DZIAŁ ---- KADETT C - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Sorry Bartku ale naprawde nie dałem rady.Skończyłem koło 24tej.Ten żołty z pasami to auto mojego brata (jest na sprzedaż z powodu powszechnego obowiązku obrony RP) a ten srebrny mojego dobrego przyjaciela Leszka którego mocno namawiam do wstąpienia do OKP. Srebrny kadett weźmie udział w projekcie C-Wakacje 2004. Ten czterodrzwiowy wynalazek z niebieskimi światełkami był jeszcze niedawno mój ale "poszedł" i tak zaczął się jego schyłek. Nowy właściciel oddał go do wyjątkowo taniego lakiernika który pomalował go granatową farbą emulsyjną za pomocą pędzla-ławkowca. Dobrze,że się o niego Bartku nie oparłeś bo byś się upaprał. Ten "lakier" spływa z auta nawet w czasie deszczu!!!
W Elblągu kadetty były zawsze i zawsze będą już moja w tym głowa!!!
  
 
Wreszcie ktoś mnie zauważył
  
 
Buuuu FabiaNOS, walić armię peace meeen Odpukać ale mi się jakoś udaje olać pańszczyznę
  
 
Cytat:
2003-11-03 10:55:18, FabiaNOS pisze:
Wreszcie ktoś mnie zauważył



no nie żartuj FabiaNOS że wcześniej byłeś "niezauważany" - nie wierze...

pozdro
Bartek
  
 
No może od czasu do czasu ktoś wspomniał
  
 
No fakt.. zdiwiłem się że takie autko stało na sprzedarz... koło placu Jagiellończyka. Zawiozłem rodziców i wróciłem żeby lepiej się przyjżeć ale już cię tam nie był W Elblągu czuje się jak w 2gim domu
  
 
ejjj.... FabiaNOS a dlaczego ty właściwie sprzedajesz Kadzia... nie szkoda ci go...? przecież w syfie będziesz tylko rok... i na przepustki też czasem wyjdziesz... żeby przegonić "żółtka" po Elblągu... poza tym brachol przecież może go "przygarnąć"

pozdro
Bartek

PS
jakby co to zarzuć miejsce i termin przysięgi - może zrobimy sobie popijawe...
  
 
Witam!
A może nie potrzebnie sprzedajesz go? wiesz gdzie idziesz w kamasze? Bo z tego co pamiętam w Elblągu sa chyba 2 - 3 jednostki a i w okolicy kupa tego jest, ale to było dawniej jak ja byłem tam u was w wojsku. Może gdzies blisko trafisz teraz podobno jest rejonizacja a jak znalazł będzie taki samochodzik na stałke albo coś.
  
 
Widzieliście tego City z Allegro?
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=17546686
  
 
tak Duracell -to jet ten kadecik nad którym już plakalam bo ma moj wymarzony kolor czego moj obecny jest pozbawiony -widac ze poprzednia aukcja sie niepowiodla, a koles tylko zmienil zdjecia
ja choruje wlasnie na taki colour i ta piękna buśka tego kadecika -hhmmm
  
 
no możnaby go wziąść i zaśpiewać:
Kupiłem City, bo co?, bo patka tego chciała...
  
 
Foreścik -ja wiem i to nie z miłości byś to zrobił tylko by mnie podenerwowć
no chyba ze po to bys pozniej mogł powiedziec ze i od twojego autka wzroku ni mogla oderwać
bo kto by tam chcial na limo oko zawiesic
  
 
patka ja wiem że kobiety to tylko doniczką, ale od takiego gadania to można się limo nabawić... ...... .... .... a ja chciałem byc tylko miły......
  
 
Cytat:
2003-11-03 21:26:37, patkasunny pisze:
bo kto by tam chcial na limo oko zawiesic




  
 
Cytat:
2003-11-03 21:26:37, patkasunny pisze:
(...)
kto by tam chcial na limo oko zawiesic



popieram ... w całej zwięzłości ... ja "z przymusu" jeżdżę na codzień limo-wozem ... ponieważ QPeta nie jest zdolna narazie do jazdy ... a jak ją zrobię to kto wie jaki los czeka 4-drzwiowy dupowóz...
  
 
Teraz to ja "padam na sutki".......
  
 






  
 
Wszystko oki tylko te zderzaki pod kolor, jak dla mnie oblecha, ale jak kto lubi.....
  
 
to jest ten co go vini niby widział u nas
  
 
Czyli ten którego widzieliśmy w Toruniu ....powiem tak....zajebiste w chooooj 1.2, jak dla mnie to jest piekny, wypas aluski-chocież te bumpery troszkę nie takie