Nuda??? - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2023-12-27 02:48:19, Janusz_K pisze:
Czyli czasami ktoś tu zajrzy. Pozdro.



Czasem zajrzy... Wlazłem na stare forum zedytować konto - po prawie 15 latach użytkowania sprzedałem moje volvo, ostał się ino stary mercedes, którego parę lat temu kupiłem od Burzy Na chwilę obecną jestem właścicielem wspomnianego, ponad 30-letniego merca, 26-letniego civica i 27-letniego kawasaki. Graciarz pełnym ryjem (z naciskiem na "ryj")


-----------------
Może i stary, ale za to brzydki.

[ wiadomość edytowana przez: Tony dnia 2024-02-10 23:37:10 ]
  
 
O, ktoś tu żyje
  
 
A żyje żyje

W ramach podtrzymania dawnego klimatu fajnie by było wrzucić jakiś wspominkowy temat.
Gablota którą każdy z nas wspomina najlepiej, czy sytuacja z jakiegoś zlotu lub powiązana z autem lub klubowiczami/uczestnikami która szczególnie zapadła w pamięć?


[ wiadomość edytowana przez: kUpEk dnia 2024-02-20 01:23:11 ]
  
 
Cytat:
2024-02-20 01:19:32, kUpEk pisze:
Gablota którą każdy z nas wspomina najlepiej



Trochę różnych aut miałem (kiedyś próbowałem policzyć, wyszło że około czterdziestu) i za najfajniejsze uważam trzy:

fiat croma 2.0 turbo '91
bmw 735iA '90
volvo XC70 '09

Przy czym bmw czy volvo były zdecydowanie lepszymi wozami od cromy, ale kupiłem ją w latach 90, w tamtych czasach była sztosem



-----------------
Może i stary, ale za to brzydki.
  
 
Cytat:
2024-02-23 23:10:29, Tony pisze:
Trochę różnych aut miałem (kiedyś próbowałem policzyć, wyszło że około czterdziestu)



Nieźle, mi wyszło ok 20szt nie licząc służbówek.

Najlepiej wspominam chyba pierwsze BMW 316 rekin...
  
 
Cytat:
2024-03-01 00:07:20, Lafaar pisze:
Nieźle, mi wyszło ok 20szt nie licząc służbówek. Najlepiej wspominam chyba pierwsze BMW 316 rekin...



Służbówek też nie wliczam, aczkolwiek policzę zaraz ile ich było. W zasadzie nawet wszystkie pamiętam, przynajmniej te którymi normalnie jeździłem do domu i używałem także prywatnie. Nawet numery rejestracyjne niektórych z nich - tyle razy podawałem numer do faktury że kilka z nich wryło się w pamięć.


Ford Transit 2.5D '92
Skoda Felicja 1.3 pickup '97
Skoda Felicja 1.3 kombi '97
Polonez Truck 1.6 '94
Skoda Felicja 1.3 kombi '98
Ford Transit 2.5D '95
Opel Astra 1.4 '98
VW Caddy 1.4 '99
VW Transporter 1.9tdi '07
Ford Mondeo 2.0tddi '02
Fiat Fiorino 1.3jtd '12
Opel Combo 1.6cdti '15
VW Caddy 2.0tdi '18

And the winner is... Ford Mondeo! Najlepsza moja służbówka ever. Klimatronik i zmieniarka na 6 płyt w tamtym czasie robiła robotę. Na drugim miejscu używany przeze mnie obecnie Caddy.

Laafar, czy uda nam się rozruszać ten wątek?

-----------------
Może i stary, ale za to brzydki.
  
 
Strzała!

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Strzała. Wpadłem pajęczyny ogarnąć...

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin