Listopadowy Spot Łódzki /ZDJĘCIA/ - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witajcie wszyscy może będzie ktoś z Kalisza lub okolic bo czas się w końcu wziąć i ruszyć by się pokazać i pogadać z ludzikami ja chętnie opuszczę szkołe ale póżniej mi pomożecie mi nadrobić zaległości hehehe dam zeszyty do pszepisania
Mój biały fiat skromny ale ma duszę
pozdrowka kacper
  
 
hahahaha to chyba dobrze że chodzę do szkołki bo robię błędy ort. powinienem napisać " do przepisania " o teraz od razu lepiej
kacper pozdrowka
  
 
Prosze o ostateczną deklaracje - bawimy sie w grilla czy nie bo musze najpóżniej w poniedziałek zacząć załatwiać - inaczej nic z tego.....
  
 
no ja zabiorę sprzęcik
  
 
Cytat:
2003-11-07 20:56:19, gumis pisze:
no ja zabiorę sprzęcik


Bierzesz grilla ??? To ja nie bede zabierał wujasowi w takim razie - niech go sobie weżmie na te wegry......

Ja w kazdym razie biore kiełbaske
  
 
cóz bede sam z wielkopolski chyba zebym zabładził mozecie mi troszke naswietlic jak tam sie dostac na miejsce spotu?????/od strony kalisza
  
 
o grila bym się nie martwił tylko o pogodę
  
 
Cytat:
2003-11-07 23:57:23, McRysa pisze:
o grila bym się nie martwił tylko o pogodę




Z cukru nie jesteśmy - a jak bedzie zimno to taka kiełbaska dobra rzecz....
KACPERR
ja dojedziesz do Łodzi zadzwoń 501097861 to cie przepilotuje
  
 
dzięki Ratman zapisane wrazieczego będę phona używał dużo będzie klubowiczów, miłośników, użytkowników, Mc Rysa w sumie masz troszkę racji z tą pogodą ale cóż jak będzie padać to mam nadzieję że też będzie komplet do zobaczonka

mój biały skromny fiat ale ma duszę
Kacperr
  
 
To ja też się pisze, tym bardziej że dawno mnie już nie było. Powiedzcie tylko gdzie teraz się spotykamy bo słyszałem, że z Lublinkiem daliście sobie spokój???????
  
 
Cytat:
2003-11-09 14:52:07, Bartek-Lodz pisze:
To ja też się pisze, tym bardziej że dawno mnie już nie było. Powiedzcie tylko gdzie teraz się spotykamy bo słyszałem, że z Lublinkiem daliście sobie spokój???????


Parking przy wycieczkowej w łagiewnikach (tzw Kaloryfer)

Kacperr - jak będziesz jechał przez Pabianice i dalej ul Pabainicką w Łodzi przejedziesz POD nowym wiaduktem kolejowym i po prawej będzie salon DAEWOO - skręć w pierwszą uliczke w prawo (ul galileusza)(po lewej po przekątnej bedziesz miał MacShitta i stację JETT) i zaparkuj gdzieś tam - Jak juz dojedziesz zadzwoń to pojedziemy dalej razem (mieszkam tuż obok)

PS To jak - bawimy sie w grilla czy dajemy sobie spokój ??????
  
 
Bawimy!
Ja też wezmę swojego. Z tego co widać to bedzie kilku chętnych więc na jednym możemy się nie zmieścić. nie wiem tylko czy mam węgiel, a napewno nie mam rozpałki
  
 
Ja wezme węgiel i rozpałke.
  
 
ale będzie imprezka
  
 
Ja też wezme rozpałke...
  
 
A ja jednak bede miał grilla (jak mi sie uda ruszyć zardzewiałe śruby i go złożyć) jak nie biore wegiel i podpałke tak czy tak ....
No i wurszta oczywiście
  
 
No to ja tez biore kielbache

Co do kolegi z Kalisza , inna ewentualnoscia jest spotkanie sie pod Carrefourem - wjazd od Piotrkowa ... tam ja moge "odebrac" kolege i popilotowac
  
 
Hrumak - nie mam sprawy - Ja bede wyjezdzał z domku tak o 12:30 i do tej pory czekam
Kacperr - jak bedziesz chciał jechać ze mną to wyslij mi sms-a czy pasuje ci spotkanie w tym miejscu - bo nie wiem czy mam czekać czy nie Gdybyś sie miał spóżnic to daj koniecznie znać
PS nie bede miał dostepu do netu tak ze jakby co tylko sms alebo telefon
  
 
Mnie jak zwykle nie będzie (problemy osobiste).
HRUMAK (PRZEPRASZAM) pamiętam o tobie (jak jest Ci potrzebna , to jeżeli możesz to podjedz do mnie do pracy).
  
 
Shilu ale ja jakos nie czaje o co ci sie roschosi ?