Czym pomalować pokrywę zaworów?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Podkład do alu plus farba plus lakier czy wystarczy w sprayu jakiś ładny kolor?
Odklei się od pokrywy?
  
 
Podkład do alu
  
 
dzięki, zdecydowałem się na zakup pistoletu, potrzebuję pomalować kilka rzeczy więc przyda się bardziej niż spraye.
  
 
może być też podkład epoksydowy
  
 
Podkład epoksydowy da radę. Zwykła baza też chwilę poleży. Problem jest z klarem, który się szybko psuje od temperatury. Natomiast są takie fajne bezbarwne lakiery do 700 czy 800 stopni, które pewnie by dały radę.
  
 
podkład mam, farbę zamówię taką aby wytrzymała temperaturę.
  
 
Pokrywa az takich temperatur nie ma. Ja mam zwykła farbę zwykły klar i wszystko się ładnie trzyma tylko jakis podkład był pod alu
  
 
Potwierdzam,dobrze odtłuszczone,podkład pod alu i zwykły Motip akrylowy plus klar
  
 
a mi klar motipa się zdupczył.
  
 
Ja u siebie wpierw wypiaskowalem zeby byla powloka, by moglo cokolwiek sie dluzej utrzymac ,wydmuchujesz i odtluszczasz benzyna ekstrajkcyjna ,na to podklad do aluminium ,dwu skladnikowy ,potem akrylowy ,na to baza i klar ,wszystko podsuszasz opalarka ,lej wszytko przez sitka to obejdzie sie bez matowania i kladziesz mokro na mokro ,wszystko normalne nic na wysokie temperatury i trzyma sie to juz kilka lat ,możesz też akrylem wtedy po podkladzie juz masz po polozeniu akrylu , polysk ,pierwsza warstww cienko zeby oczka ci sie nie porobily bo to lipnie wyglada ,nastepna juz mozessz leko podlac

[ wiadomość edytowana przez: blady84 dnia 2017-03-15 22:29:07 ]