DZIAŁ ---- KADETT C - Strona 143

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kochani Koledzy....

Mam małe pytanko
Czy warto się w ogóle pytać o......... No wiecie...ten tego..no..
No do ślubu za półtora roku chciałbym być wieziony Kadettem C.
Dwa najpiękniejsze jakie znam (sorry reszta) , to LUZ'a i NAD'a100, choć ten drugi woli wieźć skrzynię z audio niż ludzi na tylnej kanapie.

Czy ktoś ma jakiś sposób (knyf) na zadanie odpowiedniego zapytania do naszych Najukochańszych Kolegów ??

Mile widziany wzorzec zapytania.

Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2007-06-11 07:20:18, Luz pisze:
Ja wraz z Forestem śmigam, niestety "koledzy" ze szczecinka się na nas wypieli....także jedziemy sami


nie nie, to ty sie wypieles na drifting, zapowiadales , ze w 2007 roku na zawodach driftingowych bedzie smigal kadzio , a tu dupa blada
7,8 lipca tor kartingowy w koszalinie 3 runda toyo drifting cup 2007 , jak sie uda to dwa ople z lat 70tych beda sie ganiac bokami
pozdr.
  
 
Cytat:
2007-06-11 13:00:45, PEVO pisze:
nie nie, to ty sie wypieles na drifting, zapowiadales , ze w 2007 roku na zawodach driftingowych bedzie smigal kadzio , a tu dupa blada....


przykro mi, finanse na to nie pozwalają, do tego kłopoty z garażem, w auto zainwestowałem duuużą sume i chętnie bym nim pojeździł, uwierz
  
 
....... a ha.

  
 
Cytat:
2007-06-11 07:20:18, Luz pisze:
Ja wraz z Forestem śmigam, niestety "koledzy" ze szczecinka się na nas wypieli....także jedziemy sami



heh, to do zobaczyska na miejscu, Senio to nie Kadett, ale zawsze to Opel
  
 
Cytat:
2007-06-11 11:40:51, kogan77 pisze:
Kochani Koledzy.... Mam małe pytanko Czy warto się w ogóle pytać o......... No wiecie...ten tego..no.. No do ślubu za półtora roku chciałbym być wieziony Kadettem C. Dwa najpiękniejsze jakie znam (sorry reszta) , to LUZ'a i NAD'a100, choć ten drugi woli wieźć skrzynię z audio niż ludzi na tylnej kanapie. Czy ktoś ma jakiś sposób (knyf) na zadanie odpowiedniego zapytania do naszych Najukochańszych Kolegów ?? Mile widziany wzorzec zapytania. Pozdrawiam


Ciężka sprawa, za półtora roku to się może wszystko zdarzyć, do tego czasu auto już nie będzie takie ładne, do tego jest tylko dwu-osobowe (fotele nierozkładalne z auta 4-drzwiowego), ma glebe i nie wozi więcej balastu niż kierowca i 90kg, poza tym ma dwoje drzwi jak wiadomo i to chyba jest nędzne przy ślubie, aha klima mi nie działa
Generalnie ciężko to widze.
Jeśli chodzi o nad'a to jego auto chyba zapadło w letarg na dłuższy czas.
  
 
kogan77 Koles ma Kadett-a C Coupe, bedzie teraz na Skorzecinie, moze jego pytniesz z tym weselem
  
 
..... zawiedziony


nie to, nie !!!!

Wierzchem na oklep pojadę !!
  
 
Cytat:
2007-06-12 08:13:16, ryba_ZG pisze:
kogan77 Koles ma Kadett-a C Coupe, bedzie teraz na Skorzecinie, moze jego pytniesz z tym weselem



podejrzewam że wielu takich będzie (13-15lipca zlot youngtimer'ów Opla )
  
 
Cytat:
2007-06-12 10:14:47, Forest pisze:
podejrzewam że wielu takich będzie (13-15lipca zlot youngtimer'ów Opla )



Tez w Skorzecinie ??
  
 
Cytat:
2007-06-12 14:19:01, ryba_ZG pisze:
Tez w Skorzecinie ??



Kadetty C i Opel Yongtimers w Skorzęcinie
  
 
Cytat:
2007-06-12 14:43:35, Luz pisze:
Kadetty C i Opel Yongtimers w Skorzęcinie



heh... szkoda ze nie dalo sie polaczyc tych obu zlotow, moglo by byc ciekawie...
  
 
Dawno nie zaglądałem, ale narobiłem lekturę i jestem
Kolego Kogan77 ja w październiku też miałem jechać do ślubu kadettem, ale niestety padł ofiarą młodego kierowcy w toyocie i narazie poszedł na dłuższą rehabilitację

W Skorzęcinie jestem obowiązkowo
Obecność Renaty uzależniona od specyfikacji auta
  
 
Cytat:
2007-06-12 15:31:33, ryba_ZG pisze:
heh... szkoda ze nie dalo sie polaczyc tych obu zlotow, moglo by byc ciekawie...


Nie chcemy łączyć tych zlotów zarówno z racji tłoku i ciasnoty przy tak dużej ilości aut jak również z powodu nie do końca kompatybilnej mentalności obu grup kadeciarzy
Nie chcemy aby ktoś po piwku zaczął rzucać mięchem odnośnie plastiku, spojlerów itp, a jak wiadomo KadeCiki różnią się pod tym względem zasadniczo od KadEcików
  
 
Cytat:
2007-06-13 00:34:55, nad100 pisze:
W Skorzęcinie jestem obowiązkowo



No to jestem w szoku
  
 
Cytat:
2007-06-13 00:34:55, nad100 pisze:
Dawno nie zaglądałem, ale narobiłem lekturę i jestem Kolego Kogan77 ja w październiku też miałem jechać do ślubu kadettem, ale niestety padł ofiarą młodego kierowcy w toyocie i narazie poszedł na dłuższą rehabilitację W Skorzęcinie jestem obowiązkowo Obecność Renaty uzależniona od specyfikacji auta



Dzięki za odpowiedzi.

Oczywiście postaram się odwiedzić w Skorzęcinie.
Czy za dzidzię w brzuszku też liczą przy wjeździe ??
  
 
Cytat:
2007-06-13 07:48:30, kogan77 pisze:
Dzięki za odpowiedzi. Oczywiście postaram się odwiedzić w Skorzęcinie. Czy za dzidzię w brzuszku też liczą przy wjeździe ??



nic nie chcielismy mówić, ale faktycznie troche Ci sie przytyło
  
 
nowe forum OldTimerów Opla - LINK
  
 
Cytat:
2007-06-13 07:20:07, Luz pisze:
Nie chcemy łączyć tych zlotów zarówno z racji tłoku i ciasnoty przy tak dużej ilości aut jak również z powodu nie do końca kompatybilnej mentalności obu grup kadeciarzy Nie chcemy aby ktoś po piwku zaczął rzucać mięchem odnośnie plastiku, spojlerów itp, a jak wiadomo KadeCiki różnią się pod tym względem zasadniczo od KadEcików



Mowiac prawde przez pare lat bylem w tym klubie jako klubowicz (jak mialem kadetta) teraz jestem caly czas obecny na forum i zlotach na tyle na ile to mozliwe (male dziecko) i nigdy nie slyszalem by cos ktos zlego powiedzial na temat innego Kadett-a, baaa nawet pamietam na chyba 3 zlocie Kadett C zostal wybrany najladniejszym autem zlotu
  
 
niestety odwrotnie jest różnie, a ani ja ani tym bardziej Luz nie chcemy być jakotako odpowiedzialni za wszelakie waśnie, dlatego zloty pozostaną oddzielnym zjazdami i tak jak od chyba dwóch lat - tydzień po sobie

Pozdrowionka