Kasa klubowa - Strona 2.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
A ja Ci powiem że to nie tak. Są ludzie których poznałem na fefku i zawsze jak coś organizuję to oni są. I to mówiąc szczerze przyjeżdzają po 300km. Tylko po to żeby spędzić chociaż jeden dzień razem i pogadać. Kleszczu był u Nas na Mazowszu i widział. Więc jak był by to chociaż w częsci dotowany zlot to chętni też będą.
  
 
Zlot postaram się zrobić, Paulinka właściwie. Będę u niej w lutym(jak czytasz to to mam szkołę 8-10 luty). pogadamy i się nawkurzamy.
  
 
Cytat:
2019-01-11 23:42:20, Kleszczak pisze:
Zlot postaram się zrobić, Paulinka właściwie. Będę u niej w lutym(jak czytasz to to mam szkołę 8-10 luty). pogadamy i się nawkurzamy.


Dzięki za info, że będziesz

A tak na serio, to mogę zorganizować zlot w Okunince. Tylko trzeba by zacząć ogarniać jakąś miejscówkę. A żeby to zrobić to trzeba by mieć orientacyjną liczbę ludzi. Kleszczu jak przyjedzie, to pogadamy co, jak i za ile i zacznę ogarniać. Pojawi się wątek zlotowy tu i na FB żeby większy zasięg był.

A Wy wyluzujcie gumki, nikt przecież nie chce tej kasy to własnej kieszeni.
  
 
Lechu,ty zrób ankiete gdzie ewentualnie chętni na zlot chcieli by pojechać bo okuninka to nie jest dobra lokalizacja,niech fefkowcy zadecydują
  
 
Cytat:
2019-01-29 13:45:09, michno45 pisze:
Lechu,ty zrób ankiete gdzie ewentualnie chętni na zlot chcieli by pojechać bo okuninka to nie jest dobra lokalizacja,niech fefkowcy zadecydują


Jak na razie to tylko Ty tak twierdzisz.

Druga sprawa - kto to zorganizuje? My jesteśmy stąd i tu możemy zorganizować zlot, który wszyscy dobrze znają i ci co chcą, to przyjadą. Zrobi ktoś coś takiego w Łodzi np.?

Najpierw wszyscy krzyczą "zróbcie zlot!", a gdy już przychodzi co do czego to zaraz "a nie, bo za daleko". Jeśli nie chcecie, to kasa pójdzie na co innego i tyle.
  
 
Cytat:
2019-01-29 14:18:10, Paulinka pisze:
. Jeśli nie chcecie, to kasa pójdzie na co innego i tyle.


czemu wypowiadasz się na temat kasy,masz jakieś układy?
  
 
...słowa dobrane niewłaściwie do sytuacji.


[ wiadomość edytowana przez: Kleszczak dnia 2019-02-01 07:53:21 ]
  
 
A ja tam miło wspominam Okuninkę chętnie przyjedziemy. A tak na marginesie to wszystko jedno gdzie aby coś było. A muszę Kleszczu stanąć w obronie Michała. Bo u Nas na Zimnych Dołach był. Potem jak robiliśmy spot w Kotowicach też był. Nie wiem jak na innych ale wiesz że jeżdził. Nawet na takie zloty 3 osobowe. Wiesz trochę przeżył z tym klubem trochę nie bardzo że go tak gnoisz. Tyle ode mnie .
  
 
Michno był przybajmniej dwa razy na zlocie fetp. Więc proszę trochę z niego zejść jeśli chodzi o tego typu argumenty.
  
 
Cytat:
2019-01-31 11:35:49, michno45 pisze:
czemu wypowiadasz się na temat kasy,masz jakieś układy?


Tak, mam układy. Ta kasa jest tak samo moja jak i Twoja. Ale ok, ja już się nie wypowiadam. Okuninki też nie muszę organizować.
  
 
Ale proszę bez fochów zlot ma być dla nas wszystkich.
  
 
Na takie teksty pozwalać sobie nie będę.
  
 
Hallo prezes i jak tam coś ta uzgodnili
żeby znowu temat zlotu nie umarł na parę lat
  
 
czekamy pokornie
  
 
Cytat:
2019-02-16 14:45:48, tomex3 pisze:
Hallo prezes i jak tam coś ta uzgodnili żeby znowu temat zlotu nie umarł na parę lat

w lecie coś będzie albo w Okunince albo Firlej.
  
 
jakiś wstępny termin ? Żebym się przygotował na taką imprezę . Bo jak sierra zacznie jeżdzić to trochę mam wyjazdów w planach .
  
 
nie ma konkretnego terminu bo dla mnie ciężko coś zorganizować mieszkając kawałek od Okuninki czy tym bardziej Firleja. Myślę że w połowie lipca.
  
 
Cytat:
2019-02-17 16:21:10, michno45 pisze:
czekamy pokornie


Żeby było pokornie, to wypadałoby przeprosić przynajmniej. Ale co ja się znam...
  
 
Sielpia Wielka ???
  
 
Cytat:
2019-02-20 09:59:36, Paulinka pisze:
Żeby było pokornie, to wypadałoby przeprosić przynajmniej. Ale co ja się znam...



Właśnie ... nie znasz się