E12 3zzfe półoś

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,

Ukręciła mi się, a właściwie przerdzewiała i się urwała półoś lewa pod tłumikiem drgań no i mam problem. Oryginał nowy tylko w aso za ok 2000zł i na zamówienie, używek jak na lekarstwo w dobrym stanie a zamienniki mało znanych firm. Co radzicie? Znalazłem pojedyncze pozytywne opinie o Driveshafts i za 450zł można kupić komplet z przegubami, można też kupić sam wałek za 200-250 i skompletować resztę. Póki co półoś zatulejowana i pospawana, ale to tylko doraźny ratunek.
  
 
Cytat:
2017-12-02 19:38:27, polakus pisze:
Witam, Ukręciła mi się, a właściwie przerdzewiała i się urwała półoś lewa pod tłumikiem drgań no i mam problem. Oryginał nowy tylko w aso za ok 2000zł i na zamówienie, używek jak na lekarstwo w dobrym stanie a zamienniki mało znanych firm. Co radzicie? Znalazłem pojedyncze pozytywne opinie o Driveshafts i za 450zł można kupić komplet z przegubami, można też kupić sam wałek za 200-250 i skompletować resztę. Póki co półoś zatulejowana i pospawana, ale to tylko doraźny ratunek.


Jezeli sie da to polos zamiennik a przeguby poprzekladac oryginalne.Przeguby w zamienniku to sie nigdy nie udalo.Ale chyba lepiej odzalowac te 2000 i kupic oryginal.Jak ci sie urwie podczas wyprzedzania mozesz nie miec szczescia.

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
Znalazłem używkę, wygląda ok w pon sprawdzę organoleptycznie. Boję się właśnie zamienników, żeby mnie coś ciekawego nie spotkało; widziałem jeszcze, że sam wałek można kupić i może to jest alternatywa.,?!
  
 
Cytat:
2017-12-02 20:48:44, polakus pisze:
Znalazłem używkę, wygląda ok w pon sprawdzę organoleptycznie. Boję się właśnie zamienników, żeby mnie coś ciekawego nie spotkało; widziałem jeszcze, że sam wałek można kupić i może to jest alternatywa.,?!

Tylko pytanie czy da sie przeguby przelozyc wiem ze jest z tym jakis problem ale nie pamietam jaki ,dowiem sie w poniedzialek.

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
Bigelektron dzięki za pomoc. Dzisiaj kupiłem używkę w bardzo dobrym stanie (jeszcze ładna ori farba na niej jest) i już założona. Stara z przegubami idzie na "zapas" do piwnicy. Profilaktycznie tłumik drgań wyleciał.