Zlot LKP 2020 - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Informacje z oficjalnego źródła:
- miejscówka która była faworytem odpadła ze względu na wirusa;
- miejscem docelowym jest Ślesin, 20km od Konina
- w poniedziałek rezerwuję na liczbę osób z którymi się kontaktowałem
- ostatni moment
  
 
jestem za

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
na lada club hungary jest wrzucony filmik z weekendowego zlotu na węgrzech gdzie dwie panienki tanczą na rurce grubo.....obejrzyjcie i pomyślcie co zrobić żeby u nas też sie coś takiego wydarzyło
  
 
Nareszcie konkret...
Proszę o rezerwację od piątku i dokładny adres...


pzdr
CHIO
  
 
przepraszam, nie dam rady, mam weekend z dziećmi
może następnym razem się uda
  
 
łada zatankowana filtry i olej wymienione ostatnia regulacja gaźnika wykonana napoje kupione w piątek o 12 wyruszam 230 km i witamy sie po południu w Ślesiie nad jeziorkiem narka
  
 
Wjeżdża konkret:
Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy "Gwarek"
ul. Leśna 5, 62-561 Ślesin
Osoby którymi się kontaktowałem mają miejsce śpiące, dla pozostałych nie czytam z gwiazd, zapraszam we własnym zakresie, nie powinno być problemu.
W cenę doby wchodzi śniadanie na przykład, jest miejsce na grila czy ognisko, ale opał za extra dopłatą lub we własnym zakresie. Cena za dobę ok 60-70pln, lecz ze względu na zmiany w liście obecności jutro będę starał się dokonać zmiany w rezerwacji, więc jeśli ktoś coś to proszę o info.

[ wiadomość edytowana przez: Cezary_84 dnia 2020-09-02 20:51:38 ]
  
 
U mnie nic się nie zmieniło. Około 18:00 ruszam do Czarka pod Mińsk Mazowiecki i dalej razem na zlot. Do zobaczenia około 23-ciej. Mam nadzieję, że nie zobaczę jeszcze zwłok swoich kolegów i uda się wypić razem piwo.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
mi niezmiernie przykro, ale się nie pojawie w tym roku. nie da rady.

wiec do zobaczenia w 2021, ochlejtusy jedne
  
 
wróciłem...... maszyna bezawaryjna 500 km stukło na liczniku .....zlot bardzo udany towarzystwo wyborne pogoda dopisała dzięki za impre i do nstępnego spotkania
  
 
U mnie licznik pokazał ponad 600, ale komfort i atmosfera tych dwóch jakby to była chwila, szkoda że część nie dotarła, podziękowania dla obecnych, fajnie poznać nowych starych klubowiczów.
Pozdrowienia dla wszystkich.
  
 
Ale Panowie, konkrety? Ilu Was było, jakie auta, itp. itd.
  
 
No i foteczki
  
 
W końcu udało się pojechać na zlot. U mnie też pykło 530 km. W drodze powrotnej w okolicach Bydgoszczy mała niespodzianka " kapeć".Na szczęście gdy odwiedzałem muzeum PRL w Siecienku. No i co jakiś czas śmierdziało benzyną ale już wiem to przez nieszczelny korek baku, trzeba nowy. Było świetnie was poznać.
  
 
Cytat:
2020-09-07 09:24:13, Nowy_ pisze:
Ale Panowie, konkrety? Ilu Was było, jakie auta, itp. itd.


andrzej_krakow (BA3 2105)
A13 (BA3 2107)
Chio
Czarek (BA3 2107)
emde
Marek alinixhi (BA3 2107)
Młody + dziewczyna (BA3 2107)
Wojtek (BA3 2107)
Zax
Kolega Zaxa

Chyba nikogo nie pominąłem.

Szkoda, że nie dotarli Igor, Wadim, gregoryj itd. No nic, next time. Imprezka jak zwykle bardzo mega !!! Ośrodek dzieliliśmy z Volviarzami i Ruchem Narodowym. Chłopaki z Ruchu schlali się mocniej od nas już w piątek, narobili trochę siary, rozwalili kilka krzeseł i pobili się między sobą.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Nareszcie impreza zasługująca na miano zlotu.
6 Ład, nowi znajomi i fajna atmosfera.
Do tego udało się spotkać ludzi których nie widziałem 12 lat (pozdrowienia dla Zaxa i Agaty)
Ośrodek duży, zadbany z własnym dostępem do jeziora, przystępny cenowo (śniadanie w cenie noclegu), wydzielony parking akurat zajęty przez zlot tylnonapędowych Volvo co zresztą było dodatkową atrakcją - przynajmniej dla mnie.
Z tego co wiem mimo zarezerwowania 12 miejsc nie było problemu ze zmianą rezerwacji tak żeby zapłacić za faktyczną liczbę ludzi a nie płacić za puste miejsca - duży plus.
W mojej subiektywnej ocenie 7 pkt na 10 możliwych - wiadomo zawsze można coś poprawić
Jedna uwaga na przyszłość.
Warto by było podać nr domku lub pokoju dla tych którzy zadeklarowali przyjazd w piątek, żeby się nie szukać. Przeszedłem kilka razy obok domku nie wiedząc że to nasz.
Pan na recepcji był na dyżurze i nic nie wiedział, recepcjonistka będąca w temacie zakończyła pracę o 20 i powstał mały problem

Pozdrowienia dla wszystkich ...

CHIO
  
 
Dziękuję za zlot - tylko jakoś krótko mi się zdawało i szybko się skończył. Tym razem obudziłem się trzeźwy, co było zasługą napojów wyskokowych pierwszego sortu, serwowanych przez Wojtka Na prawdę pierwsza klasa.

Wracałem ok 3,5 h
Łącznie przejechałem ok 500 km, dwa razy tankowałem LPG.
Vmax = 120, doznania wtedy...ciekawe... jakbym samolotem startował

Odkryłem, że do zrobienia jest przekładnia kierownicza. Jak jeździłem po mieście 50 km/h, to mi nie przeszkadzało. Jak darłem całe 100km/h (a nawet czasami 120) po autostradzie, to jednak nie było komfortu... i oczywiście ssanie.

Jeszcze raz dziękuję, w szczególności Czarkowi. Nie powiem, był zaangażowany.

A13
  
 
Żałuję, że nie dojechałem. A wszystko było na dobrej drodze. Niestety niespodzianki się zdarzają.
  
 
Emde zapomniałeś o Morphio, Gold.
A 13 cieszę się że smakowało i wyszło na zdrowie.
  
 
Cytat:
2020-09-10 09:24:05, Lasia pisze:
Emde zapomniałeś o Morphio, Gold.


???

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986