Ukradli Polonezika

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam

Juz na spocie w sobote sie nie pojawie polonezem dzis rano ukradli pod blokiem
Niedawno cieszylem sie ze przejechal juz 250 tys kilometrow a tloki swiatla nie widzialy podobnie skrzynia i most .
W jakim pojebanym mieszkamy kraju ze juz kradna przyrdzewiale 11 letnie polonezy
Szkoda gadac

PS
Do Łodziakow :

POLONEZ CARO
kolor Capri ( zielonkawo-niebieski)
Inny odcien lewego tylniego blotnika (jasniejszy ) z wychodzaca juz rdza i uchwyt do anteny CB na klapie bagaznika z lewej .


To ten co na zdjeciu w moim profilu


PS 2

Moze macie na oku jakiegos zadbanego fiaciora 125 do 2000 zł
bez gazu.
  
 
To strasznie chujowo
Pewnie potrzebowali na części
  
 
Nie pozostaje mi nic innego jak tylko powiedzieć - WSPÓŁCZUJĘ - żyjemy w pojebanym kraju.
  
 
przykro mi... w krakowie też kradną chu... kiedyś znajomemu się włamali do fiata po okrągłe zegary...
  
 
Wspolczuje co za poje..ny kraj

Wytlumaczcie mi po co komu 11letni poldek ?? ani na czesci ani w calosci paranoja Moze chcieli sie tylko przejechac i gdzies sie jeszcze znajdzie ??

pozdr
  
 
  
 
  
 
Cytat:
2003-11-14 17:18:43, thaniel pisze:
Wspolczuje co za poje..ny kraj

Wytlumaczcie mi po co komu 11letni poldek ?? ani na czesci ani w calosci paranoja Moze chcieli sie tylko przejechac i gdzies sie jeszcze znajdzie ??

pozdr

morze tak tak samo bylo z moim fiatkiem
  
 
Nie wiem co powiedzieć
  
 
... i na dodatek musieliby wjechać w radiowóz, żeby policja go odnalazła
Życzę powodzenia w poszukiwaniach - zawsze może się trafić na łut szczęścia

Dzbanek
  
 
cos ostatnio kradna wozy nie wiem czy to tez zauwazyliscie
  
 
Niedawno tez z firmy uradli Zuka i zlapali ich w Poddebicach na rutynowej kontroli . Poszli siedziec tymbardziej ze tego samego dnia jeden z nich wyszedl z wiezienia
Pozniej ukradli mi tablice z poldka wyrobilem nowe to zajebali calego poldka
  
 
W środe znajomemu gwizneli poloneza,postawił auto przy bramnie domu swojej kobity i jak wrocił to poloneza już nie było.A była to przejściówka z 90roku.Dziś auto się znalazło,stało w lesie ,brakowało siedzeń dzwi silnika ,skrzyni,mostu,przedniej szyby, maski i klapy i instalacji LPG.W schowku leżała kartka na której były w słupku wypisane części które mnieli wykręcać z auto i te wzieli.
  
 
Masakra !!!

Tylko z mojego za duzo pozytku nie beda mieli , most, skrzynia, silnik nie byly naprawiane od nowosci wiec po 250 tys kilometrow to tyko kwestia czasu kiedy padnie i jak ktos sie na tym zna to raczej tego nie kupi bo wartosc znikoma bo do remontu .
nawet deka rozdzielcza im sie nie przyda bo ma dziory po radio CB na gorze.
Raczej ktos zrobil to po zlosci a nie na handel bo LPG mialo juz 50 tys i zaczelo smierdziec gazem w kabinie tyle ze zalozylem nowe oponki zimowe i tego chyba najbardziej mi zal

  
 
Co za normalnie pojebane dewioty. Już mi słów brakuje na tych ścierwa, które zajmują się tym procederem. Tylko takich szmaciarzy potraktować jak na amerykańskim czyli przywiązać do zderzaka i przeciągnąć kilka kilometrów za autem z prędkościa 100km/h. Dla takich ścierw nie miałbym litości. Wkurzyło mnie to cholernie...

Nie ma mocnych jutro zakładam alaram i kilka dodatkowych zabezpieczeń. Wiadomo, że nic nie uchroni w 100% auto, lecz przynajmniej w sporym stopniu utrudni robotę tym ch...
  
 
Zakladac zakladac alarmy

Ja teraz chce kupic jakiegos DF'a i taksamo cos zaloze ale 'wlasnej' roboty bo to jest najtrudniejsze do rozgryzienia, fabryczne to w 5 sec rozbrajaja

Ostatnio jadac swoim MAN'ikiem widzialem fiata PICK UPa nawet w niezlym stanie ale kolo niego stala jakas nowa BMWetka i Policja bylo to przy garazach wiec moze znalezli jakas dziuple ale Pickup w dziupli ??? ten kraj juz mnie chyba bardziej niezadziwi .
Jak jutro bede znow tam pomykal to pojdjade i moze ustale wlasciciela
  
 
Nie pozostaje powiedziec nic innego, jak wspolczuje!
  
 
Dziady pierdolone
  
 
Cytat:
2003-11-14 20:09:40, Jeff_Colby pisze:
Co za normalnie pojebane dewioty. Już mi słów brakuje na tych ścierwa, które zajmują się tym procederem. Tylko takich szmaciarzy...



I jeszcze tych z drugiej strony - czyli kupujący trefny sprzęt u podejrzanych giełdziarzy.
Dzbanek
  
 
Tylko tyle moge dodac...