Michno teskni- ZLOT 21-23 X. Kasina Wielka - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Heh, trochę tak surowo w środku Teren terenem, ale jak będzie lać, wiać i piździć jak w kieleckim to tak średnio. A dużo kobiet z Wami jeździ ? Prezes jak wytrzeźwieje, to ma sprawdzić domki z kominkami w jakimś Siuśku koło siebie. Moja propozycja to także okolice 65 kilometra lub Góry Stołowe
  
 
Często nam tam padało i nigdy z tym problemu nie było,a jak bardzo trzeba było to farelkami się dogrzewalismy. Kiedyś jeździło dużo kobiet, teraz raczej nie będzie dużo. Jeśli cokolwiek się odbędzie
  
 
A jakby co, to mam też taką fajną miejscówkę. To tylko propozycja i wola ludu, nie chcę żeby ktoś mówił, że prywatę pod domem urządzam No, allleee.....Ale są kominki w domkach i altana z wielkim pieco-grillem, prądem i chyba toaletą Tu. Jakby większość była na tak, możemy zrobić wypad do Krk - zarezerwowałabym bilety grupowe do zwiedzania np. podziemi Rynku lub fabryki Schindlera.
Weszlibyśmy na Kopiec Kościuszki i byśmy Wam pokazali smoga A i wiszę Paulinie Muzeum Lotnictwa
  
 
Ja tam się wstrzymam od głosu, bo i tak pojadę tam gdzie pojechać będzie trzeba.

P.S. Gdzie Michno? Czemu się tu nie udziela?
  
 
Pewnie na działce
  
 
nie ukrywam , że wybieram się do Krakowa z rodziną z dwa tygodnie na zwiedzanie. Wolał bym inną miejscówkę , ale jak tak większość zadecyduję przyjadę jeszcze raz. Ponoć i tak nie da się zobaczyć wszystkiego w jeden weekend. Więc ja też tak jak Darek się wstrzymuję. Karolina jak masz miejsce na tani dobry nocleg to daj namiar
  
 
Karola może tu będzie bliżej Kraka i do zwiedzania

Janina Dobczyce
  
 
Cytat:
2016-09-05 17:10:46, thomas77 pisze:
Karola może tu będzie bliżej Kraka i do zwiedzania Janina Dobczyce



Supcio, supcio, supcio Więc jakby co, Małopolska zaprasza
  
 
Mnie tam pasi działamy coś?
Bo czasu mało a pażdziernik nie długo
A przy naszych ruchach to możemy nie dać rady w tym roku
  
 
Jak tylko nie macie nic przeciwko, to mogę podzwonić.

Ja Ci Tomku załatwię takie atrakcje, których nie ma w przewodnikach Na przykład: Strefa wpływów w praktyce: Zwiedzanie Nowej Huty w szaliku Cracovii
  
 
e tam takie atrakcję przywiozę Ci szalik legi no i dla podgrzania atmosfery koszulkę.Myślę, że nie będziesz w stanie dojść do Nowej Huty

[ wiadomość edytowana przez: tomex3 dnia 2016-09-06 11:08:05 ]

[ wiadomość edytowana przez: tomex3 dnia 2016-09-06 11:08:53 ]
  
 
Cytat:
2016-09-06 11:02:48, tomex3 pisze:
e tam takie atrakcję przywiozę Ci szalik legi no i dla podgrzania atmosfery koszulkę.Myślę, że nie będziesz w stanie dojść do Nowej Huty



To może zrobimy zawody
  
 
O, zajefajnie by było dla odmiany nie targać się przez pół Polski na zlot chociaż raz.
  
 
7-9 Października pasuje ?
  
 
Byliście szybsi nie zdąrzyłem edytować swojego posta. Zarezerwowałem nocleg w Dobczycach na wypad rodzinny zobaczę jak tam jest i dam znać.Dzięki thomas za namiar.
  
 
Pewnie, że pasuje. Toż to weekend.
  
 
mnie tam też pasi tylko nie wiem czy na zlot to ta Twoja Karolina miejscówka nie lepsza
  
 
Prawda, przez tę stodołę z piecem, grillem i sprzętem haj-fi. Z drewnem chyba też nie było problemu.
  
 
Wolałbym późniejszy termin Ale jak nie da rady to i 7-9 się zjawię

-----------------
#2451

'Jest grill jest zabawa'
'Weźmy się i zróbcie'
  
 
No na razie temat otwarty. 14-16 tez może być. Z pogodą i tak loteria