Lexus rx 450 h swiatla poyzcja AUTO

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam czy w modelu z 2010r mozna wlaczyc automatyczne swiatla ? mam na manetce auto ale swatla wlaczaja sie dopiero po zmierzch. Pewnie jest jakas sekwencja klawiszowa ktora to zmieni zna ktos?

[ wiadomość edytowana przez: kubar1 dnia 2018-11-02 18:46:38 ]
  
 
Cytat:
2018-11-02 18:29:58, kubar1 pisze:
Witam czy w modelu z 2010r mozna wlaczyc automatyczne swiatla ? mam na manetce auto ale swatla wlaczaja sie dopiero po zmierzch. Pewnie jest jakas sekwencja klawiszowa ktora to zmieni zna ktos? [ wiadomość edytowana przez: kubar1 dnia 2018-11-02 18:46:38 ]

Bo tak wlasnie dziala ta funkcja. A jak sobie wyobrazasz ze mialaby dzialac.

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
Do tej pory miałem tak ze jak się włączyło pozycji auto to zapalały się tylko światła z przodu bez pozycyjnych i tylnych oraz bez podświetlenia deski. Nastawał zmierzch i włączała się cała reszta to się chyba nazywa Drl światła. Ciekaw jestem czy w tym modelu można to tak ustawić
  
 
Cytat:
2018-11-02 20:25:35, kubar1 pisze:
Do tej pory miałem tak ze jak się włączyło pozycji auto to zapalały się tylko światła z przodu bez pozycyjnych i tylnych oraz bez podświetlenia deski. Nastawał zmierzch i włączała się cała reszta to się chyba nazywa Drl światła. Ciekaw jestem czy w tym modelu można to tak ustawić

Nie, mylisz pojecia. Funkcja auto zalacza swiatla mijania na podstawie czujnika zmierzchu i jest ustawialna jedynie pierscieniem wylacznika zespolonego swiatel pozycja Auto lub inna czyli nie auto tj. Pozycje lub swiatla mijania lub nic nie swieci.
Natomiast jezeli wlaczaja sie swiatla mijania lub jazdy dziennej po zalaczeniu silnika lub wlaczeniu zaplonu lub ruszeniu z miejsca to sa to tzw DRL day ride light swiatla jazdy dziennej. Sposob wlaczania i typ swiecenia czy to kpl oswietlenie przod tyl czy tylko przod zalezy od modelu auta.
Tak wiec chodzi Ci o Drl. W lexusach mozna to wlaczyc za pomoca komputera pokladowego lub komputera body lub moze to byc funkcja alarmu tez w zaleznosci od modelu.
Wiec spruboj na poczatek przegrzebac menu zegarow lub na wyswietlaczu centralnym szukajac ustawien funkcji DRL.

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer