DZIAŁ ---- KADETT C - Strona 142

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2007-05-22 17:11:19, mistrzu-wodzu pisze:
Witam serdecznie wszystkich C-maniaków. Po długich poszukiwaniach w końcu udało mi się zakupić kadzia c1 za "dobry piniądz" Zakupiłem również rozbitą omege B, z której to szarpłem silniczek x20xe . O do razu mam pytanko (a nawet dwa):
1. Czy próbować wcisnąć skrzynie z omegi, czy raczej szukać getrag 240?


do silnika OHC skrzynia z OHC - Manta 1,8, lub Rekord 1,8(w tym przypadku troszkę przeróbek w wybieraku)
Cytat:
2. Jak wygląda sprawa z miską oleju? Co podpasować/przerobić, bo z manty 1.8 na pewno nie znajdę?


jak dobrze poszukasz to znajdziesz, jak nie to niestety SPAWAĆ, KLEPAĆ, LUTOWAĆ
Cytat:
Dzięki


Proszę
  
 
Cytat:
2007-05-22 17:11:19, mistrzu-wodzu pisze:
2. Jak wygląda sprawa z miską oleju? Co podpasować/przerobić, bo z manty 1.8 na pewno nie znajdę?
Dzięki


pamiętaj o wspawaniu przegród w miche co by olej nie chlupał na zakrętach, ja tego nie zrobiłem
  
 
.......a może jakiś rysuneczek, odręczny szkic???? Skończmy z "pomysłami rozporoszonymi" i zunifikujmy w końcu konstrukcję kadzia Co egzemplarz, to jeszcze większy wynalazek. Mój np. służy w chwili obecnej za kurnik i mysiarnię !!

żartuję oczywiście........

....rysuneczek byłby jednak mile widziany przez nas.

pozdrawiam
  
 
szprecha ktoś po niemiecku ;]

potrzebuje przetłumaczyć takie cuś dot. zakupu przedniego pasa a ja tego nie kumam ani troche
Cytat:
Die Unstimmigkeiten wegen eines nicht bezahlten Artikels wurden aus folgendem Grund beigelegt:
Wir konnten uns einvernehmlich darauf einigen, die Transaktion abzuschließen.





Die Ware wurde bezahlt und wurde heute verschickt. MfG



ile tak pi w drzwi idzie paczuszka z zagranicy ??

[ wiadomość edytowana przez: wojtekwro dnia 2007-05-24 15:54:13 ]
  
 
Cytat:
2007-05-24 14:39:32, Luz pisze:
pamiętaj o wspawaniu przegród w miche co by olej nie chlupał na zakrętach, ja tego nie zrobiłem



OK, ale jakiej miski użyć, z jakiego silnika żeby pasowała. Podobno z Ascony C 1.6, pasuje tylko trzeba zwiększyć jej pojemność??


Aaa, i jeszcze jedno: potrzebuje podnośnik szyby od strony kierowcy. Ma ktoś na zbyciu?

[ wiadomość edytowana przez: mistrzu-wodzu dnia 2007-05-24 18:42:33 ]
  
 
no musisz urzyć z Manty 1,8 - najwygodniej, albo z Rekorda 1,8, tudzień innego modelu opla z OHC, ale wtedy spwasz, lutujesz, przerabiasz i robisz coś na wygląd Mantowski bo tak czy siak do takiego wyglądu musisz dążyć
co to podnosnik szyby? linki? szyna?


[ wiadomość edytowana przez: Forest dnia 2007-05-25 08:07:25 ]
  
 
Cytat:
2007-05-25 08:06:12, Forest pisze:
co to podnosnik szyby? linki? szyna? [ wiadomość edytowana przez: Forest dnia 2007-05-25 08:07:25 ]



Szyny są. Brakuje mi reszty, tzn "zębatki", korbki i linek, lub prościej: wszystkiego oprócz szyn.
  
 
Cytat:
2007-05-25 09:04:40, mistrzu-wodzu pisze:
Szyny są. Brakuje mi reszty, tzn "zębatki", korbki i linek, lub prościej: wszystkiego oprócz szyn.


Jeżeli jutro dotre do warsztatu to poszukam
  
 
wczoraj z Luz'em bylismy załatwiać miejsce zlotowe dla OKP w Skorzęcinie.. wszystko się tam rozbudowuje, remonty... coś czuję że zlot KadeCików w lipcu ( w Skorzęcinie) będzie przez to jeszcze lepszy niż w poprzednich latach.. dla przypomnienia: info o zlocie youngtimer'ów Opla
  
 
na KOE będzie 200konny kadecik
www.streetracingmania.com/2007/koedrag/registration.html

a dla tych co nie widzą: te wszystkie furki będize można obejrzeć za miesiąć W POLSCE

[ wiadomość edytowana przez: bajcik dnia 2007-06-01 12:08:53 ]
  
 
gdzie w polsce ;] bo nic nie słyszałem wcześneij, że się imprezka kroi jakaś ;];]
  
 
Cytat:
2007-06-01 12:16:38, wojtekwro pisze:
gdzie w polsce ;] bo nic nie słyszałem wcześneij, że się imprezka kroi jakaś ;];]



Kamień Śląski, dłuższa dyskusja tutaj:
www.streetracing.pl/forum/viewtopic.php?t=39177
  
 
wiecie gdzie można skrócić wał igo wyważyć jakie firmy się tym zajmują?? poszukuje także drzwi do kadecika limo
  
 
w Poznaniu są to firmy regenerujące wały napędowe
sądzę że we Wrocku też taką znajdziesz, polecam zajrzeć do warsztatów zajmujących się naprawą aut dostawczych, szczególnie tych starszych modeli.
jaki stan drzwi Cię interesuje?
  
 
Witam.
Czy udało się komuś znaleźć podnośnik szyby, o który ostatnio pytałem??
  
 
Cytat:
2007-06-06 18:23:43, mistrzu-wodzu pisze:
Witam. Czy udało się komuś znaleźć podnośnik szyby, o który ostatnio pytałem??


dopiero od poniedziałku będziemy wraz z Forestem robić remanent w warsztacie i magazynach
  
 
a jakie macie drzwi ;] myślę, że jakiś stan dobry by się zdał to nei dla mnie tylko kogoś
  
 
jakby ktoś chcial komplet drzwi to ja takimi dysponuję

-kontakt w profilu

pozdrówki

(uciekam dalej klikać projekty -ostatni miesiąc!!!!!!!!!!!!!!
a potem do MRUCZUSIA!!!!!!!!!!!!!!!!!)

buziaki (jeszcze z Gdańska)
  
 
http://www.ktk.pl/skorzecin/

Czy ktos moze sie wybiera ??
  
 
Cytat:
2007-06-10 18:34:25, ryba_ZG pisze:
http://www.ktk.pl/skorzecin/ Czy ktos moze sie wybiera ??


Ja wraz z Forestem śmigam, niestety "koledzy" ze szczecinka się na nas wypieli....także jedziemy sami