Propozycja zmiany miejscówki na spoty dla Warszawy - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Fajnie nadal Okolice Sadyby - no bo i poca 12-stu klubowiczów wystarczy czterech ???????
PZDR.
  
 
Nie o to chodzi ze niechcemy sie przenosic. Chodzi o to ze niema innej miejscowki podziemnej to po 1, po 2 simno jest a po 3 nawet jak bylo cieplo to pod m1 niezjawialo sie 12 esperakow 8 to bylo wszytsko. Toritto czytaki pronlem ci przyjechac na sadybe. Ja jezdzilem na Bielany i zapitalalem 30 km i niemam gazu a na dodatek niepracuje. Wiekszosc ma gaz i im tak trudno nadrobic 10 km??????? nieprzesadzajmy
  
 
NIC MI NIE PRZENOSIĆ - SADYBA RULEZZZZZ
  
 
Na czas zimy Sadyba zostaje . Latem wrocimy pod M1
  
 
Panowei, co za lamenty, mi się chce śmiać jak coś takiego widzę!!!! Taki wielki problem podjechać, na M1 nie byłem, ale spalarnie zaliczyłem z 2 razy i nie płaczę. Warszawiacy, już wiem dlaczego nikt nas nie lubi!!!!

A co będzie jak w lato padnie propozycja zlotu ogólno krajowego, albo takie Rudniki 2002 w powtórce????!!!! Krawaciarze się nie ruszą, bo po co...... eeeeeeh, szkoda gadać!
  
 
bo najlepiej zrobic zlot sobie pod nosem zeby mozna bylo w kapciach wyjsc a jak trzeba sie ruszyc to problem .
ja też mieszkam daleko od kazdej miejscówki i wszedzie dojeżdzalem czy to M1 czy bemowo no iteraz sadyba
do grudnia bylem na kazdym spocie . i zazwyczaj jest 5-6 tych samych esperaków a i tak niema tych którym przeszkadzają dojazdy a narzekają . Dajcie znac kiedy i gdzie następny spot bo w grudniu mine omineło pare zeczy przez te zmiany .
  
 
Z tego co ustaliłem Z Bartkiem

ZLOT SMB 25.01 GODZINA 20:00

  
 
Tak jet zol 25 wniedziele. A jak bedzie cieplo to pod M1 niech wkoncu zechce sie wiekszosci ruszyc tylki i przyjezdzac
  
 
no nareszcie....
bede po pracy
i chyba w SBM a nie ?SMB? )))
znaczy co by było na 100% to o Sadybę chodzi no nie??
  
 
Tak o Sadybe
  
 
a zamierza ktoś uderzyć na cargo ???
  
 
Ja moze bede ale nieobiecuje zalezy jaka pogoda bedzie ale na sadybiena bank sie zjawie mozesie poslizgamy w ten weekend?
  
 
zawiozę żonę do szkoły i może wpadnę po drodze na Cargo, z tego co pamiętam to około 10:00, tak??

Na SBM będę na 99% nie zamierzam odpuścić
  
 
Cytat:
Krzysiek-Diackon napisał:
Zawiozę żonę do szkoły [...]


... i dziecko do pracy .
Co to się porobiło? Za moich czasów ....
  
 
WIELKA PROŚBA PANOWIE !
Jak już ustalicie co i jak, gdzie i o której godzinie to wyślijcie sms-a na: 696-411-802 bo mnie całą sobotę i niedzielę nie będzie w domu i wogóle nie za bardzo mam kiedy tu zaglądać...
Jak narazie to widze że planujecie zlot w niedziele na Sadybie na parkingu podziemnym o 20:00? Jeśli tak to na 100% będę! Wezmę cyfraka (mam już nowy statyw) i uaktualni się moją strone o jakieś nowe foty...

  
 
Wiedz ostatecznie zeby niebylo watpliwosci zlot jest w ta niedziele czyli 25 o godzinie 20.00 na parkingu podziemnym SBM
  
 
Klamka zapadła, zlocik w niedzielę na SADYBA BEST MALL g.20:00 PARKING PODZIEMNY

Do zobaczonka
  
 
no to może i ja sie pokażę pierwszy raz "na żywo"...

P.
  
 
Udało mi sie troche pozamieniać w robocie i idę dopiero na 21:00, więc na godzinke wpadnę na Sadybę
Tylko róbcie szybko foty, bo znowu mnie nie bedzie