Ubezpieczenia OC, AC i inne - Strona 24

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ja mam OC w axie ale nie bardzo wiem o co chodzi
  
 
Cytat:
2008-11-12 22:25:55, danielewicz pisze:
Ja mam OC w axie ale nie bardzo wiem o co chodzi

nie musisz ! ale dostaniesz za to 50zyli !!!!
  
 
Właśnie zapłaciłem OC - 894zł za cały rok. (Tuż koło granic Warszawy taniej się już nie da).
  
 
Dzisiaj pytałem o oc cały rok 350 PLN
  
 
Cytat:
2008-12-22 18:24:00, Koot pisze:
Właśnie zapłaciłem OC - 894zł za cały rok. (Tuż koło granic Warszawy taniej się już nie da).



Sporo, ja za 2 litry zapłaciłem 491 zł a w Trójmieście stawki też są wywindowane.
  
 
Ale pewnie nie masz 30% zniżek jak ja... Za rok 491zł? W jakiej firmie?

Policzyłem sobie na kalkulatorze OC - za 2-3 latka będę płacił podobnie.

[ wiadomość edytowana przez: Koot dnia 2008-12-22 21:48:16 ]
  
 
axa, no i zniżek mam więcej
  
 
Daniel zawsze mnie zaskakiwałeś swoimi stawkami - czyżbyś miał dodatkowe zniżki z powodu wykonywanej pracy ?

ja płace w tym miesiącu za karawana i czekoladkę - opel 517,00 zł, fiat pewnie też coś koło tego - max zniżek, a różnica w stosunku do zeszłego roku to blisko 60 zł (podatek Religi)
  
 
A ja za 2.0 płacę w moim ulubionym TUWie - 279zł za rok .

  
 
Cytat:
2008-12-23 08:57:55, GDA pisze:
Daniel zawsze mnie zaskakiwałeś swoimi stawkami - czyżbyś miał dodatkowe zniżki z powodu wykonywanej pracy ?



Myślę że jakbym się przyznał do czego wykorzystuję auto, dostałbym domiar
Aha, w cenie jest NW i assistance



[ wiadomość edytowana przez: danielewicz dnia 2008-12-23 23:24:43 ]
  
 
Ale niespodzianka...
  
 
Witam,

Mam małą reklamę, wykupiłem polisę w AXA, wpisując lub powołując się na nr polisy BC2433777/00 przysługuje zniżka 80zł Też korzystałem z nr polisy i mam wrażenie, że kalkulator był dla mnie jeszcze bardziej łaskawy

Pozdrawiam,
  
 
Sly ma racje, ochrona Link 4 to żadna ochrona podobnie jak większości directów. A Generali ma fajne opcje dodatkowe jak u nich AC wykupujesz.
  
 
...najpiej dobrze poczytać co piszą o kazdym ubezpieczycielu, ostatnio jak szukałam o oc, to trafilem na art. w serwisie izi, nie wiem czy wszyscy wiedza ze maja byc wprowadzone zmiany ktore rzekomo sa udogodnieniami a w praktyce to dodatkowa kasa;/