Kasa klubowa - Strona 1.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dokładnie Jaszczur, znam prywatnie osoby które przez banowanie i głupoty adminów wypisały się z klubu a do dziś jesteśmy na telefonach i fejsie, nawet czasami się spotykamy.
  
 
Tylko nie do końca o tym jest ten temat. Kleszczu rozmawiałeś jeszcze ze mną na Zimnych Dołach że zrobimy jakiś zlot z tych pieniędzy. A teraz nagle postanowiliście te pieniądze oddać na fundację. Może to i szlachetne ale wszyscy powinni o tym zadecydować. A jak już to chociaż powinniście czyt. zarząd poinformować ile i komu dajemy.A nie cisza od 3 lat. Może nie załapałem się na wiele lat płacenia składek , ale jednak płaciłem. Nawet na walnym po rozwiązaniu stowarzyszenia wiele osób zapłaciło składki. Dalej twierdzę ,że życie jest tyle e na fb. Co dalej jest to klubowy fb FEFK.
  
 
składki wyniosły 10 zł. a kolejne lata było już bez kasy.
Tak, miał być zlot za te pieniądze ale jak sobie pomyślę że już jeden zlot miał być i wpłaciła tylko jedna osoba to podziękowałem.
Jeśli dojdzie do "okuninki" to możliwe że kasa na ten cel zostanie przekazana. Tylko bał bym sie komentarzy tych co płacili a nie przyjechali a ktoś inny za te pieniądze się bawi dlatego też decyzja o przekazaniu pozostałej kasy na inne cele.
  
 
A to już problem tych co nie przyjadą. Ja będę. Byłem na ostatnim zlocie w Okunince i było super. Chętnie pojadę i teraz. Jeśli będzie info odpowiednio wcześniej to myślę że sporo osób przyjedzie. Ba jak jeszcze darmo będzie człowieku tłumy widzę
  
 
Cytat:
2018-11-30 15:51:05, kris2629 pisze:
Trochę racji Marcin masz,ale nie do końca,jak były dymy to najwięcej osób było na forum,pamiętam 8-9 lat temu to po trzy linijki userów siedziało na forum a teraz tylko parę osób

odwiedzin na stronie bylo po kilkaset dziennie a dzisiaj 18
  
 
Siemka wariaty . Ja myślę żeby zrobić dla klubowiczów jakieś gadżety takie Last edyjszyn i będzie po sporach gdzie pójdzie kasa....
Zróbcie jakąś książkową edycję ze zdjęciami jako pamiątkę czy coś .
Zawsze komuś coś nie będzie leżało a tak i wilk syty i owca gruba heheh
A tak po za tym to gdzieś mam jakieś saldo chyba w domu o ile nie wywaliłem bo bank co roku chyba pomimo zmiany adresu mi wyciągi wysyła i tak już od kilku lat...



[ wiadomość edytowana przez: radex70 dnia 2018-12-31 18:56:44 ]
  
 
Adres już dawno nie był do Ciebie a on dalej swoje, sam osobiście wysyłałem o zmiane adresu rok temu.
  
 
Kleszczu ja nie piszę tego ze złośliwości czy czegoś w podobie chciałem tylko zobrazować prace i precyzję bankowości . O adresie była rozmowa i temat zamknęliśmy. Jeszcze raz ... nie pisałem tego z pretensji. Wyluzujcie gumki Po za tym post powstał bardziej z pomysłem spożytkowania kasy ... ech gamoniu
  
 
Cytat:
2019-01-04 07:03:44, radex70 pisze:
Kleszczu ja nie piszę tego ze złośliwości czy czegoś w podobie chciałem tylko zobrazować prace i precyzję bankowości . O adresie była rozmowa i temat zamknęliśmy. Jeszcze raz ... nie pisałem tego z pretensji. Wyluzujcie gumki Po za tym post powstał bardziej z pomysłem spożytkowania kasy ... ech gamoniu

Kurde, czytam i faktycznie. Nie było złośliwości z mojej strony, miałem na myśli bank że on dalej swoje. Tomex podrzucił pomysł wykorzystania kasy i postaram się w tym kierunku coś zrobić. Czyli zrobić jakiś zlot.
  
 
Ten pomysl wykorzystania kasy na zlot jest od czasu kiedy podjęto decyzję o likwidacji stowarzyszenia. Jego autorem nie jest tomex,bo go tam nie było.

I również uważam że to jest jeden z lepszych pomysłów, w końcu to kasa Fefk i należy ją ludziom z Fefk zwrócić choćby w zlotowej formie.
  
 
no tak, On ostatnio wrzucił pomysł stąd mi się przypomniało a omawialiśmy to na zlocie w Bodzentynie.
  
 
Warto by wiedziec ile tego jest a pozniej myslec co z tym zrobic.
  
 
Cytat:
2019-01-04 12:12:26, Kleszczak pisze:
no tak, On ostatnio wrzucił pomysł stąd mi się przypomniało a omawialiśmy to na zlocie w Bodzentynie.


i to właśnie jest cała prawda,pieniądze są nasze,z naszych składek i powinny być wykorzystane przez członków FEFK najlepiej w formie opłaty za kwatery,ile starczy tyle będzie,reszte się dopłaci, albo na posiłki, możliwosci jest wiele tylko czas najwyższy to wszystko ogarnąć i zakończyć.Kasa leży na koncie, nie wiadomo ile jej jest i czy skarbnik tą kasą nie obraca,brak jakiejkolwiek kontroli od trzech lat.Howg
  
 
A ja wam powiem ze jest tego ok 1,5 tys i co teraz....? na zlot nikomu się jechać nie chce ale wydawać wszyscy chcą moze wpłacic na dom dziecka pierwszy lepszy i koniec tematu będzie ,ot taka moja mała refleksja choc niektórzy chieliby ja przepić ale na to też trzeba fakturę żeby sie rozliczyć kiedys z US
  
 
Cytat:
2019-01-06 11:09:05, thomas77 pisze:
A ja wam powiem ze jest tego ok 1,5 tys i co teraz....? na zlot nikomu się jechać nie chce ale wydawać wszyscy chcą moze wpłacic na dom dziecka pierwszy lepszy i koniec tematu będzie ,ot taka moja mała refleksja choc niektórzy chieliby ja przepić ale na to też trzeba fakturę żeby sie rozliczyć kiedys z US


jak pamiętam z Chęcin to było ok.4 tysi
  
 
trzeba zrobić ankiete z tej resztki ludzi która jeszcze to sie uaktywnia i niech sie wypowiedzą na co ma iść kasa,i to proponuje szybko bo lato za pasem
  
 
chcecie na alkohol na zlot, nie ma problemu, jestem w stanie wystawić wam fakturę na kosze prezentowe w skład których będzie wchodził alkohol, więc nie ma problemu wszystko będzie legalnie
  
 
Alkohol to se zorganizujemy. Tylko niech zlot będzie..Thomas dlaczego zakładasz z góry że na zlot nikomu się nie chcę jechać. Z tego co widać po dyskusji to jest dużo chętnych. Dziwnie niektórym zależy żeby tą kasę oddać na cele charytatywne. Jak dla mnie może być i tak tylko niech wszyscy o tym zadecydują.
  
 
z doświadczenia, zawsze dużo chętny jest, a jak przychodzi co do czego to każdy się wyłamuje, dlatego to wszystko padło.
  
 
Cytat:
2019-01-11 14:27:04, tomex3 pisze:
Alkohol to se zorganizujemy. Tylko niech zlot będzie..Thomas dlaczego zakładasz z góry że na zlot nikomu się nie chcę jechać. Z tego co widać po dyskusji to jest dużo chętnych. Dziwnie niektórym zależy żeby tą kasę oddać na cele charytatywne. Jak dla mnie może być i tak tylko niech wszyscy o tym zadecydują.

z tymi chęciami to jest tak ze zawsze są w piątek po południu ,przy kompie i browarku jak zapraszałem dwa lata wstecz na zlot fordów w Sleśinie to z łódzkiego nikt nie podjechał nawet pogadać mimo że u nich był (mówię o zlocie focusa) a zawsze piszą że długo sie nie widzieli .Szkoda że wydawać kasę na jakieś gadżety są chetni ale zeby to sprzedac i na papierze rozliczyć do US żeby kłopotu nie było to juz niech se to prezes zrobi ....