Propozycja zmiany miejscówki na spoty dla Warszawy - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ale gdzie dokładnie na Sadybie. Podajcie adres.
Pozdrawiam.
  
 
ja odpadam panowie na sadybe jest dla mnie za daleko
  
 
Sadyba tam gdzie jest Imax
  
 
ZA
  
 
W takim razie. Zoty beda sie odbywaly na Sadybie w parkingu podziemnym przy Imax. W kazda niedziele o 20.00. Mam nadzieje ze nasze zloty beda liczne. Pozdrawiam wszystkich
  
 
oj dawno już nie byłem za dużo mam roboty/zajec/problemów/problemów z kobietą

na następnym powinienem się zjawić
  
 
W tą niedzielę też jest zlocik?? Jak się wyrobię ze wszystki to postaram się wstąpić na chwilkę, bo dawnooooooo mnie jużnie było
  
 
Panowie moze jednak zminice miejscowke ?
wczoraj bylo ponoc tylko 4 klubiwczów a raczej cztery samchdoy bo jeden byl ktos nowy.

to moze jednak Bemowo ?
nie naciskam po prostu blizej dla mnie
  
 
Kazdy by chcial tylko blirzej da siebie. Nikomu niechce sie tylka ruszyc. Bylo 4 nieiwem dlaczego ale jak powstal ten post to wiekszosc sie zgadzala. Wiec niewiem czemu tak malo osob przyjezdza. Moze im sie niechce. Mam nadzieje ze za tydzien bedzie lepiej
  
 
W moim przypadku to wyglada to w ten sposob. Sadyba jest to drugi koniec Warszawy dla mnie, w dwie strony wychodzi spooro kilometrow. Dwa, ze nie zawsze moge zostac do konca zlotu, co dodatkowo zmniejsza mi atrakcyjnosc takiego wyjazdu.
Moim zdaniem trzeba eksperymewntowac i tam gdzie bedzie przyjezdzac najwiecej klubowiczow zrobic stale miejsce, albo przenosic je ze zlotu na zlot. Niestety (ale i na szczescie) nie mamy supermarketow w samym centrum, zeby wszyscy mieli blisko. Trzeba dojsc do jakiegos kompromisu...

A moze zrobmy ankiete wielokrotnego wyboru gdzie jestesmy gotowi przyjezdzac na zloty, wypiszmy pare miejsc i moze w ten sposob do czegos dojdziemy...
  
 
Dla mnie Sadyba jest najlepszym miejscem.....
z Piaseczna mam przynajmniej jaki taki dojazd....
Jeśli zloty bedą np. na Bemowie to raczej nie przyjadę - to dla mnie prawie godzina jazdy w jedną stronę.....
Poza tym jest dach, muzyczka z głośników....
Osób było mało, bo dwa tygodnie temu było Świeto Zmarłych, a w tym tygodniu jest długi weekend.
Nie zmieniajmy miejsca.


[ wiadomość edytowana przez: -JACO- dnia 2003-11-10 21:24:36 ]
  
 
Robcie jak uwarzajcie ale ja mysle ze sadyba jest najlepszym miejscem. Mam prozbe do was przyjezdzajcie na zloty niesiedzie tylko przed komputerami. Znajdzicechwilke czasu w niedziele wieczorkiem. Wtedy zloty nabiora sensu i beda bardziej ciekawe. Pozdrawiam wszystkich
  
 
Witam
Szanowni klubowicze na Zloty w Wawie przyjeżdża nas mało bo i Sadyba daleko.
Przy Centrum Marki bywało nas sporo bo i osób które mają tu blisko jest sporo.


Proponuje zmiane miejsca na znajdujący się niedaleko bo na
Modlińskiej Parking pod Oszołomem standartem odpowiada Sadybie
Prosze Wawke o wypowiedzenie się w tej kwesti.
Może w ten sposób na zlotach będzie się pojawiać 10-15 bolidów.

Pozdrawiam Torito
  
 
jak dla mnie to Oszołom na Modlińskiej odpada, to druga strona wawki

A może Galeria Mokotów??
  
 
NIC NIKOMU NIEPASUJE KAZDY BY CHCIAL MIEC JAKNAJBLIRZEJ> PRZECIESZ WY MACIE GAS DUZO WASZ NIEKOSZTUJE NADROBIENIE !) CZY !% KM> NIEPRZESADZAJCIE JUZ


PRZEPRASZAM ZA TE ZNACZKI ALE KOMPUTER MI SIE WALI I CHYBA MAM JAKIEGOS WIRUSA
  
 
TAK CZY SIAK MO MOIEJSCOWKA JEST OBOJETNA JA I TAK WSZEDZIE DOJADE CHODZ BY BYLA NA KONCU WARSZAWY> USTALAJCIE MIEDZY SOBA BO MI KAZDE MIEJSCE PASUJE
  
 
mnie ogólnie też jest wszystko jedno, a spoty na parkingach są takie sobie. Stegny, Spalarnia to były miejscówki ... jeżeli chodzi o parking to nic bym nie zmieniał, SBM jest wporzo , a ciągłe zmiany miejscówek tylko mieszają....
  
 
NARAZIE DLATEGO SA SPOTY NA PARKINAGACH PODZIEMNYCH BO JEST ZIMNO JAK SIE OCIEPLI WYJDZIEMY NA POWIERZCHNIE
  
 
oki, Bartek a kiedy teraz będzie jakiś zlocik, weekend zbliża się dużymi krokami
a w tym roku jeszcze nic nie było


Co do SBM to jeżeli na zlocie większość by respektowała to z tamtąd jest bardzo blisko na śnieżny parking na Stegnach (tyle że ja nie mam ręcznego )
  
 
Wychodzi na to ze 25 w niedziele zrobimy to bedzie ostatnia niedziela w tym miesiacu. Czemu nie mozemy sie przejechac i sie potem poslizgac