos??? olx, allegro puste
  
 
Mała sesja nad Jeziorem Jamno.
Wybranka mego serca sprawilaa mi prezet Walentynkowy w postaci ogumienia letniego ">">">">

Pochwale sie co jezdzi u mnie w spizarni Bez tego nie potrafie jezdzic
">
Mam pytanie, po odpaleniu auta za kazdym razem w srodku slysze jakby babelki, uklad byl odpowietrzany kilkakrotnie.... Czy to pompa wody prosi sie juz o wymiane????

[ wiadomość edytowana przez: wujeczek16v dnia 2016-02-11 16:21:23 ]
  
 
Postanowilem zrobic swojej walentynce maly prezent, wiec zakupilem dwie zarowki dwowlukniowe I efekt tego wyszedl taki

">
">

Wydaje sie jakby lewa mocniej swiecila ale tak nie jest... wszystkie swieca jednakowo...
">