Termostat

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
czesc
mam uzkodzony termostat (wszystko na to wskazuje - podczas jazdy sie nie rozgrzewa - zdaje sie, ze caly czas duzy obieg).
zadzwonilem w trzy miejsca, zeby zapytac o cene nowego. Troche sie zdziwilem, bo byly bardzo duze roznice. Ze w salonie drozsze to rozumiem, ale pozostale ceny tez byly zastanawiajace.
[dodam, ze chodzi o corolle 1991, 1,3 XL]
A wiec:
Salon Toyota - ok 110 zl
pierwszy sprzedawca (polecany 'na miescie') - ok 80 zl
drugi sprzedawca (tez nie-garażowy, dobra renoma) - ok 40 zl

czy sa w nich roznice jakies? co myslicie?
czy jest jak w proszku dosia - skoro dziala tak samo to po co przeplacac?

na co mam zrocic uwage?

Pozdrawiam
Marcin S
  
 
Jak chcesz mieć spokuj na dłuższy czas to kup sobie w JC. Może być droższy ale dostaniesz ten który montowany jest w ASO
  
 
Słyszałem od mechaników żeby nie kupować francuskich bo są do kitu i najtańsze. Zobacz czy w zestawie jest uszczelka gumowa bo jak nie to chyba będziesz musiał też kupić.
  
 
Cytat:
2003-10-21 09:15:18, Iceman pisze:
Jak chcesz mieć spokuj na dłuższy czas to kup sobie w JC. Może być droższy ale dostaniesz ten który montowany jest w ASO




sprawdzilem na stronie jp - ich przedstawiciele w szczecinie sprzedaja wlasnie ten najtanszy termostat...

Pozdrawiam
Marcin S
  
 
Miałem w swoim autku identyczne objawy jak Ty. Kupiłem w JC japońki termostat "TAMA" - jest trochę większy od oryginalnego, ale bez problemu mieści się w obudowie. Póki co, od stycznia br. działa bez zarzutu - silnik szybko się nagrzewa, strzałka temp. niezależnie od warunków panujących na dworze trzyma poziom
  
 
Cytat:
2003-10-21 11:00:46, skoniak pisze:

sprawdzilem na stronie jp - ich przedstawiciele w szczecinie sprzedaja wlasnie ten najtanszy termostat...




Nie musisz się tym martwić - on jest tylko niecałe 3 razy tańszy od tego z ASO. To zupełnie normalny przelicznik.
Kupuj!