Michno teskni- ZLOT 21-23 X. Kasina Wielka - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
czy ja wiem może lepiej nad Zegrze pojechać. W mieście to słabo może być
Pisząc , że byle by nie nz totalnym zad... nie miałem na myśli też miasta prawie centrum
  
 
Niby fajnie, ale jak byliśmy nad woda w chłodniejszych miesiącach to tak wilgoć napierdzielała, że się siedzieć nie dało. A tak to znowu tyłki gdzieś ruszymi, pozwiedzamy itp
  
 
To może w drugą stronę Kotlina Kłodzka albo coś takiego. Ja mogę i do Krakowa ale Warszawa jakoś tak nie przekonuję mnie. Sporo zlotów robią w Jachrance opcji jest dużo.
  
 
Jak kotlina to i Roztocze
Miejsca noclegowe są, to wam zapewnię, można po zwiedziać lasy, dziki, pokażę wam teściów gospodarstwo, niektórzy przekonają się że krowy nie są fioletowe i saren się nie głaska.
Jak pokryje się to z półmaratonem to będziecie mi klaskać na mecie


[ wiadomość edytowana przez: Kleszczak dnia 2016-08-29 21:45:05 ]
  
 
Kleszczu no i bajka postanowione
najbardziej bym chciał pozna sławetnych teściów tyle o nich mówiłeś
  
 
Cytat:
2016-08-29 21:44:17, Kleszczak pisze:
Jak kotlina to i Roztocze Miejsca noclegowe są, to wam zapewnię, można po zwiedziać lasy, dziki, pokażę wam teściów gospodarstwo, niektórzy przekonają się że krowy nie są fioletowe i saren się nie głaska. Jak pokryje się to z półmaratonem to będziecie mi klaskać na mecie [ wiadomość edytowana przez: Kleszczak dnia 2016-08-29 21:45:05 ]



Zajebioza, będą ogórki
  
 
Cytat:
2016-08-29 22:18:22, tomex3 pisze:
Kleszczu no i bajka postanowione najbardziej bym chciał pozna sławetnych teściów tyle o nich mówiłeś



Oni są źli do szpiku kości. Raz teściowa podała Kleszczowi rosół z KUPNYM makaronem !!!! Rozumiesz ???!!!
  
 
Bimber i ogórki załatwią sprawę
  
 
Dzwonił dziś do mnie nie jaki markko, że ponoć zlot u kolegów w Pęczniewie ma się odbyć co my na to?
Mamy chęci się zgadać czy kombinujemy coś sami?
  
 
Znowu Pęczniew? Rzygam tym...
  
 
Cytat:
2016-09-04 01:32:52, darek4488 pisze:
Znowu Pęczniew? Rzygam tym...



To nie przyjeżdżaj...

Ja zalicze spot obojętnie gdzie, tęsknię za tym

Michno. Jak miałeś ochotę się z nami napić trzeba było dzwonić. Z krzychem byśmy wpadli do Łodzi
  
 
Przecież raczej nie inaczej .
  
 
Cytat:
2016-09-04 03:25:52, kiciek pisze:
Przecież raczej nie inaczej .



No rejczel
  
 
Cytat:
2016-08-29 21:44:17, Kleszczak pisze:
Jak kotlina to i Roztocze Miejsca noclegowe są, to wam zapewnię, można po zwiedziać lasy, dziki, pokażę wam teściów gospodarstwo, niektórzy przekonają się że krowy nie są fioletowe i saren się nie głaska. Jak pokryje się to z półmaratonem to będziecie mi klaskać na mecie [ wiadomość edytowana przez: Kleszczak dnia 2016-08-29 21:45:05 ]



Może być. Pod warunkiem, że nie będę musiał biegać
  
 
ja tylko tak zaproponowałem. Mnie osobiście też wszystko jedno gdzie ja przyjadę. Darek to może Ty coś zaproponuj i załatw. Czekamy na hasło.
  
 
Ja i tak przyjadę wszędzie. Po prostu lubię zwiedzać Polskę i fajnie jakby zloty mi dawały ten pretekst, żeby jeździć w nowe miejsca. Może być nawet Pęczniew.
  
 
To mamy podobne zdanie w tym temacie tylko resztę trzeba pobudzić do działań. Ja osobiście i do Lodzi mogę w jakąś sobotę wpaść na spota. Tylko żeby coś zrobić fajnego a nie postać chwilę pod marketem i pogadać. Wszędzie są jakieś ciekawe miejsca.
  
 
Cytat:
2016-09-03 19:33:20, tomex3 pisze:
Dzwonił dziś do mnie nie jaki markko, że ponoć zlot u kolegów w Pęczniewie ma się odbyć co my na to? Mamy chęci się zgadać czy kombinujemy coś sami?



Pokażcie ośrodek w tym Pęczniewie, my już starzy i lepiej, żeby wilgoć nie weszła w kości
  
 
ośrodek nazywa się sumex ale widzę, że szału to tam nie ma a i cena nie mała. Zresztą widzę,że chętnych na zllot też wielu nie ma.
ośrodek

[ wiadomość edytowana przez: tomex3 dnia 2016-09-05 08:51:56 ]
  
 
Niestety jedyne co dobre tam zostało to obiady. Choć takie też nie są.

Ale plusem tego ośrodka jest to że jest to teren właściwie tylko nasz więc nikomu nie przeszkadzamy. Idealne miejsce na małe zloty.